III liga w Jaworznie????

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

III liga w Jaworznie????

Postprzez Anonymous » 23 maja 2006, o 06:50

"Co mają Kaczory do Szczakowianki?"

Chodziło mi bardziej o premieta. Kaczory bezpośrednio nic, ale chyba premier wybiera ministrów. Jak byś nie wiedział, jest też minister Sportu. Gdyby kto inny był na tym stanowisku, to może wziąłby się za zmiany. Wyrzucił Listkiewicza ze swoją bandą.

Co do kosztów, to zgadzam się z Tobą w 100%. Moim zdaniem piłkarze powinni dostawać
normalne wynagrodzenia (za gre w mundialu). Jeżeli oczywiście by coś wygrali, to wtedy tak - jak najbardziej jakaś premia. Mieli by wtedy większą motywacje.

Sfrustrowany?

Hmm... Sfrustrowany, nie jestem, ale szkoda mi polskich kibiców, że na tym mundialu ZNÓW nic nie "pokibicują", nawet z grupy nie wyjdziemy. Zbulwersowany też nie jestem, więc bez takich głupich, zbędnych tekstów na przyszłośc...
Anonymous
 

III liga w Jaworznie????

Postprzez barton@jawnet » 23 maja 2006, o 08:08

O tym , czy tekst jest zbędny , czy nie , ja decyduję , bo to ja zabieram głos.I mam do tego prawo takie samo jak ty. Na przyszłość też będę pisał to co myślę i ty mi nie bedziesz przeszkadzał. Najpierw piszesz w tekście o Kaczyńskim i Marcinkiewiczu , a potem piszesz , że pisząc Kaczyński miałeś na myśli Marcinkiewicza - he he he - to dopiero głupi tekst Mario3 :ugeek:

Trzeba być bardzo naiwnym , a dajesz temu dowody , że nowy minister sportu zaraz ubije i zlikwiduje układy , które tkwią od 20 lat. Ustrój się zmienił , ale polska piłka nie. Tam dalej rządzą łapówki , kupywanie meczów i sędziów. Dlatego sądzę , że i Szczakowianka nie jest bez winy - i jak spadnie nawet do roli małej , Szczakowskiej drużynki to nie bedę tego żałował.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

III liga w Jaworznie????

Postprzez Anonymous » 23 maja 2006, o 08:47

barton.. po raz pierwszy się z Toba zgadzam :ugeek: Taki klub jak Szczakowianka (nie powiem, z dość długą historią) nie jest w żaden sposób przygotowany na wyższą niż III a nawet IV liga.. To, że udało im się jakiś czas temu wejść do I ligi, to czysty przypadek, który tak ich zachłysnął, że się o mało nie utopili.. skutki są widoczne do dziś..
Wybaczcie, ale co do PZPNu nie będę się wypowiadać, bo szkoda mojego zdrowia.. :| Jakiś czas temu się wypowiadałam i wcale nie zmieniłam zdania. Wręcz utwierdziłam się w swoich przekonaniach.. :(
"Mundial"?? to dopiero będzie cyrk w wykonaniu polskiej (specjalnie z małej litery) reprezentacji.. Jak nie lubię ich oglądać, dawno nie widziałam nic śmiesznego, wydaje mi się, że warto będzie oglądnąć :P
"Premia"?? chyba żartujecie.. im to lata czy premia będzie czy nie.. To są ludzie, (w większości), którzy nie grają w polskiej lidze..Grzeją (w większości) "siedzenia" na ławkach rezerwowych, zagranicznych klubów, kaska leci.. więc z czym do ludzi?? zresztą pożyjemy zobaczymy ;)
Wiecie czego mi szkoda? zmarnowanych talentów.. Niektórzy piłkarze są naprawdę świetnymi graczami i warto by było w nich zainwestować, a nie kręcić się wokół starych wyg.. Rozmawiałam ostatnio z jednym takim talentem i powiedział coś, co mi dało do myślenia: "gram, trenuję, staram się tylko po to, żeby kiedyś w przyszłości trafić do jakiegoś zachodniego klubu, bo w Polsce nic nie osiągnę" :| - wnioski nasuwają się same...
To tyle :) pozdrawiam
Anonymous
 

III liga w Jaworznie????

Postprzez Anonymous » 23 maja 2006, o 09:17

PZPN powinna FIFA wykluczyć z jakichkolwiek rozgrywek Europejskich !!! :D
Anonymous
 

III liga w Jaworznie????

Postprzez ori@jawnet » 23 maja 2006, o 10:00

Wysłano : 22.05.2006, 18:31:38 przez mario3
P.S To, że chłopaki tam się nie utrzymają sezonu, to inna bajka, ale sprawiedliwość musi być !!!
TAK MA BYC ! ! !
"....ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie !!! "
:D
co by nie mowic - nalezalo im sie, badzmy realistami jak sie nie ma dobrych pilkarzy to trudno wygrywac, wiec lepiej niech beda w 3 lidze, albo nawet 4
Avatar użytkownika
ori@jawnet
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

III liga w Jaworznie????

Postprzez Anonymous » 23 maja 2006, o 10:04

Szczakowianka tak jak żaden inny Jaworznicki klub nie ma szans zaistnieć w polskiej piłce,skoro nawet nie ma wsparcja od miasta :( Manchester united ponad wszystko ! :D
Anonymous
 

III liga w Jaworznie????

Postprzez wodnik78@jawnet » 23 maja 2006, o 13:28

szczakowianka jeśli chce jeszcze coś pokazać wtym sezonie to powinna powalczyć o baraże bo w przeciwnym razie to i w trzeciej lidze sobie może nie poradzić i będzie tak samo jak teraz na wiosne.

Co do mundialu to już niektórzy dostali za wczasu premie nawet jak się jeszcze on nie zaczoł, grając w reklamach m.in. u Gożdzikowej czy jak jej tam, szkoda że jeszcze w reklamach biedronki i żabki nie grają ;) I pewnie będzie tak samo jak poprzednio że lepiej wyszli na gorących kubkach niż na mundialu ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

III liga w Jaworznie????

Postprzez jackkk@jawnet » 24 maja 2006, o 09:04

Jak to Szczakowianka nie ma wsparcia od miasta ?? Już nie wspomnę o Stadionie Miejskim (zagarniętym Victorii). A w której hali zawodnicy trenują za darmo ? A gdzie po treningach się przyjeżdżają kąpać, bo nie stać ich nawet na wode w klubie ? To wszystko idzie poniekąd z miejskich pieniędzy, ponieważ MCKiS należy pod miasto. Przy okazji koszty jakie ponosi MCKiS (bo nie wszystko miasto finansuje) zmniejszają jego budżet, który powinien byc przekazany np. na siatkarzy, kulturę czy sprawy, którymi MCKiS powinien się zajmować statutowo. Więc nich mi nikt nie mówi, że miasto nic nie daje.
jackkk@jawnet
 
Posty: 41
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron