MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez seba@jawnet » 23 gru 2005, o 13:32

No i jesteśmy krok dalej czyli po decyzji PZPN w sprawie ogłoszenia kryteriów rozdysponowania biletów na mecze naszej reprezentacji.

Dostać się na mecz z Niemcami to jak trafić w totolotka, ale wyjazd na mecz z Ekwadorem czy też Kostaryką jest bardzo realny gdyż będzie dostępnych jakiś 40 tysięcy biletów, a wątpie aby Niemcy byli nimi zainteresowani.

Moje pytanie.... czy myślał ktoś poważnie o biletach, a więc czy zapisał się na bilety na stronie Mistrzostw Świata. Czy też liczycie, że kolega załatwi?

Oczeuję informacji od osób bardzo zdecydowanych.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez freezee@jawnet » 23 gru 2005, o 14:34

ja myslalem i doszedłem do wniosku nie ma sensu na mecze z kostaryką lub ekwadorem niby 40tysięcy miejsc jeszcze bedzie, ale czy wiesz na 100% czy nie wykupią ich niemcy i nie bedą sprzedawać po wyższej cenie?? tak zwane koniki?? a ilu jest polaków niemczech oni tesh pójdą na mecze polski...
a poprzez internet to przykladowo znajdzie sie grupa 10 z jaworzna i z tych 10 fifa czy tam PZPN wylosuje tylko 4 z nas bilety(przykładowo) i co wtedy??dlatego wole na spokojnie w TV obejżeć...
ps. jak wygram w totka to napewno tam bede :D
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez Anonymous » 23 gru 2005, o 15:38

ja jestem zainteresowany..... :)
jak dasz rade załatw mi 3 bilety te po 35 euro na jakikolwiek mecz oczywiscie naszej reprezentacji
:D
pozdro :)
Anonymous
 

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez Anonymous » 23 gru 2005, o 23:20

Może Ci co nie jadą dołożą się do powstania nowej flagi JAWORZNO by następnie siedząc wygodnie w fotelu mieć satysfakcje że wisi na meczu mundialowym i cały świat ją widzi :oops: Jeżeli możecie to piszcie kto jest skłonny do dołożenia się do flagi 2,8 na 6m. Jest potrzeba wykonania takiej flagi.

Brak biletu nie uniemożliwia wejścia na stadion, tak samo jak posiadacz biletu nie ma gwarancji na wejście :ugeek:
Anonymous
 

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez wodnik78@jawnet » 24 gru 2005, o 02:49

seba

kto miał jechać to już napewno złożył zamówienie na bilety i jak sie załapie to tylko bedzie odliczać czas i bedzie patrzył jak inni sie męczą o bilet ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez fantom@jawnet » 24 gru 2005, o 07:47

Seba ja juz dawno wysłalem formularz do Fify o bileciki na kazdy mecz ale dodatkowo mam znajomego który mieszka od 20 lat niedaleko Dortmundu i bedzie sie staral załatwic mi kilka bilecików ale mnie najbardziej interesuje mecz Niemcy - Polska takze jak by dal rade zalatwic bileciki to napewno jeden bedzie dla Ciebie :) :!:
fantom@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez seba@jawnet » 27 gru 2005, o 11:31

zarówno w fifa i pzpn bilety można zamawiać do 31 stycznia. Problem z fifa, ze należy posiadać kartę kredytowa mastercard ja mam visa no wiec jeszcze czekam na wyrobienie nowej:/ W pzpnie będzie można dopiero od 1, wiec jest czas.

Uważam, ze trzeba mieć szczęście i tyle, ale jakbyś fantom o mnie pomyślał to byłbym wdzięczny.

Co do pomysłu z flaga to jak najbardziej jestem za, chociaż moja ma jakieś 4 metry i uważam ze jest mała:)
Co do pomyslu z flaga to jaknajbardziej jestem za, chociaz moja ma jakies 4 metry i uwazam ze jest mala:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez seba@jawnet » 2 lut 2006, o 14:05

Postanowiłem nie zakładać nowego tematu tylko napiszę tutaj;)

Jak podał Polski Związek Piłki Nożnej polscy kibice w licznie 63 837 złożyli zamówienia na 313 561 biletów, w związku z tym moje pytanie... Ilu w tej licznie to kibice z Jaworzna?

Wiem, że wśród jawnetoiwczów jest kilka osób justyna, misiek, seba, sajmon, stanior, waldek.... Wiem na jakie mecze oni jadą. Czy wśród Was jest ktoś kto złożył zamówienie? Jeśli tak to na jakie mecze?
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez xyno@jawnet » 2 lut 2006, o 16:16

ze znajomych jawnetowych to moj kumpel pmvelj tez zlozyl zamowienie ale teraz niepamietam na jaki mecz/mecze.
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MŚ 2006 Niemcy... spotkajmy się tam ;)

Postprzez bzyczki@jawnet » 2 lut 2006, o 17:24

witam! Ja złożyłem z kumplem zamówienie ale na mecz z Niemcami (za 45EURO), bo tylko na ten mecz będzie warto jechać... licze że nam się uda (jak dwóch nas wylosują to będę miał 2-bilety więcej....) i będę czekał na propozycje... :D
bzyczki@jawnet
 
Posty: 140
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron