MŚ 2006

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

MŚ 2006

Postprzez wodnik78@jawnet » 10 gru 2005, o 00:04

w ubiegłych mistrzostwach wszyscy cieszyli sie ze weszlismy i że napewno wyjdziemy z grupy na jakiś czas przed nimi samymi , jak teraz znów będą zbyt pewni siebie to sytuacja sie powtórzy i przez kilka miesiecy bedą analizować co sie stało że nie wyszli z grupy i znowu beda nas męczyc jak to było przed laty i jak janek bronił w meczu z anglikami itp :)
Oby teraz wzieli sie do roboty a mało gadali i mniej w reklamach udziału brali to coś z tego może być bo zawodników dobrych mamy tylko żeby wykorzystali szanse.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 10 gru 2005, o 00:24

A załozymy sie ze im sie to nieuda. Nierozumiem w Was tej nadzieji. Przecież nasi piłkarze to Łamagi. To wstyd i hańba naszego sportu
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 10 gru 2005, o 00:51

1/8 Polska - Anglia.... i wracamy do domu...
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 10 gru 2005, o 10:01

Cieszy sie me serce ,a jak rosnie, gdy widze tylu wspanialych kibicow
Wiem ze nikt nie karze wam wierzyc i kibicowac komukolwiek...ale nie wiem,moze mi sie wydaje jednak uwazam ze nawet awans jest juz jakims osiagnieciem....w koncu bez walki sie tam nie znalezli
Pewnie ze nasi pilkarze nie sa zawodnikami ktorzy wystepoja w reklamach nike/adidasa ale cholera to jest NASZA reprezentacja...pojada i przegraja czy wygraja ja mam zamiar im kibicowac
Jesli wszyscy by tak narzekali jak co po niektorzy to na pewno podbudowalibyscie im morale...
Przegrali z Anglia...a ile druzyn strzelilo im u nich w eliminacjach bramke?
Ile potrafi z nimi wygrac?
Jesli jestes kibicem to wierzysz(nawet przesadnie) w druzyne...bo na tym to wlasnie polega...tak mysle
jedna z wad nas,Polakow jest wspaniale i ponad miare rozinieta-umiejetnosc narzekania i przesadny pesymizm...wiec jak juz wyzej napisalem...lol
pozdrufka dla (prawie ;) ) wszystkich
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 10 gru 2005, o 10:37

Kostaryka i jej kibice :) :D Na ten mundial można jechać także bez biletów :)
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez fanreal@jawnet » 10 gru 2005, o 12:33

@kevinsalem: jak czytam twoje wypowiedzi to mi sie slabo robi. Wez ubierz stroj, wyjdz na boisko, i pokaz co potrafisz masta. A jak ci sie repra pilkarska nie podoba, to nikt nie kaze ci jej ogladac. Przerzuc sie na golf.

IMHO najslabszym ogniwem w reprezentacji jest Rasialdo, ale znajac zycie jego chlopak Janas i tak wezmie go na MS.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 10 gru 2005, o 17:03

HE He jakby to powiedział Jacek Gmoch
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 11 gru 2005, o 19:42

Fanreal. ale czy ja nie powiedziałem prawdy. Po co sie oszukiwac i wmawiac na siłeze nasza reprezentacja jest cos warta. TO ŁAMAGI. A mnie nie interesuje Polski zespół i nie ogladam jak graja te łamagi, tylko wyniku dowiaduje sie z prasy badź z TV. Ale mistrzostwa ogladam zawsze, chociazby poto zeby sie posmiac (chodzi o Polske, tym razem po raz drugi). A ta nadzieja zawarta w tekstach gazet, i w mediach ze teraz sie uda wyjść z grupy, rozkłada mnie. To nie ja gram na tym boisku, oni sa do tego przeszkoleni (jezeli to dobre słowo) przynajmniej tak sie im wydaje (łamaagi).
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez stanior@jawnet » 11 gru 2005, o 21:26

wiesz kevin moim zdaniem ty poprostu nie lubisz piłki nożnej i jestes strasznym peesymistą. Jak dla mnie reprezentacja podniosła się ostatnio dużo i nie skreślam ich. :)
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 11 gru 2005, o 22:06

To nie tak, nietrzeba być zagorzałym fanem piłki aby zauwazyc jak gra nasza reprezentacja czy druzyny ligowe. Brak im światowej klasy i to nie podlega dyskusji. Jaki poziom pokazali z osłabiona Anglią. Mistrzostwa to nie to juz niebedzie to samo, klasa przeciwnika wzrośnie. Naprawde niema sie co oszukiwać nie jestesmy dobrym zespołem i nic nie wskazuje ze kiedys bedziemy. Pamietam mecz (ostatni) na mistrzostwach z USA jak na boisko wkroczyli piłkarze rezerwowi, a zeszły tak zwane nasze gwiazdy. Zauwazcie jak wygladał mecz. Moze to jest ratunek. Pozwolic grać nowym zawodnika. Stopniowa zaczac zmieniac skład. Wiecej wspólnych treningów. Powiem tak zeby było lepiej to trzeba najpierw wziasc sie za korupcje w Polskiej piłce bo jak te chłopaki maja grać, jak kazdy mecz ligowy jest u nas ustowiany. Jak grać ? To jest smutne. Kiedy mówie o nich łamagi to mam racje, ale szkoda mi ich, bo to przecież Polacy, sami robia z siebie posmiewisko. W Polskiej piłce brak talentów, i to podlozem tego nie sa finanse. Trzeba zmienic skład pozwolic grac chłopaką ktorzy grzeja ławke. Poprostu wymiec zawodników. 180 dni wiele, wiele zeby dokonac zmian
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron