nowe FORUM ROWEROWE!!!!!

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

nowe FORUM ROWEROWE!!!!!

Postprzez Anonymous » 6 mar 2007, o 21:42

witam,

zauważyłem - i nie tylko ja, że w naszym mieście nie ma jakiejś takiej społeczności rowerowej, jak w innych miastach. założyłem więc forum rowerowe dla rowerzystów z j-na i okolic - moze się uda rozruszać towarzystwo!

forum się dopiero rozwija, w zasadzie dziś powstało :P, ale pamiętajcie - to WY będziecie je tworzyć. opisujcie ciekawe miejscówki, umawiajcie sie na trasy, wymieniajcie opiniamii o sprzęcie - w tym celu to forum powstało. no koniec gadania. do klawiatur!!

zapraszam na: http://rowery.jaworzno.pl


pozdrower
Anonymous
 

nowe FORUM ROWEROWE!!!!!

Postprzez Anonymous » 7 mar 2007, o 09:36

To ja moze zalozyl bym forum SKUTEROWCOW moze bedzie jakies zainteresowanie bo po naszy miescia zaczyna jezdzic coraz wiecej takich fajnych maszyn.
Anonymous
 

nowe FORUM ROWEROWE!!!!!

Postprzez vanhelsing@jawnet » 11 mar 2007, o 11:15

noo ja kocham rowerki wiec mozna zaczac cos rozwijac.. w Jaworznie moimi ulubionymi miejscami są: soska, zalane, jelen, ciezkowice, grodzisko.. Bardzo fajna jest trasa: Podleze-Zalazane-Jelen-wiosny ludow do Byczyny-Jeziorki-Grodzisko ( a dalej jest male zrodelko wodyu pitnej)-Centrum-Warpie-Sosina-Warpie( mozna wracac inna droga np przez pola)- Podleze ;) dawajcie swoje propozyjcje nie tylko dla Jaworzna :)
vanhelsing@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 maja 2006, o 23:00

nowe FORUM ROWEROWE!!!!!

Postprzez barton@jawnet » 11 mar 2007, o 11:28

Podłęże - zalane - Jeleń Dąb - potem Dziećkowice , drogą dalej - Chełmek i spowrotem :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

nowe FORUM ROWEROWE!!!!!

Postprzez szyszeq@jawnet » 11 mar 2007, o 13:03

dom-sk8park-centrum-kółeczko-chrzastówka-centrum-kółeczko-sk8park-dom :) :D
szyszeq@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

nowe FORUM ROWEROWE!!!!!

Postprzez Anonymous » 11 mar 2007, o 21:40

hehehe, to zapraszam na forum i tam dawajcie propozycje wycieczek ;)

dzis mieliśmy pierwszy wypad ekipą z forum. Było ok.
bo rower jest wielce ok :P
Anonymous
 


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron