Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez musiu@jawnet » 12 paź 2005, o 15:13

2:2 albo 1:2
musiu@jawnet
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 12 paź 2005, o 16:00

Witam
Polscy pilkarze sa w reprezentacji gloownie z druzyn ligowych...?
no ciekawe...
Maja niby przegrac z kretesem...taa..zawsze podziwialem wiare jaka drzemie w polakach..lol
A jak skomentujecie poprzedni wynik...?
Prawie byl remis...i nie jest wazne w jaki sposob zostal wywalczony..bo po jakims czasie i tak nikt nie bedzie pamietal..liczy sie wynik...taka jest prawda
A co bedzie zobaczymy wieczorem
pozdruffka niedowiarkowie..ja tam mam gdzie s wsrodku cichutka nadzieje ze moze jednak...;)
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 12 paź 2005, o 19:20

Powiem tak, nawet jakos tak dziwnie wstyd bedzie mi patrzeć na ten mecz w telewizji. Ja bym do pabu w Anglii nie przyszedl tego ogladac. Co innego jakby graly nasze siatkarki, biegl korzeniowski czy skakał Adaś, bo to zawodnicy ktorzy soba cos reprezentuja i nawet ich przegrana to nie porazka. Polska przegra i to nie bedzie porazka tylko "Zawsze Tak Samo". Nasz reprezentacja to DNO !!!!!!
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 12 paź 2005, o 21:34

Ha ha, a niemówilem przegralismy z oslabiona Anglia, te pierwsza bramke to strzelilismy z fuksem. Porazka, nie umiemy grac w pilke nie nadajemy sie. I tak jak komentator mówił jak bedziemy grac z drozynami takimi jak chociazby Francja jak gralismy z taka nieudolnoscia z Anglia. Szkoda słow. Oni niech lepiej na mistrzostwach nie wychodza na trawe. Zaoszczedza wstydu. WSTYD !!!!!!
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 12 paź 2005, o 21:51

Ja wiedzialem ze tak bedzie:d
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez wodnik78@jawnet » 12 paź 2005, o 23:18

za mocna dla słabych , za słaba dla mocnych.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 13 paź 2005, o 07:53

No i się znowu nie udało :( Możnaby powiedzieć jak zawsze... Chociaż przy odrobinie szczęscia mógł byc remis ale Angli jednak była zdecydowanie lepsza. Moje refleksje po meczu : 1) Mamy dwóch bardzo dobrych bramkarzy w reprezentacji (świetny mecz Boruca) 2) Rasiak to było nieporozumienie 3) Musimy jeszcze się duzo nauczyć by toczyć w miarę wyrównane mecze z zespołami typu Anglia Jest jeszcze trochę czasu do MŚ więc Janas musi szukac , szukać i jeszcze raz szukać optymalnego składu i taktyki. No i nie moze powtórzyć błedów Engela który juz czuł się mistrzem świata a co z tego wyszło kazdy widział...
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 13 paź 2005, o 08:30

Moim zdaniem Janas to nie ma co szukac ludzi tylko moglby te gwiazdy nauczyc myslec jak zespol (zwlaszcza w obronie). To co wczoraj pokazala nasza reprezentacja to byla kpina - nie potrafili przeprowadzic sensownego ataku, czesto juz po samym przyjeciu pilki tracili ja. Jesli tak ma wygladac gra zespolu ktory chce powalczyc z najlepszymi to szykuje sie niezla komedia w Niemczech.
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 14 paź 2005, o 08:25

Ehh..z was to prawdziwi kibice-realisci..moje gratulacje
Uwielbiam ludzi ktorzy gdy jakims sportowcom cos sie udaje caluja ich prawie po pietach...a wystarczy jakis gorszy wystep..i juz mamy sytuacje odwrotna...lol
Powiedzcie mi madrale...jesli by zagrali naprawde zly mecz..to czy nie powinno byc 6:1 ?
Mowili przed tym meczem ze Anglia jest slaba,ze nie potrafia sie zgrac,ze jakies konflikty
A oni po prostu zagrali dobry mecz...na swoim poziomie i tyle-zamiast ich obwiniac o przegrana 1:2 !!! powinniscie chwalic za to ze nie stracili wiecej bramek,jakos nikt nie chwali Boruca..dlaczego?
Wiadomo bylo ze pilkarze z naszej rep. nie dorownoja klasa ani umiejetnosciami anglikom...
ale moim zdaniem byc kibicem nie polega na gadce tego typu
Nie ma to jak sie odwrocic od nich bo "wstyd"...wstyd to mi jest za ludzi ktorzy tak mowia
Zostancie sobie lepiej fanami np Angli i nie bedziecie mieli takich zmartwien...
Pozdrowionka dla wszystkich wiernych fanow....
P.S Rasiak...co za becwal..:/
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 14 paź 2005, o 08:37

Ja tam jakos przesadnie nei pokladam nadziei ani serca w rodzimej reprezentacji a do chwalenia ich po dobrych wystepach tez mi daleko. Fakt - nie przegralismy 6:1, ale to zasluga Boruca i dawki szczescia. Tyle, ze to nie jest powod do dumy - fakt, ze nie przegralismy wiecej nie jest dla mnie jakis pocieszajacy. Ja moglbym ich nawet chwalic przy wiekszej przegranej- gdyby popelnili kilka drobnych bledow, ktore angole by skrupulatnie wykorzystali. Niestety nasza reprezentacja usiadla na laurach, bo przeciez juz zaklepane miejsce w Niemczech - szkoda tylko, ze z taka gra jak z anglikami to nie ma na co liczyc u sasiadow.
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron