narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez Anonymous » 2 sty 2006, o 19:35

Witam mam pytanie czy w Jaworznie są jakieś fajne miejscówki pod freestyle narciarski jazde wyczynową grindy itp. ? ja ćwicze głównie na górce w Ciężkowicach pobudowaliśmy tam kilka konkretnych hopek i jednego raila.........i z tego wyłania się moje pytanie gdzie jeszcze można pojeździć na nartach w Jaworznie ? słyszałem że kiedyś na sobieskim była nartostrada i wyciąg ... jeszcze tam nie byłem musze wyprubować, a jest co ? tzn. czy opłaca się tam jechać?



dzięki wielkie za odpowiedzi będe bardzo wdzięczny :D
Anonymous
 

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez fudi@jawnet » 2 sty 2006, o 20:46

Powiem tak ...na dzielnicy komuna ,jest gdzie pogrindować! Wpadnij :geek:
fudi@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez nero@jawnet » 2 sty 2006, o 21:41

zobacz za oknem u nas na górce juz sniegu nie ma.
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez Anonymous » 3 sty 2006, o 22:13

O to się zdziwiłem mocno, że ktoś w Jaworznie jeździ freeskiing. Ze znalezieniem jakiejś miejscówki w jaw to może być problem. Najlepeij samemu coś usypać. Ale jak sam wiesz nie ma na tyle dużej góry, żeby się dostatecznie rozpędzić. Bo chyba nie skaczesz na 3m hopkach :ugeek: A jak na raile masz ochotę to wskakujesz na street i tam zawsze można znaleźć jakąś poręcz. Ja ze swej strony zapraszam mimo wszystko poza jaw, np Wisła Rówienki, Szczyrk Juliany czy choćby Stożek. A gdzie to dokładnie macie tego raila i hopę?
Anonymous
 

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez mariannkai@jawnet » 4 sty 2006, o 16:31

Młodzi !naciskajcie urzędasów lub kogo tam trzeba aby wykorzystać jaworznicką haldę lub inne wyższe miejsce/????/ na 200-300m wyciągu. Wisla , Szczyrk to jednak kawał drogi.Media jaworznickie też mogłyby wtrącić swoje 3- grosze, wymyślcie formy nacisku i ponagleń. W jedności sila, komu zależy niech dziala gdzie może
mariannkai@jawnet
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez Anonymous » 4 sty 2006, o 18:55

no ten rail i nasze skoczenie wybudowane są w Ciężkowicach na górce nazywanej "Wielkanoc" jeśli Ty też jeździć na nartach to wpadnij może pośmigamy chodź z freestylu ja niezbyt jeszczedużo potrafie tzn. ostatni sezon się temu poświęciłemi a w tym sezonie mam zamiar się pouczyć bardziej konkretnych tricków. ale co do freestylu to taki trick który mi się bardziej podoba który potrafie to 360 lub 180 stopni fajnie to wygląda no i go umiem ;) ja bym bardzo chętnie porozmawiał z odpowiednimi osobami apropo tego wyciągu i z 20 osób przynajmniej też się pod tym podpiszą jak coś więc może i by coś wypaliło ;)
Anonymous
 

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez Anonymous » 5 sty 2006, o 10:30

Zamykam oczy i juz widze ten wyciag.
Skatepark tyle czsu robili,to wyciag za 20 lat może by był.
Na ziemie panowie , w dupie żyjemy i nie ma co wymagac.

Łopaty w dłon i do roboty
Anonymous
 

narty snowboard w Jaworznie ? [freestyle]

Postprzez beowulf@jawnet » 5 sty 2006, o 16:33

W Jaworzno BYL wyciag, nie wiem jak jest teraz, moze jeszcze sa jakies resztki. Kolo Z.Ch. "Azot" jest gorka [wystarczy sie rozejrzec]. Tam byl dawniej wyciag. Moze nie jakis wielki czy wysokogorki ale zawsze cos. Holda sie na to nadaje tylko w kilku miejscach - zbyt "pofaldowana", ale na freeskiing niezle miejsce [rowery troche lepiej wypadaja ;) ]

Wystarczy sie troche pokrecic po lasach etc. Przykladowo - w lesie, niedaleko "Azotanii" jest taka niby niewielka gorka, ale spox, bo miejscami jest troche stromo a i galezi sobie mozna naklasc na przeszkody - wystarczy przejsc przez ulice od Azotanii i wejsc w las. Pokrecic sie troche i jest :)

Jakby nie patrzec - Jaworzno to miasto wyzynne i wszystko sie znajdzie.
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron