Podkłady o samotności potrzebne.

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez browar@jawnet » 14 maja 2007, o 18:56

Witam, ma ktoś może z was podkłady muzyczne o samotności w mp3, lub jakieś wolne podkłady które by się nadały, na w/w temat. Potrzebne mi to bardzo, (czyt. mojej kobiecie) na prezentację maturalną, z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam. :oops:
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez grzkac@jawnet » 14 maja 2007, o 19:02

Nie chce się wtrącać ale na szukanie muzyki jest za późno bo musi być ona umieszczona w bibliografi. A jeżeli jej chodzi o stworzenie tła - to też odradzam bo komisje nie chętnie na to patrzą bowiem zakłóca to odbiór prezentacji (nawiasem mówiąc ja chciałem jako podkład mieć prezentacje multimedialną - odp od egzaminatora: jeżeli nie jest ona bezpośrdenio związana z pracą czyt. omawiana przez Ciebie to nie mam jej prawa być - a jak umieścisz pkt w dół i dodatkowe kłopotliwe pytanka).

Ja mam wieże samotności ale tylko rmx nie mam org.
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez barton@jawnet » 14 maja 2007, o 20:02

A ja proponuję utwory Tangerine Dream -- muzyka elektroniczna , bez słów , wodotrysków, prawie do słuchania do w/w celów /szczególnie utwory ze ścieżki dźwiękowej Firestarter /Heartbrakers
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez browar@jawnet » 14 maja 2007, o 20:13

grzkac, dzięki za dobre rady, ale nie w tym sęk, ona chcę puścić to z CD i w tym czasie opowiadać swoją prezentację :). Dokładnie nie wiem jak ona chcę to zrobić, bo się ja osobiście nie zagłębiam, prosiła mnie tylko o nagranie o samotności i wolne, by do tematu pasowało. Tak czy owak dzięki przekaże jej twoje uwagi na pewno.


Barton, dzięki na pewno sprawdzę, thx
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez barton@jawnet » 14 maja 2007, o 20:17

Moje zdanie - każda animacja, prezentacja czy to film , musi posiadać podkład dźwiękowy , bez tego jest jakaś ułomna ...jak kiedyś twierdzono , że obrazek zastępuje tysiące słów , to dźwięk drugie tyle......bierz ssij , przesłuchaj a zobaczysz czy warto...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez grzkac@jawnet » 14 maja 2007, o 20:20

No właśnie podkład (czyt. tło) jak będzie mówić jest na prezentacjach na maturach wysoce nie wskazane:)

A jak wolne to:
Kate Winslet - What If
Patrik Swayze - She`s like the wind
Richard Marks - Wherever You Go
Chyba, że coś ambitniejszego to coś z repertuaru Jacka Kaczmarskiego (o ile wokal nie będzie przeszkadzał).

Barton ale nowa matura jest taka fajna, że wszystko to co masz - prezentacja multimedialna, utwory, fragemnty produkcji filmowych, plakaty, plansze, cytaty etc muszą być związana bezpośrednio z tym co mówisz - nie ma czegoś takiego jak "żeby ładnie wyglądało". Chcesz obraz? Musisz go omówić. Chcesz fragment filmu/ muzyki? Zinterpretuj go. Takie cośik nam MEN wymyśliło...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez barton@jawnet » 14 maja 2007, o 20:44

No to niefajny problem :) , ale może kolega go jakoś rozwiąże....
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Podkłady o samotności potrzebne.

Postprzez browar@jawnet » 15 maja 2007, o 06:56

Kurcze teraz to ja już sam nie wiem, czy coś skręcę z tego, ale może coś wykombinuję, myślałem o akustykach dżemu lub coś z soundtracków, albo coś z repertuaru Keny G, co o tym myślicie? Co do wokalu, to raczej szukam bez. Pozdrawiam i dzięki :)
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron