DC++ huby

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

DC++ huby

Postprzez charzynski@jawnet » 9 wrz 2005, o 16:22

potrzebuję adresy jakiś fajnych hubów.... najlepiej jakby był jakiś nasz miejski jak wogóle taki jest.. Z góry dzięki ;)
charzynski@jawnet
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

DC++ huby

Postprzez adek@jawnet » 9 wrz 2005, o 16:23

To proponuje nasz jawnetowski :D
adek@jawnet
 
Posty: 116
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

DC++ huby

Postprzez barth@jawnet » 9 wrz 2005, o 16:49

Jak chcesz ściągać to jedynie poczytaj na www.dc.jawnet.pl
A jak chcesz sobie pooglądać co można ściągać.... no to szukaj na Google :))
barth@jawnet
 
Posty: 100
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

DC++ huby

Postprzez scarab@jawnet » 10 wrz 2005, o 10:42

z zadnego innego i tak nic nie sciagniesz... :x
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

DC++ huby

Postprzez aerodeck@jawnet » 10 wrz 2005, o 13:53

http://www.dcpp.one.pl/ ale czy coś to da :ugeek:
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

DC++ huby

Postprzez Anonymous » 18 sty 2006, o 08:56

czy wogole jest sens instalacji progr.typu dc++ czy Bit Torrent skoro i tak nic nie dz sie sciagnac?? przeciez to przegiecie co robi nasz art-com!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Anonymous
 

DC++ huby

Postprzez Anonymous » 18 sty 2006, o 09:46

gabrielalenik zadajesz dziwne pytania.. jak się nie da jak się da?:| wszystko się da jak się tylko chce.. nie narzekaj na AC tylko dlatego, że nie chce Ci się sprawidzić czy warto:| jakoś wiele ludzi targa z BC, Emule nie mówiąc o DC++ i jakoś sobie radzą.. Po prostu jak komuś na czymś zależy zrobi wszystko, żeby mu się udało.. a nie siedzi przed monitorem i leje łzy tak jak Ty "bo się nie da".. Więcej wiary i odwagi.. po prostu do dzieła:)
Anonymous
 

DC++ huby

Postprzez Anonymous » 18 sty 2006, o 19:34

dzieki nicola z afajna odp. ;) ja po prostu zaczynam jestem swiezym urzytkownikiem
i trafia mnie bo ani dc+ ani BT nie sciaga, a czasu marnuje przy tym co nie miara!Wiec jak wiesz jak to poradz konkretnie jak to zrobic a nie madrzyj sie,ha.Bede wdzieczna gg4239349
A z opowiadan bylych kliento AC wiem ze nie dali rady sciagac.Czekam na info, z gory dzieki!
Anonymous
 

DC++ huby

Postprzez barth@jawnet » 18 sty 2006, o 21:07

Myślenie nie boli:
www.dc.jawnet.pl
A jeśli chcesz z torrenty albo jakies mółki albo osiłki... to szukaj na Googlach [a ja polecam Polskie Frum Osła :) ]


POzdrawiam!!
barth@jawnet
 
Posty: 100
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

DC++ huby

Postprzez djartur@jawnet » 18 sty 2006, o 22:56

Ludziew ale macie problemy sytuacja wygląda tak. I było to już poruszane na forum Seba też o trym pisał. Nie narzekajcie na to że cośwam nei działa,. Jęzlei chcecie by wam działą dobrze torent to musicie mec publiczny IP. Wtdey smiga bez problemu ja z torenta i z DC++ sciagam po 30 Kb/s. nie mowie ze tak zawsze jest ale to zalezy od otrenta czy danego Hub. Mam taryfe tą medium i publiczne IP. Na standardzie też mi torent smigal ale bardzo wolno 4-5 kilo. Jezeli tak am zalezy zmiećie taryfe na wyższa np medium publicnzy IP. Cena porownywalna do neti ale jakos nie. Na neti za ta ncene macie transferek 16 kilo tu ok 30. POwino byc 40 ale tyle zadko mi sciaga nawet z WWW. Co do DC na standardzie dało sie połączyc z innymi hubami niż jawnetowski ale strasznie to szlo bo długo sie łączył. Tak wiec jak któs chce szybcoej sciagac niz 4-5 kilo to musicie miec publiczny IP i wtedy bedzie fajnie dzialalo. Temat juz yl poruszany na forum wiec szukajcie.
djartur@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości