"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez Anonymous » 2 mar 2006, o 13:52

"ŚWIAT KIBICA" to nowo otwart sklep w naszym miescie. Znajduje sie na ul.Mickiewicza (w tym samym budynku co Zabka). W sklepie mozna nabyc gadzety sportowe takie jak: szaliki, czapeczki, kufle, kieliszki, dlugopisy, zapalniczki, popielniczki, smycze do komorek :D :D :D. oczywiscie w barwach i z logiem jaworznickiego klubu - Szczakowianki :D Sklep jednak nastawiony jest na szersza grupe klientow wiec kibice innych klubow np takich jak Wisla Krakow czy GKS Katowice tez znajda cos dla siebie. Oczywiscie nie moze zabraknoc gadzetow w barwach reprezentacji kraju. Asortyment bedzie wzbogacany zgodnie z wymaganiami i potrzebami klientow. Zachecam sympatykow sportu do odwiedzenia sklepu i wyrazenia opini!! :D :D
Anonymous
 

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez freezee@jawnet » 2 mar 2006, o 17:35

adriana wiesz co to jest sklep?? to jest wnęka w sklepie !!!! kicz piękny jak ktoś idzie tylko po to żeby wejśc tam do sklepu to odradzam no chyba że ktos ma po drodze...bo żal nóg i czasu...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez Anonymous » 2 mar 2006, o 18:04

No ja wiem co to jest sklep!!Zamiescilam posta bo zostalam o to poproszona!! :D :D
Anonymous
 

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez Anonymous » 2 mar 2006, o 19:40

dla kibica to zadna strata czasu bo w koncu bedzie mógł coś kupic z bawrami Szczakowianki, GKS-u K-ce czy Wisły K-ów narazie tyle widziałem a noi oczywiscie reprezentacji ale masz racje jest to bardziej "sklepik" niż sklep
pozdro ;)
Anonymous
 

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez Anonymous » 2 mar 2006, o 20:35

freezee ,ale ty uprzejmy jesteś... :(
Anonymous
 

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez freezee@jawnet » 2 mar 2006, o 22:15

Rufus a co ma uprzejmośc do mojej opinii na temat tego sklepu?? nie podoba mi sie hała jest dla mnie i tyle... w porównaniu do innych slepów sportowych...

każdy ma swoje zdanie i tyle:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez grzkac@jawnet » 2 mar 2006, o 22:37

a kije, palki, noze, lancuchy tez dostaniemy? wszytko co dla "kibica" potzrebne.....nie inetresuje sie sportem ale robiac sklep i wystawiajac w jednym pomieszczeniu rzeczy dla GKS-u i Ruchu to moim zdaniem zly pomysl...chyba ze osobne wejscia sa, ochrona czy bramki lub sprzedawca za kratami lub gruba szyba. ;) ale napowaznie mowiac moim zdaniem pomysl hmm z jedenj strony dobry bo w miescie nie bylo czegos takiego ale z drugiej eh....zalozmy ze przychodzi 3 kibicow GKS-u 4 Ruchu i 2 Wisly......reszte mozna dopowiedziec samemu....
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez Anonymous » 3 mar 2006, o 09:21

Z barwami "Niebieskich" nic tam nie zauważyłem :shock:
Anonymous
 

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez freezee@jawnet » 3 mar 2006, o 11:26

jest tam tylko wisły gks i scakowianki
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

"Świat Kibica"- dla sympatykow sportu i nie tylko

Postprzez Anonymous » 3 mar 2006, o 23:54

freeze jak piszesz to pisz nazwy klubó jak bóg przykazał SZCZAKOWIANKI dobrze że nie ma tam rzeczy doVnów
Anonymous
 


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron