Jaworznickie forum Le-Parkour

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez Anonymous » 25 sty 2006, o 20:07

jak wszyscy którzy wyglądają czasem za okno wiedzą w naszym rejonie jest coraz więcej skaczących po miescie "małpek" ;) jest to wina tego o to sportu. Z okazji tego ze teraz jest sezon w miare martwy to Jaworzniccy Traucerzy zajmują się treningiem na sali lub takimi o to sprawami jak zakładanie forum stron itd. daje link do tego forum zeby wszyscy którzy chcą coś o tym nowym (w Jaworznie) sporcie mogli się czegoś dowiedzieć . Na forum będą opisy akrobacji parkourowych i pytania do nich opisy miejsc w których najczęściej można nas spotkać i konkretne daty spotakań. To dla nas ćwiczących jest najważniejsze ponadto na forum jest kilka innych kategorii dzięki którym wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Forum jest narazie bardzo młode wiec liczba tematów jest niewielka ruszamy z tym forum dzisiaj i chcemy zeby wszyscy mogli towarzyszyć przy budowie tego Jaworznickiego dzieła



Serdecznie Zapraszam na forum Le-Parkour JAWORZNO !!!

htttp://www.pkjaworzno.pl

:D 8-) :D
Anonymous
 

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez Anonymous » 25 sty 2006, o 20:09

yyy przepraszam za pomyłke to z rozbiegu adres forum to


http://www.pkjaworzno.fora.pl
:!:
Anonymous
 

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez polko@jawnet » 26 sty 2006, o 13:22

Noooooo wqaldas ja myśle że sie znajdą treucerzy mieszkający w naszym ukochanym mieście serdecznie zapraszma :geek: :D www.pk.jaworzno.fora.pl a także na mIRC #pkjaworzno.pl @QakeNet and #le-parkour.pl @QakeNet


Pozdrawiam:)
polko@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez wiciu@jawnet » 26 sty 2006, o 15:04

na mircu u Was pustawo cosik :]
wiciu@jawnet
 
Posty: 43
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez wiqert@jawnet » 27 sty 2006, o 13:14

na Qnet to raczej gamerzy siedza :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez olpen@jawnet » 27 sty 2006, o 15:34

tak tak wszyscy treuserzy czekaja na rozpoczecie sezonu i zas bedzieb=my skskac :)))) puki co salki P))
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez Anonymous » 27 sty 2006, o 15:49

olpen oczywiscie MCKiS i OST :D
Anonymous
 

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez Anonymous » 23 kwi 2006, o 10:44

pkjaworzno.fora.pl
pkjaw.prv.pl


odświeżam i zapraszam

ps.
dziś pod halą mckis o 17jest zlocik zapraszam wszystkich
Anonymous
 

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez wiqert@jawnet » 23 kwi 2006, o 11:28

tak ostatnio sie przypatrzylem i wydaje mi sie to smieszne dosc, kiedy 20ludkow, z czego wiekszosc to jakies dzieciaki, mecza sie i przescigaja ktory dalej skoczy, :D jak dla mnie nie przypomina mi tego co widzialem gdzie indziej :/ moze kiedys
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaworznickie forum Le-Parkour

Postprzez Anonymous » 25 kwi 2006, o 07:07

no fakt dużo dzieci ćwiczy ale to nie moja sprawa, ja się trzymam ze swoją ekipą i z nimi trenuje, co do skoków w dal... co powiesz na backflipa z tego murku na prawo od wejścia do hali, ten najwyższy... ostatnio został zrobiony wiec prosze nie mów mi to o skokach w dal... :evil:
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron