Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez szymonk@jawnet » 25 sty 2011, o 21:12

Rozumiem że redakcja CTv zajmie się tematem w momencie pojawienia się informacji na stronie miejskiej. Póki co posiłkuję się informacjami zdobytymi przez Dziennik Zachodni:

http://jaworzno.naszemiasto.pl/artykul/745120,przyznali-kase-na-sport,id,t.html#5ebdc33146b0b57c,1,3,3

Górnik 51 tys. 300 zł,
Szczakowianka 45 tys. zł,
Zgoda otrzyma 38 tys. zł,
Ciężkowianka 36 tys. zł,
KS Energetyk PKE S.A. (36 tys. zł)
Jaworznicki Klub Bokserski Jawor Team (30 tys. zł)
Miejski Szkolny Związek Sportowy (12 tys. zł

mniej niż 1000zł na miesięczną działalność:
Klub Karate Kyokushinkai (10 tys. zł)
GKS Victoria Jaworzno 8 tys. zł
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Ratownik górniczy" 7 tys. zł
Polska Federacja Ju Jitsu i Kobudo (7 tys. zł)
PTTK - 5 tys. zł
Klub Walki Wręcz Partner 2 (4 tys. zł)
UKS Atlas (3,5 tys. zł)
UKS Mix Team (3 tys. zł)
UKS K-2 (3 tys. zł
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez grisham@portal » 25 sty 2011, o 21:38

Znaczy Dziennik Zachodni ma lepsze info od lokalnych mediów mocno zakorzenionych w magistracie, tak bywa Ctv teraz mocno angażuje się w konflikty rodzinne;)
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez bartek-@portal » 25 sty 2011, o 23:34

Pamiętam w ubiegłym roku szukając newsów z obozów przeciwników Szczakowianki, prawie szczękę zbierałem z podłogi, gdy przeczytałem na stronie Unii Dąbrowa Górnicza (V liga):

"W ostatnich dniach władze miejskie zdecydowały o wysokości dotacji dla klubów sportowych z terenu naszego miasta na rok 2010. Ogółem o dotację starało się 17 klubów, ale wniosek Dąbrowskiego Klubu Karate nie spełnił wymogów formalnych i pieniądze podzielono między 16 drużyn. Unii Dąbrowa Górnicza przypadło 118 300 zł."
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez Anonymous » 26 sty 2011, o 10:39

szymon: każdy interesuje się tym co go dotyczy, każdy ma swoje preferencje

o czym mamy zrobic program? że vicotoria i tak dostaje (moim zdaniem) za duzo ?
Bo i niby za co i po co? Czy komuś to jest wogole potrzebne skoro na mecz chodzi 10 osób? a górnik - tam jest więcej szkolonych dzieci niz kibiców victorii.

ciekawostki:
Cupiał zablokował transfer Peskovicia
Onet.pl
W 2003 roku Peskovic wraz z innymi sześcioma piłkarzami tego klubu
sprzedał Szczakowiance Jaworzno mecz barażowy o utrzymanie się w
ekstraklasie. ...
<[url="http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/cupial-zablokowal-transfer-peskovicia,1,4155019,wiadomosc.html"]http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/cupial-zablokowal-transfer-peskovicia,1,4155019,wiadomosc.html[/url]>
Anonymous
 

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez fanreal@jawnet » 26 sty 2011, o 10:41

Nie rozumiem dwóch rzeczy. Dlaczego Górnik dostanie więcej niż Szczakowianka, przecież to chyba Szczakowianka robi awanse, a Górnik się gdzieś pałęta nisko?

Victoria jeszcze istnieje? Jeśli tak, to dlaczego tylko 8 tysięcy?
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez bartek-@portal » 26 sty 2011, o 11:50

fanreal, myślę, że dlatego, że Górnik ma "pod sobą" ogromną ilość młodzieży.
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez fanreal@jawnet » 26 sty 2011, o 11:52

bartek-@poczta.jaw.pl napisał(a):fanreal, myślę, że dlatego, że Górnik ma "pod sobą" ogromną ilość młodzieży.

Aaa, no tak, masz rację.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez bartek-@portal » 26 sty 2011, o 12:13

nie chodzi na szczęście o Jaworzno ale przykład z wczoraj, jak ważne są pieniądze z UM:

"We wtorek zarząd jednego z rywali Zagłębia Sosnowiec, Polonii Słubice, podjął decyzję, że drużyna wycofuje się z rozgrywek II ligi.

Głównym powodem wycofania jest zmniejszenie prawie o połowę dotacji dla słubickiego klubu przez nowe władze miejskie, co tym samym uniemożliwiło uczestnictwo klubu w tych rozgrywkach."
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez jaworznianin@portal » 26 sty 2011, o 13:58

bartek-@poczta.jaw.pl napisał(a):Pamiętam w ubiegłym roku szukając newsów z obozów przeciwników Szczakowianki, prawie szczękę zbierałem z podłogi, gdy przeczytałem na stronie Unii Dąbrowa Górnicza (V liga):

"W ostatnich dniach władze miejskie zdecydowały o wysokości dotacji dla klubów sportowych z terenu naszego miasta na rok 2010. Ogółem o dotację starało się 17 klubów, ale wniosek Dąbrowskiego Klubu Karate nie spełnił wymogów formalnych i pieniądze podzielono między 16 drużyn. Unii Dąbrowa Górnicza przypadło 118 300 zł."


a w tym tekście z jaworzno.naszemiasto.pl pisze, że inna drużyna z tej samej ligi - Unia Strzemieszyce (też Dąbrowa Górnicza) otrzymała również ponad 100 tysięcy złotych....
jaworznianin@portal
 
Posty: 427
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jest kasa na sport. Miasto dało 300 tys. zł

Postprzez pavel@portal » 26 sty 2011, o 15:17

Na pewno wielu jaworznian chciałoby obejrzec wywiad z Szanownym Prezydentem Pawłem Silbertem aby odpowiedział na istotne dla jaworznian pytanie :

1. Dlaczego Miasto Jaworzno finansuje jaworznickie kluby mniej niż to robią władze w przytocznym przykładzie Dąbrowy Górniczej?

Jeśli ktoś ma jakieś inne pytania do prezydenta odnośnie sportu niech tutaj pisze.

W końcu jesteśmy mieszkańcami i każdy ma prawo o coś zapytac. A jeśli pytania będą mądre to redakcja na pewno je wykorzysta i może zrobi wywiad.
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron