Firma Manpower

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

Firma Manpower

Postprzez barols10@portal » 28 lut 2011, o 10:59

Witam,mam takie pytanie słyszał ktoś coś o firmie Manpower?Albo ktoś tam pracował?Bo wybieram sie jutro do nich na rozmowe kwalifikacyjną ale niewiem czego sie spodziewać:roll: z góry dziękuje.
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Firma Manpower

Postprzez barton@jawnet » 28 lut 2011, o 12:18

Będziesz pracował w firmie Manpower ? . Przecież to pośrednik w załatwianiu pracy . On przedstawia oferty z różnych zakładów pracy . Wejdź na stronę http://www.gowork.pl/opinie_wszystkie , tam wpisz nazwę firmy i miejscowość . Tam jest dużo anonimowych wypowiedzi na temat pracodawców . Wprawdzie nie można na nich polegać w 100% , ale zawsze można się coś ciekawego dowiedzieć .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Firma Manpower

Postprzez barols10@portal » 28 lut 2011, o 12:32

No tak wiem ale chodziło mi o to czy ktoś pracował w firmie którą załatwił własnie Manpower.
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Firma Manpower

Postprzez freezee@jawnet » 28 lut 2011, o 16:25

barols10@poczta.jaw.pl napisał(a):No tak wiem ale chodziło mi o to czy ktoś pracował w firmie którą załatwił własnie Manpower.


Pracujesz pod inną firma"XXX" a firma manpower jest pośrednikiem, który ci zabiera część wypłaty w zamian za to, że ci załatwili ową pracę. Kumpel się tak zatrudnił, po 4 miesiącach miał dostać bezpośrednio umowę od pracodawcy-bez pośrednika. Mija 2 rok i lipa, skrobią go dalej co miesiąc bodajże po 200zł... Jak widzę takich pośredników nawet nie czytam ogłoszenia...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk


Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron