POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez benek1@jawnet » 10 cze 2006, o 07:42

Obstawiam 0:4 dla Niemców
i z Kostaryka 3:1 rowniez przegramy

przynajmniej szybko wroca do domow chopoki - nie mam do nich zalu, ze kolejny raz nawet nie wyszli z grupy, oni poprostu nie potrafia grac i .
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez benek1@jawnet » 10 cze 2006, o 07:43

w pn postawie na wygrana NIEMIEC 100 zł w PROFESIONALu 8-)
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez Anonymous » 10 cze 2006, o 07:58

Jeżeli odnosić się do gry Polaków we wczorajszym meczu z Ecuadorem to moge z pewnością stwierdzić że z niemcami wynik bedzie w granicach 3:0-4:0 dla niemców oczywiście tyle że polska może im strzelić bramke. Co do Kostaryki hmm... ze 2:0 spokojnie przegramy ;] tak więc z grupy nie ma szans wyjść. Najwyrzsze miejsce jakie bedeą mieli to 3 ale to i tak przy tornadzie bo nie można tu powiedzieć że przy dobrych wiatrach, tu trzeba powiedzieć przy dupnym Tornadzie ;]. Wczorajszy mecz :/ lepiej nie bede komentował przecie to też jest śmiech na sali. hehe i tak powiem, bo ja wylewny jestem i mnie to boli nie
Anonymous
 

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez benek1@jawnet » 10 cze 2006, o 08:15

dajmy sobie spokoj z mundialami przez najblizsze 20 lat,
w 2010 nie mamy sznas,
w 2014 nie mamy sznas,
w 2018 nie mamy sznas,
w 2022 nie mamy sznas,
w 2026 sa realne szanse ze wyjdziemy z grupy,
a w 2030 mozemy walczyc o medal - nie mowie o zloty, ale chocby o braz
niektorzy z nas tego nie doczekaja, ale za to nasze dzieci i nasze wnuki beda sie cieszyc, trzeba stworzyc szkolki, szkolic i trenowac mlodych, wydac teraz "troche" kasy zeby w przyszlosci moc sie cieszyc z pieknej gry naszych, po za tym trzeba murzynow po przywozic, brazylijczykow - dac im nasze obywatelstwo i niech graja u nas Oli byl dobry ale jeden Murzyn wiosny nie czyni i mundialu nie wygra :!:
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez freezee@jawnet » 10 cze 2006, o 09:11

benek postawisz 100zł 2w profesionalu na Niemcy i wygrasz 150zł wiec zarobek po ch**u... a jak kazdy ma podejscie ze nie mamy szans wogóle, to sie nie ma co dziwić ze każdy mecz w pałe...
:(
Moim zdaniem problem polega na tym ze Polska nie gra z lepszymi od siebie druzynami(towarzyskie raz na rok a reszta to amatorzy, a o punkty też 1 w roku...) bo potem jak trzeba zagrać z lepszą lub równą druzyną i oni nie wiedzą co sie dzieje bo ze słabeuszami im szło a z lepszymi wogóle...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez Anonymous » 10 cze 2006, o 10:26

ze słabszymi im szło, a Ekwador niby co słabszy od nas i co sie stało wczoraj....ja obstawiam ze od Niemców dostaniemy spokojnie z piateczke, bo nasza obrona jest dziurawa, taki Jop nie potrafi pokryć gracza, albo Baszczyński w pierwszej połowie jaja sobie robił!Żurawski też nic nie robił w ataku tylko Smolarek sam na gazie biegał i miał słuszne pretensje że nie ma z kim zagrać!Moim zdaniem od pierwszej minuty powinien zagrać Jeleń, po chłopak przynajmniej nie boi sie uderzyć i wejść w pole!Wczorajszy mecz udowodnił że jesteśmy 20 lat za murzynami...!!
Anonymous
 

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez grzkac@jawnet » 10 cze 2006, o 10:34

freezee jak tak sądzisz podrzuce Ci dzisiaj 100zł a Ty za parę dni oddasz mi 150zł.... :ugeek:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez Anonymous » 10 cze 2006, o 10:58

Dobra dobra :P damy rade z Niemcami !! z poczatku bylem zdruzgotany ale przeszlo mi i jestem dalej za Polską trzeba miec wiare !! :D , a Niemcy tez rewelki nie pokazali z Kostaryką :!: .
Wiec stawiam na wygraną Polski a juz niebawem sie dowiem co i jak :twisted:
Anonymous
 

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez freezee@jawnet » 10 cze 2006, o 11:36

grzkac ja nie sądze ze zysk 50zł to mało... ale skoro uważasz ze jest ok to czemu tak nie obstawisz??? bo wiesz ze to za duże ryzyko??... dla 50zł bo jak bedzie przykladowo remis to 100zł w plecy...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

POLSKA - NIEMCY jaki wynik bedzie ???

Postprzez leszekz@jawnet » 10 cze 2006, o 12:03

.freezee; co mialeś na myśli..".. a jak kazdy ma podejscie ze nie mamy szans wogóle, to sie nie ma co dziwić ze każdy mecz w pałe....." przed meczem w zwyciestwo Polski wierzyło ~50% !?! ( nas jest 38mln, tamtych 13mln) i powiedz, skąd to 0:2 :( wiara nie uczyniła cudów?

co do zakladów, ...trzeba mieć FANTAZJE :D ja postawie 2000zł na Niemcy ;)
Avatar użytkownika
leszekz@jawnet
 
Posty: 73
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron