Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez fanreal@jawnet » 28 mar 2009, o 10:24

szymonk@jawnet.pl napisał(a):Odsyłam do książek poświęconych historii Jaworzna.

A nie mógłbyś choćby w 3 zdaniach napisać dlaczego tak jest?

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez szymonk@jawnet » 28 mar 2009, o 11:08

nie, zupełnie niepotrzebnie rozmyjemy temat.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez iwan@jawnet » 28 mar 2009, o 11:15

:ugeek::ugeek::ugeek::ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez pavel@portal » 28 mar 2009, o 11:59

Do Redakcji - jeśli jest taka możliwoś zróbcie sonde na portalu który klub jaworznicki Victoria czy Szczakowianka jest najbardziej zasłużonym klubem dla miasta.Ciekawie jakie mieszkańcy mają zdanie.

Szkoda że na forum nie ma mozliwosci wprowadzania wszelkiego rodzaju sond przy zakladaniu tematów :)
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez fanreal@jawnet » 28 mar 2009, o 12:03

szymonk@jawnet.pl napisał(a):nie, zupełnie niepotrzebnie rozmyjemy temat.

Dlaczego niepotrzebnie? Według mnie to bardzo ciekawy temat do dyskusji. Jestem po prostu ciekaw zdania innych na temat tego najbardziej zasłużonego klubu:) Chętnie podyskutuję, przecież po to jest forum, prawda?


@Pavel - popieram w całej rozciągłości.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez szymonk@jawnet » 28 mar 2009, o 19:22

na temat "tego najbardziej zasłużonego klubu" można w odrębnym wątku porozmawiać.

a tak, wracając do tematu, miło mi poinformować iż najbardziej zasłużony i najstarszy jaworznicki klub sportowy, odnotował zaskakujące zwycięstwo w Dąbrowie Górniczej. Zwycięstwo 3:2 nad liderem rozgrywek, do którego mieliśmy 13ptk straty, robi wrażenie.


więcej na www.victoria.jaworzno.pl
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez freezee@jawnet » 28 mar 2009, o 21:16

najstarszy to mzoe jest ale najbardziej zasluzona moim zdaniem jest szczakowianka bo grala w najwyzszej klasie rozgrywek... a to ze klub jest najstarszy to co ma do rzeczy?? czym sobie zasluzyl na najlepsze miano?? gra w 4 lidze??

Tym ze ma (niby) wiecej kibicow?? Jesli mozna w ogole to powiedziec, skoro na meczu jest max 500 osob. Przypomniec sobie prosze mecz Szczakowianka : Wisła kraków?? Takiej publicznosci to zaden klub z jaworzna nigdy nie mial... i poki co miec nie bedzie...


Stadion Victoria ma lepszy?? Dzieki szczakowiance, gdyby nie 1 liga to pewnie dalej bylyby lawki drewniane...


ps. nie jestem zapalonym milosnikiem scaxy, ale trzeba oddac cearzowi co cesarskie...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez jaworznianin@portal » 28 mar 2009, o 22:04

Freezee - SzymonK nigdzie nie napisał, że Vicia jest najlepszym i najbardziej zasłużonym klubem piłkarskim w Jaworznie - bo tak nie jest. Napisał, że Victoria jest najbardziej zasłużonym dla miasta klubem sportowym - bo tak jest. Sport to nie tylko piłka nożna, a Victoria to nie tylko piłkarze...:ugeek:

A zwycięstwo Victorii z liderem, to dzisiaj jeden z niewielu radosnych dla nas wyników. Siatkarki dostały lanie w Mysłowicach, koszykarze też "w plecy". O polskich kopaczach nawet nie wspominam...
jaworznianin@portal
 
Posty: 427
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez szymonk@jawnet » 28 mar 2009, o 22:12

Sęk w tym, że również pod względem piłkarskim, w mojej opinii, jest to najlepszy Klub. 8-)
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wypowiadajmy swoja opinie o trenerach i prezesach jaworznickich klubów i ich szanse na wiosne

Postprzez jaworznianin@portal » 28 mar 2009, o 22:20

No i nie dziwi mnie Twoja opinia. Trudno, żeby zagorzały kibic któregoś klubu powiedział inaczej... Dla Ciebie to Victoria, dla kibica Szczaksy to Szczakowianka, a dla jeszcze innego Zgoda albo Górnik...
jaworznianin@portal
 
Posty: 427
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron