Proszę o pomoc.

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Proszę o pomoc.

Postprzez igor256@portal » 11 lis 2011, o 18:16

Mam taką sprawę. Znacie może w jaworznie jakiś sklepy sportowe albo coś w tym rodzaju gdzie można kupić szalik wisły lub inne gadżety związane z Wisłą Kraków i nie tylko. Pomocy !
igor256@portal
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Proszę o pomoc.

Postprzez freezee@jawnet » 11 lis 2011, o 19:08

czy ty mieszkasz w Krakowie czy Jaworznie?? Po co ktoś ma otwierać w Jaworznie sklep z gadżetami jakiś "obcych" drużyn?? To że w mieście jest kilku kibiców ruchu, gks-u, wisly itp... To nie znaczy, żeby ktoś otwierał sklep takim towarem. Podejrzewam że zagorzali kibice gdyby zobaczyli szalik gks-u wiszący obok szalika Ruchu lub odwrotnie to by spalili taki sklep...

Do Krakowa podjedź na Wisłę sklep kibice lub allegro... Kiedyś był sklep koło alpinusa w centrum sportowy z szalikami ale z tego co wiem to był tylko Polski lub Szczakowianki...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Proszę o pomoc.

Postprzez igor256@portal » 11 lis 2011, o 19:28

chodzi mi o ogólny sklep sportowy gdzie są wszystkie szaliki nie tylko wisły.
bo w karkowie jest taki sklep widziałem gdzie możesz kupić szalik wisły cracovi lecha lechi arki legi itp.
igor256@portal
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Proszę o pomoc.

Postprzez freezee@jawnet » 11 lis 2011, o 23:27

igor256@poczta.jaw.pl napisał(a):chodzi mi o ogólny sklep sportowy gdzie są wszystkie szaliki nie tylko wisły.
bo w karkowie jest taki sklep widziałem gdzie możesz kupić szalik wisły cracovi lecha lechi arki legi itp.



w Jaworznie nie ma piłki nożnej wiec sklep nie potrzebny moim zdaniem i takowego nie ma chyba...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron