Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez wodnik78@jawnet » 14 paź 2005, o 10:05

jakby tak jeszcze rozegrali kilka meczy z lepszymi od nas zespołami : Brazyla, Argentyna itp to by wiedzieli co jeszcze muszą poprawic a tak jak sie gra ze słabszymi to przeciwnik zbytnio duzo nie pokazuje naszych niedociągnieć, choc jak i tak widac prawie co mecz jaka jest nasza obrona to zbytnio dużo ona lepsza nie jest z meczu na mecz.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez pysio@jawnet » 14 paź 2005, o 13:19

żeby zagrać "sparing" z jakąś drużyną to trzeba im za to zapłacić.Im lepsza drużyna tym więcej kasy.Dlaczego gramy z takim drużynami a nie innymi?Bo nas na to nie stać.
W naszym zasięgu są Wyspy Owcze,Mozambik,Islandia itp.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez Anonymous » 14 paź 2005, o 22:40

Mozambiku nie bylbym taki pewien ;)
Anonymous
 

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez seba@jawnet » 15 paź 2005, o 12:50

Obawiałem się, że będzie 2:1, i niestety przewidywania się spełniły :/ Chociaż patrząc na grę to dobrze, że Artur Boruc był w formie, gdyż mogłoby się inaczej skończyć. Z tego co wiem to był największa "inwazja" Polskich kibiców na meczu wyjazdowym - Szkoda, że nasi piłkarze tak olali kibiców. Po meczu podziękowało nam tylko ośmiu zawodników, na dodatek trwało to kilkanaście sekund :( Jak znajdę chwilkę to zmontuję video oraz jakiś reportażyk z wyjazdu

Flaga "JAWORZNO" na trybunach Old Trafford:
http://sport.interia.pl/gal?galId=5530&photoId=193591&nxt=10
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez wodnik78@jawnet » 15 paź 2005, o 14:38

seba

zalezy tez czy z naszego jaworzna czy z tego drugiego ;)
mogliby ten mecz chociaz zremisowac ale jak graja z silniejszym jak i ze slabszym przeciwnikiem to czego sie mozna po nich spodziewac, praktycznie te same bledy popelniaja w obronie.Praktycznie to zadnych nowych pilkarzy na tej lini nie ma, jakby kilku nowych z polskich klubow powolal to by moze cos z tego wyszlo jakas konkurencja a tak to tylko na palcach jednej reki mozna wyliczyc ilu z naszej ligi jest, czyzby dobrych pilkarzy w naszej lidze juz nie bylo :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anglia - Polska - czy wreszcie wygramy ??

Postprzez seba@jawnet » 15 paź 2005, o 23:09

wodnik78 teraz to mnie zaskoczyłeś... :)

Sam tą fane tam wieszałem, a teraz wyprana suszy się w mojej łazience :geek: więc moge Cię zapewnić iż pochodzi z naszego miasta
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron