osoby z kontem na allegro

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

osoby z kontem na allegro

Postprzez freezee@jawnet » 17 lut 2006, o 22:04

eror miałem to skończyć ale nie obrażaj mnie bo ja tego Ciebie nie obrażam... gnojek se powiedz do kogo innego...
ps. zróbcie sobie nowe konto i zobaczycie czy wam wylicytują za uczciwą cene coś...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

osoby z kontem na allegro

Postprzez Anonymous » 17 lut 2006, o 22:15

ale tu niektorzy sa hamscy...:/
Anonymous
 

osoby z kontem na allegro

Postprzez Anonymous » 18 lut 2006, o 01:17

To nie jest kwestia czy ty mnie obrazasz czy nie,na miano gnoja zapracowales pelnoprawnie za to co wyczyniasz. Pojde dalej.
Kawal ch#$ja z ciebie.


Tak jak to napisalem wczesniej ten kraj nie bedzie normalny ,jak bedzie tu tylu polakow!!

Ciekawe jak to bedzie, jak ty bedziesz porzebowal zakupic cos przez ten serwis aukcyjny,nie bedziesz mial watpliwosci ze osoba u ktorej robisz zakup jest taka sama osoba jak ty.

Przyznam sie teraz ze polowe klientow ktorych zalapalem po sieci to debile w czystej postaci,ale nie przyszlo mi do glowy ich robic w jajo!!
Anonymous
 

osoby z kontem na allegro

Postprzez iwan@jawnet » 18 lut 2006, o 07:56

freze co ty pierdzielisz... że co.. nowy user nic nie kupi na allegro?.. Szkoda, że ja niedawno zakładałem nowe konto i jakoś nie miałem żadnych problemów z kupnem czegokolwiek. Teraz mam z jakieś 10 kom. i bez najmniejszego problemu szło to zrobić uczciwie.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

osoby z kontem na allegro

Postprzez freezee@jawnet » 18 lut 2006, o 10:37

uważaj na tego ch^ja bo czasem takiego można spotkać osobiście a pamitaj takich jak ja jest wielu... sądzac po tym ile osób sie do mnie zgłosiło...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

osoby z kontem na allegro

Postprzez Anonymous » 18 lut 2006, o 13:32

ja mam kilka komentarzy,i wszystkie są zdobyte w sposób uczciwy,nienawidze cwaniactwa,ale jak chcesz być zakłamany to twoja brocha :| eror jesteś poszukiwany na DC przez freezee 8-)
Anonymous
 

osoby z kontem na allegro

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2006, o 15:20

Freezee - można nieuczciwie zdobyć oceny , punkty , samochód , mieszkanie , zawód , wykształcenie ....wszystko można zdobyć nieuczciwie...i wiem że robi to cała masa polaków, którzy oszukując innych sobie chcą zapewnić byt.

Ja jednak stoję po przeciwnej stronie - po stronie bardziej honorowej - o ile wiesz co to słowo oznacza. Na allegro mam 30 pozytywów - tylko tyle , albo aż tyle , bo każda osoba jest inna , z innej miejscowości . I wiem że szczerze na to zasłużyłem , poprzez swoją uczciwość.
Po prostu lepiej się z tym czuję - bardziej to honorowo - prawda ?
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

osoby z kontem na allegro

Postprzez Anonymous » 18 lut 2006, o 15:25

freeze kłania sie tu naiwność i niedojrzałosć,może rady i spekulacje userów dadżą ci do myslenia ...to by było na tyle z mojej strony :ugeek:
Anonymous
 

osoby z kontem na allegro

Postprzez beowulf@jawnet » 19 lut 2006, o 15:19

Duzo sie was zglosilo?? Brawo, nie ma to jak narzekac potem, ze zyjemy w zaklamanym kraju :/
Albo dziwic sie, ze ma sie 10 takich samych komentow od tego samego kolesia i ktos z allegro sie czepia :/

Ja mam chyba ze 3 komenty i nikt problemow nie robi :/
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości