okna Jaworzno

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

okna Jaworzno

Postprzez awangarda86@portal » 28 mar 2011, o 10:50

Witam

Jak w temacie... Okna jakich firm (w Jaworznie) polecacie ?? W miare przystępne ceny.
Przydatne wszelkie "za i przeciw"
pozdrawiam
awangarda86@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

okna Jaworzno

Postprzez e-jachymczyk@portal » 29 mar 2011, o 07:34

Polecam Lidertec przy ul. Grunwaldzkiej (naprzeciw cmentarza pechnickiego). Sama szukałam firmy z Jaworzna, która ma przystępne ceny. Ta, miała zdecydowanie najniższe ceny a jakość i wygląd okien jest naprawdę zadowalająca. Okna mam już 2 lata, nic się z nimi nie dzieje, myje się je błyskawicznie, bo mają fajne, zaokrąglone profile. Obsługa miła i fachowa, można się dogadać jeśli chodzi o jakiś rabat. Montażyści też szybko i fachowo uwinęli się z robotą.
e-jachymczyk@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

okna Jaworzno

Postprzez awangarda86@portal » 29 mar 2011, o 09:35

właśnie przeglądałam fora o oknach i spisałam pare firm...ale jednak pojechaliśmy tylko do Lidertec i tam już zakupimy okna. Miła babeczka wszystko ładnie wytłumaczyła i pokazała - myślę, że będziemy zadowoleni :)
awangarda86@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

okna Jaworzno

Postprzez e-jachymczyk@portal » 29 mar 2011, o 10:47

Napewno będziecie zadowoleni. Z tymi oknami nie ma żadnych problemów, myje się je bajerancko, jak już wcześniej wspominałam. Poza tym w każdej chwili można skontaktować się z montażystą a ten w razie potrzeby dojedzie i załatwi problem (w razie gdyby były problemy z otwieraniem okien czy regulacją zawisów). U mnie żadne cudka się nie działy - okna wyglądają jak marzenie i otwierają się bez zarzutu :)
e-jachymczyk@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron