gory

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

gory

Postprzez shield@jawnet » 16 maja 2008, o 20:01

sa moze na tym forum osoby, ktore co jakis czas spedzaja czas spacerujac po gorskich szlakach? z checia bym sie od czasu do czasu podlaczyl do jakiejs ekipki zdobywajacej nowe szczyty :)
shield@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

gory

Postprzez seba@jawnet » 16 maja 2008, o 20:02

2 - 18 września.... Kilimanjaro ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

gory

Postprzez shield@jawnet » 16 maja 2008, o 20:34

przyznam szczerze ze chodzilo mi o bardziej cenowo przystepne propozycje :)

niestety taka wyprawa troszeczke kosztuje. jedziecie na zorganizowany wypad czy moze wszystko we wlasnym zakresie? widzialem na necie rozne oferty zorganizowane i ceny zaczynaly sie dopiero od 9k pln.

mount blanc, kilimanjaro, a co potem? aconcagua, mc kinley czy kosciuszki? bo pewnie ostatnie dwa najtrudniejsze zostawisz sobie na koniec :)
shield@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

gory

Postprzez seba@jawnet » 16 maja 2008, o 21:05

aby to wszystko miało sens to jedziemy sami, czyli...
kupujemy indywidualne bilety i lecimy z Warszawy do Dar es Salaam, a tam będziemy szukać jakiegoś sposobu aby dostać się do Arushy w pobliży Kilimanjaro.
Koszt naszej wyprawy będzie podobny... 3500 bilet lotniczy, 2500 wejscie do parku, 2000 lokalne transfery wyżywienie, ale frajda o wiele wiele większa;)

Co potem?? Szczyty klasyfikuję pod względem finansowym, a nie technicznym... rok 2009 Elbrus dla satysfakcji zdobycia najwyższego szczytu europejskiego i odłożenia troszeczkę grosza, a w 2010 oba szczyty Ameryki czyli aconcagua i mckinley - no chyba że wygram w totka to przyspieszymy nasze marzenie... czyli jaworznianie w drodze po "Koronę Ziemi"
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

gory

Postprzez shield@jawnet » 17 maja 2008, o 00:20

gdzies wyczytalem ze z Dar-es-Salaam jezdzi wiele autobusow dziennie wiec dojedziecie, zreszta na pewno orientujecie sie lepiej niz ja.
swoja droga ile osob miesci sie w slowie 'Wy'?

widze ze przecistawiasz sie geografom i Elbrus dla Ciebie rowniez jest najwyzszym szczytem Europy :) ale w sumie zaliczysz i jego i nie bedzie problemu. a jak wyglada szczyt w Australii/Oceani? Gora Kosciuszki czy Jaya, czy moze obie jak w przypadku Europy?

niemniej zazdroszcze, sam z checia bym sie wybral na taki urlopik we wrzesniu. jak w przyszlym roku bedziecie sie wybierac na kaukaz to poinformujcie wczesniej, jest blizej i cenowo duzo bardziej przystepna, ktoz to wie ile osob by sie wybralo:)

niemniej moje kciuki macie zagwarantowane:)
shield@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

gory

Postprzez barton@jawnet » 17 maja 2008, o 05:02

Dobre zarobki macie w firmie ...skoro stać Cię na takie wyprawy.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

gory

Postprzez seba@jawnet » 17 maja 2008, o 08:55

barton@jawnet.pl napisał(a):Dobre zarobki macie w firmie ...skoro stać Cię na takie wyprawy.


Na wakacje jadę do Bułgarii gdzie za dwa tygodnie płacę 1000 zł.

Mieszkam sam, spłacam kredyt za mieszkanie... nie stać mnie na taki wypad do Afryki, dlatego kombinuje jak tu załatwić jakieś finansowanie.

W przypadku Kilimanjaro udało się już uzbierać 8 tysięcy, więc mamy bilety lotnicze i wizy... dlatego jedziemy:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

gory

Postprzez fanreal@jawnet » 17 maja 2008, o 14:30

seba@jawnet.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Dobre zarobki macie w firmie ...skoro stać Cię na takie wyprawy.


Na wakacje jadę do Bułgarii gdzie za dwa tygodnie płacę 1000 zł.

Mieszkam sam, spłacam kredyt za mieszkanie... nie stać mnie na taki wypad do Afryki, dlatego kombinuje jak tu załatwić jakieś finansowanie.

W przypadku Kilimanjaro udało się już uzbierać 8 tysięcy, więc mamy bilety lotnicze i wizy... dlatego jedziemy:)


Jesteś dilerem, czy prowadzisz walki psów?;)
Nieźle kombinujesz. Może mógłbyś wykombinować mi kasę na Audi R8?

A tak poważnie - co kryje się w tym zdaniu: "dlatego kombinuje jak tu załatwić jakieś finansowanie."?

:)
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

gory

Postprzez barton@jawnet » 17 maja 2008, o 15:08

To było Seba , stwierdzenie nie pytanie. Nie oczekiwałem , że odpowiesz tak dokładnie. A swoją drogą , nie widziałem na twojej kurtce nazwy sponsora...chyba że nieuważnie patrzyłem. Może jakiś REDBULL, albo PKE.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

gory

Postprzez olpen@jawnet » 18 maja 2008, o 17:06

młody człowiek i takie zarobki no no no :Dciekawe
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron