Jaworznicka 2 liga piłki halowej - szukam chetnych do druzyny.

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Jaworznicka 2 liga piłki halowej - szukam chetnych do druzyny.

Postprzez Anonymous » 24 sty 2009, o 23:23

Nalegam jak wyżej zebys napisal wiecej konkretow, wiadomo ze nie sa pewne ale tak mniej wiecej, kiedy myslisz o tym zeby to grac i jaki koszt zgloszenia.
Anonymous
 

Jaworznicka 2 liga piłki halowej - szukam chetnych do druzyny.

Postprzez palmeiras@portal » 25 sty 2009, o 00:16

Drogi ojek23.
O tej lidze dowiedzialem sie od milej Pani ze sklepiku sportowego, tego w niebieskim budynku niedaleko basenu. I oto co powiedziala:

- Zgloszenia do rozgrywek przyjmuja tylko od druzyn (czyli pojedyncza osoba jak ja nie moze sie zapisac nie majac druzyny)
- termin zgloszen do konca stycznia
- koszt nieznany, bo zalezy to od ilosci druzyn, im wiecej tym taniej
- rozgrywki beda sie toczyc na hali kolo basenu (pewnie koszt wynajmu bedzie podzielony przez ilosc druzyn)

Wiecej nic nie wiem na ten temat, bo nie jestem organizatorem tych rozgrywek, a tylko człowiekiem ktory chetnie pogralby w pilke halowa, a czy to bedzie ta liga czy inne rozgrywki to mi nie zalezy.
palmeiras@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka 2 liga piłki halowej - szukam chetnych do druzyny.

Postprzez freezee@jawnet » 25 sty 2009, o 11:00

"(pewnie koszt wynajmu bedzie podzielony przez ilosc druzyn)"


Jak hala bedxzie wynajeta na godzine to beda graly 2 druzyny czyli koszt podzielony nie na ilosc druzyn wszystkich a tych ktore graja obecnie...

Po 2 co to za liga w ktorej za wszystko trzeba bulic, poza tym znajac zycie mecze beda bez sedziego, a tak to ja moge pograc pod blokiem i bez zadnej ligi...

albo umowic sie z kims na wynajem hali i mozemy zagrac tez...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron