MŚ 2006

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

MŚ 2006

Postprzez freezee@jawnet » 12 gru 2005, o 15:48

KAze przecietny klub holenderski w jakim gra Niedzielan zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli... za takimi drużynami jak AZ PSV oraz Feyenoord wyprzedzają AJAX
a co do Mili - chłopak bez żadnych ambicji, kiedy sie nie łapał do składu Austrii Wiedeń(do tej pory sie nie łapie) to stwierdził że myśli o zakończeniu kariery(w wieku 20 kilku lat...) Totalna porażka... nie umie walczyć o siebie a co dopiero o dobro reprezentacji...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 12 gru 2005, o 16:55

dobra, przestańcie się bawić w ekspertów, co będzie to będzie. Jestem ciekawy czego innego. Czy jedzie ktoś z Was? Kto ma zamiar? Ja ten cel miałem już od dawna, chyba zaraz po losowaniu jak nie zaraz po wybraniu Niemiec na gospodarza mundialu. Polska miała za wszelką cene awansować i jakoś jej to wyszło. Bilety to jest sprawa drugorzędna.. Pół roku na zebranie się :!:
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez kaze@jawnet » 12 gru 2005, o 16:56

Freez Ty nadal mylisz dwie rzeczy - piłkę reprezentacyjną i klubową. Za zasługi to się Freez medale na wojnie daje. I co z tego że zajmują 4 miejsce. Niech nawet zajmuja 1. I co z tego się CIebie pytam?? NIC. Bo to nadal niezmienia faktu, że Niedzielan obecnie jest słaby. Po kontuzji gra cieniutko i nawet wysokie miejsce Jego klubu nic tego nie zmieni. Był już jeden trener , który rozdawał miejsce z kadrze za zasługi. Jurek Engel (bo o NIm mowa) niekierował się aktualną formą graczy tylko zasługami (chyba zgodzisz sie ze mna Freez). I jaki tego był ekeft?? Głownymi defensorami na MŚ było dwóch emerytów (Wałdoch i Hajto), którzy dostali miejsce w podstawowym składzie za zasługi.Jak to się skończyło - chyba pamiętasz.
A wracając do Mili. Może chłopak i miał jakieś załamanie. Ale co z tego?? Na tym właśnie polega piękno sportu, że "osoby z charakterem" radzą Sobie z tym. I moim zdaniem po meczach z Estonią i Ekwadorem (oba mecze zakończone strzeleniem ładnych bramek) zasługuje na miejsce w kadrze. I udowadnia takim niedowiarkom jak TY, że ma serce do piłki. A tak chwalony przez Ciebie Radomski - czasami jak gra w kadrze to nawet niewidac go przy piłce.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MŚ 2006

Postprzez freezee@jawnet » 12 gru 2005, o 18:24

kaze smieszna ta twoja wypowiedź(mowisz że myle piłke klubową z reprezentacją a ty podajesz przykład bramek mili z ekwadorem na błocie czy estonią 100 w rankingu FIFA zapewne :D) jeśli mowisz o reprezentacji to podaj dobry mecz z dobrym przeciwnikiem o punkty... ja mam troszk einne zdanie niż ty:) a co do niedowiarków to gydbym nie wieżył że nasi nie umieją grać w piłke to bym nie pisał poprzednich postów
a co do poprzednika o namiary i bilety poczytaj na necie bilety rozeszły sie jeszcze przed losowaniem MŚ na te lepsz emecze i nie wiadomo co zrobią bo wiecje chętnych niż biletów mieli przperowadzić losowanie...
ps. nie chwaliłem Radomskiego tylko powiedzialem że jest lepszy od Jelenia a to duża róznica...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

MŚ 2006

Postprzez freezee@jawnet » 12 gru 2005, o 18:32

http://ms2006.interia.pl/news?inf=695219

tutaj o tych biletach dali 250 000 (faktycznie dużo kpina..) na dodatek bedzie jeszcze losowanie.
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 13 gru 2005, o 19:26

hejka.............. wiecie może czy było już losowanie odnosnie tych biletów i czy można sie o nie jeszcze starać??
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez freezee@jawnet » 13 gru 2005, o 22:10

od wczoraj można je było dostać 3 ture biletów (250 tysiecy) na necie popatrz na link który dalem poniżej pozdrawiam :D


http://ms2006.interia.pl/news?inf=695807
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 30 gru 2005, o 17:56

Oczywiście, z Niemcami będzie trudno wygrać a z Ekwadorem i Kostaryką napewno Polska wygra. Jeśli się spełni to co napisałem to Polska zajmie 2 miejsce w grupie. :D
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez Anonymous » 30 gru 2005, o 17:56

Oczywiście, z Niemcami będzie trudno wygrać a z Ekwadorem i Kostaryką napewno Polska wygra. Jeśli się spełni to co napisałem to Polska zajmie 2 miejsce w grupie. :D
Anonymous
 

MŚ 2006

Postprzez benek1@jawnet » 11 cze 2006, o 08:32

chcialam odswiezyc ten temat aby przypomniec optymista aby porzucili wszelka nadzieje :!:
pesymistom = realistom gratuluje jedynie slusznego wyboru, ze oni nie potrafia grac w pilke, ale tylko potrafia ja kopac i to w kiepskim stylu. :evil:
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron