Bukmacherzy

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Bukmacherzy

Postprzez fanreal@jawnet » 2 gru 2010, o 12:10

bartek-@poczta.jaw.pl napisał(a):
fanreal@jawnet.pl napisał(a):Jako kibic patriota postawilem 200zl na wygrana Lecha w bet-at-home. 3 dni temu bylo na nich 5zl. Dzis 3.60.
Jestem dobrej mysli:)


czuje, że będziesz miał emocjonujący mecz :)
ja w nocy wpłaciłem na B-a-h ciekawe czy zaksięgują do rozpoczęcia LE, oczywiście bez takiego burżujstwa jak kolega powyżej :D

Jeśli pierwszy raz przelewasz do nich kasę, to potrwa to do 5 dni roboczych. Do ostatniej kolejki zdążysz :)
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bukmacherzy

Postprzez fanreal@jawnet » 2 gru 2010, o 12:11

paweljedrusik@poczta.jaw.pl napisał(a):fanreal życzę powodzenia, choć osobiście nie wierzę w zwycięstwo Lecha. Mimo, że jestem kibicem Wisły, to chciałbym, żeby ktoś reprezentował Polskę w 1/16 Ligi Europejskiej. Myślę jednak, że scenariusz będzie wyglądał w ten sposób - Juventus pokona dziś Lecha, a Lech w następnej kolejce wygra z Salzburgiem i zapewni sobie awans.

Post pesymizmem pisany... A jednak prawie dali radę :)

Zresztą te warunki od drugiej połowy to raczej były "podblokowe". A w takim wypadku dobry i remis.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bukmacherzy

Postprzez paweljedrusik@portal » 2 gru 2010, o 13:13

No cóż - pozostaje nam się cieszyć, że jakaś polska drużyna zaistniała w Europie. Wydaje mi się, że istnieje teraz spora szansa na 1. miejsce w grupie- City wystawi pewnie rezerwy na Juventus i odpuści mecz, a Lech pokona grający o pietruszkę Salzburg. Juventus wprawdzie także już gra o pietruszkę, ale myślę, że im akurat bardziej będzie zależało na zwycięstwie niż Manchesterowi, żeby zostawić chociaż jakieś pozytywne wrażenie po odpadnięciu.
Mam tylko nadzieję, że to tylko zmobilizuje inne polskie kluby i za parę lat to nie będzie nic dziwnego, że nasze drużyny grają na równi, może nie z Juventusem, ale choćby z zespołami pokroju Salzburg lub przeciętnymi zespołami ligi francuskiej czy niemieckiej.
Avatar użytkownika
paweljedrusik@portal
 
Posty: 494
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bukmacherzy

Postprzez bartek-@portal » 2 gru 2010, o 13:26

paweljedrusik@poczta.jaw.pl napisał(a):
Mam tylko nadzieję, że to tylko zmobilizuje inne polskie kluby i za parę lat to nie będzie nic dziwnego, że nasze drużyny grają na równi, może nie z Juventusem, ale choćby z zespołami pokroju Salzburg lub przeciętnymi zespołami ligi francuskiej czy niemieckiej.

Amen.
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bukmacherzy

Postprzez fanreal@jawnet » 2 gru 2010, o 22:51

To samo można było napisać kiedy Wisła wymiatała w pucharach. Kilka lat później jej miejsce zajął Lech. Jedna drużyna w europejskich pucharach z 40-milionowego kraju to i tak porażka.
Nikt nie pójdzie w ślady Lecha w najbliższych latach na pewno. Prezesi boją się wykładać pieniądze w kluby, lepiej kupić 5 przeciętniaków za milion euro, niż jednego, który grę pociągnie. Z takim podejściem w Europie nie ma czego szukać, jedynie w Polsce można zaistnieć (ze względu na znikomy poziom ekstraklasy).

Mam nadzieję, że z kasy zarobionej na lidze europejskiej Lech się jeszcze wzmocni jakimś klasowym zawodnikiem.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bukmacherzy

Postprzez pavel@portal » 3 gru 2010, o 00:50

Wisła popełniła błąd bo nie rozwijała się. Po udanych sezonach sprzedawała najlepszych swoich graczy a w zamian nie sprowadzała nikogo wartościowego.

No cóż... poznańska oszczędnosc i gospodarnosc oraz rozsądne prowadzenie klubu przynosi efekty.

Lech jak się pozbywa czołowego gracza to szuka jego równorzędnego następcy. Lewandowski sprzedany za kilka milionów euro a przyszedł Rudnevs za nie cały milion euro :) a wielkiej różnicy jakościowej między nimi raczej nie ma.

Z tego co mówią władze Lecha to celem jest zbudowanie silnego przeciętnego europejskiego klubu który co roku będzie uczestnikiem fazy grupowej Ligi Mistrzów. I konsekwentnie do tego dąrzą :)

Po za tym ponoc Wisła żyła i żyje tylko na kredyt. Podobno Boguś Cupiał prezes Wisły nieźle jest zadłużony. Lech tyle ile zarobi,tyle może wydac. Sam na siebie zarabia.


Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bukmacherzy

Postprzez bartek-@portal » 3 gru 2010, o 10:07

bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron