Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez benzen@portal » 11 lut 2009, o 20:25

:roll::roll:
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez pavel@portal » 21 mar 2009, o 13:38

Victoria - utrzymanie,środek tabeli
Szczakowianka - miejsca 2-5
Górnik - miejsca 4-6
Ciężkowianka - raczej spadek choc cuda sie zdarzaja
Zgoda - stac na awans

Zadnych rewelacji, mamy to co mamy od lat z malymi wyjątkami kiedyś (Victoria (2liga) , Szczakowianka(Ekstraklasa), Górnik (3liga).

Takie małe epizody miale nasze kluby na przestrzeni calej ich historii na konkretnym szczeblu,jednak cos zabraklo aby sie tam utrzymac. Wejsc na góre to nie problem tylko problem sie tam utrzymac.

A tak to z roku na rok to samo - kopanina
Za rok,dwa,trzy, 10 lat - bedzie to samo, jesli nie zreformujemy pilki w naszymm miescie.

a inni mieszkańcy jak to widzicie ?
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez barton@jawnet » 22 mar 2009, o 11:16

Wróżenie z fusów...:ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez szymonk@jawnet » 27 mar 2009, o 13:35

Barton, ja Ciebie podziwiam, naprawdę. Choćby temat dotyczył fizyki jądrowej to Ty swoje pare groszy musisz dołożyć. Przeważnie pleciesz bzdury byle tylko coś wybełkotać. Byle b y ć.

Co do szans najbardziej zasłużonego dla miasta klubu, to w mojej opinii na wiosnę biało-zieloni mogą osiągnąć jeszcze lepszą pozycję w tabeli niż na jesieni. Wzmocnienia Victorii i dobra atmosfera w drużynie zrobi swoje. Organizacyjnie, jakimś cudem, dalej Victoria istnieje. Jakoś, ale jednak.

W sobotę inauguracja rundy wiosennej meczem z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza. Mój typ to 1x. Nie daje szans Victorii w starciu z liderem, remis będzie dobrym wynikiem.


relacja z meczu na www.victoria.jaworzno.pl :)
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez barton@jawnet » 27 mar 2009, o 13:51

Co się czepiasz...powiedziałem swoje i już. Może Ci się to podobać , lub nie , ale jak mam coś do powiedzenia , to piszę. Twoje wypowiedzi też do inteligentnych nie należą , ale ja się nie czepiam. I nie .."byle być" , bo jak się może orientujesz , jeśli się jest na forum , to się powinno swoje zdanie wypowiedzieć. Na tym polega forum internetowe , że ludzie zabierają głos i wymieniają poglądy.

Co do fizyki jądrowej , to dobrze trafiłeś , bo także interesuję się historią powstania pierwszej bomby atomowej oraz tematami z nią związanymi.

Replika (orginał wyparował) pierwszej bomby atomowej "Little Boy" zrzuconej na Hiroszimę . Zdjęcie wykonane w Imperial War Museum London .

Obrazek




Jeśli przyjdzie Ci na to ochota , możemy o tym porozmawiać. Chyba że twoja wiedza i zainteresowania jest ograniczona tylko do Victorii Jaworzno.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez wodnik78@jawnet » 27 mar 2009, o 14:56

Nie zmienia to faktu że jak w mieście nie weżmie sie profesjonalnie za piłke to dalej będą jaworznickie kluby tkwić w niższych ligach i grac jak nie o miejsca środkowe w tabeli to o przetrwanie. Można sie zebrac w kilka osób i również też towarzysko pograć, najwyzszy czas zacząć mysleć o powaznych wzmocnieniach i awansach do wyzszych lig a nie tylko o awans o kilka pozycji w tabeli.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez fanreal@jawnet » 27 mar 2009, o 19:36

szymonk@jawnet.pl napisał(a):Barton, ja Ciebie podziwiam, naprawdę. Choćby temat dotyczył fizyki jądrowej to Ty swoje pare groszy musisz dołożyć. Przeważnie pleciesz bzdury byle tylko coś wybełkotać. Byle b y ć.

Co do szans najbardziej zasłużonego dla miasta klubu, to w mojej opinii na wiosnę biało-zieloni mogą osiągnąć jeszcze lepszą pozycję w tabeli niż na jesieni. Wzmocnienia Victorii i dobra atmosfera w drużynie zrobi swoje. Organizacyjnie, jakimś cudem, dalej Victoria istnieje. Jakoś, ale jednak.

W sobotę inauguracja rundy wiosennej meczem z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza. Mój typ to 1x. Nie daje szans Victorii w starciu z liderem, remis będzie dobrym wynikiem.


relacja z meczu na www.victoria.jaworzno.pl :)


Czemu Victoria jest najbardziej zasłużonym klubem? A nie na przykład Szczakowianka?
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez szymonk@jawnet » 27 mar 2009, o 20:09

Odsyłam do książek poświęconych historii Jaworzna.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez pavel@portal » 27 mar 2009, o 21:37

szymonk@jawnet.pl napisał(a):Odsyłam do książek poświęconych historii Jaworzna.

Które wydane zostały w latach 90 ? :) jesli po 2000 roku to zwracam honor :)
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez szymonk@jawnet » 27 mar 2009, o 21:58

Po roku 2000 nie wydarzyło się nic, co można uznać za większe osiągnięcie niż 90 lat wielosekcyjnego górniczego klubu sportowego.

wracając do tematu:
w derbowym spotkaniu klubów z dwóch jaworznickich dzielnic stawiam na remis.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron