Regulamin pracy

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

Regulamin pracy

Postprzez jaworznianka-@portal » 28 lut 2011, o 17:25

A co zrobić z byłym pracodawcą, który początek Umowy o pracę podpisał 01.09 zgodnie z ustaleniem ustnym i zgodnie z początkiem Roku szkolnego, a zmusił mnie do pracy już w sierpniu?
jaworznianka-@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Regulamin pracy

Postprzez jaworznianka-@portal » 28 lut 2011, o 17:45

A co zrobić z pracodawcą, który poniża swoich pracowników słowem, a przede wszystkim tonem i poniżającym wzrokiem. Wg wielu, cytuję: "opieprza wrzeszcząc"
jaworznianka-@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Regulamin pracy

Postprzez gembol@jawnet » 28 lut 2011, o 18:29

ja to się zastanawiam czy swojego nie podać do sadu jak mi wypłaty nie da do 10 bo tak mam w umowie
nie ukrywam że z niego jest k...s i h.. i on również mnie regulaminowo traktuje wiec czemu ja niemam go potraktować tym samym ???
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Regulamin pracy

Postprzez jaworznianka-@portal » 28 lut 2011, o 18:33

Tak, z takimi pracodawcami trzeba zrobić porządek..
Ale co zrobić z pracodawcą kiedy jest on DYREKTOREM SZKOŁY ..a używa brzydkich słów i wszyscy się go boją wokoło, bo pracy nie ma. Rozchorowują się na tarczycę z powodu silnego stresu i mobbingu, dorośli ludzie boją się do Dyr zapukać do drzwi. Po rozmowach dyscyplinujących wychodzą bladzi i nie wierzący w siebie. Zdołowani, nauczyciele wieloletni. Ja, młoda, wywalałam na to co widziałam TAKIE WIELKIE OCZY...
A na dodatek mam w ręce trzy źle sporządzone dokumenty w tym świadectwo pracy.. a Dyr na to "ja się nie znam na tych pracowniczych papierach.." Nauczy się Dyr dzięki Państwowej Inspekcji Pracy. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli i mobbingowanych.
jaworznianka-@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Regulamin pracy

Postprzez gembol@jawnet » 28 lut 2011, o 19:01

dokładnie PIP można podesłać nawet anonimowo wiem coś o tym i nie pytajcie skąd ja to wiem hehehehe :P

Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Regulamin pracy

Postprzez leman@jawnet » 1 mar 2011, o 10:07

jaworznianka-; jak to co piszesz nie jest ściemą, albo prowokacją to Ci ....współczuję
Bo szkoła to takie miejsce w którym niekoniecznie obowiązuje Kodeks Pracy i sięgają macki PIP'u
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Regulamin pracy

Postprzez Anonymous » 1 mar 2011, o 21:16

Macie problem "Dre Jape" poszukać innej pracy i na odchodne przemeblować gabinet ;) A poważnie najważniejsze to pokazać że niedajecie sobą pomiatać bo potem jest tylko gorzej ;)
Anonymous
 

Regulamin pracy

Postprzez jaworznianka-@portal » 2 mar 2011, o 12:24

leman@jawnet.pl napisał(a): jaworznianka-; jak to co piszesz nie jest ściemą, albo prowokacją to Ci ....współczuję
Bo szkoła to takie miejsce w którym niekoniecznie obowiązuje Kodeks Pracy i sięgają macki PIP'u

Ależ oczywiście że sięgają, jestem już po kilku rozmowach.
A jak pisze wyżej inny użytkownik, tak, oczywiście, anonimowo też można podać adres pracodawcy do skontrolowania, tak więc LUDZIE sprawdzajcie własnego pracodawcę profilaktycznie, kontrola mu nie zaszkodzi. Wzór skargi i prośby o kontrolę można na internecie znaleźć bez problemu. Pamiętajcie, gdybyście to Wy byli na miejscu pracodawcy, to nikt by na Was suchej nitki nie zostawił.
Żeby prowadzić firmę trzeba się przygotować i trzeba mieć w sobie umiejętności interpersonalne. Samo cwaniactwo nie wystarczy. A gdy źle dzieje się w firmie, mobbing itp, to pamiętajmy że winien jest w ostatecznym rozrachunku szef. Więc jeśli chcesz być szefem ..to 10 razy się zastanów nad sobą i zrób sobie wizualizację: co widzisz widząc oczami wyobraźni tworząc własną firmę: FIRMA to LUDZIE, nie tylko pieniądze
jaworznianka-@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Regulamin pracy

Postprzez gembol@jawnet » 2 mar 2011, o 12:30

po tych słowach naszła mnie ochota na sprawdzenie przez PIP mojego pracodawce
niech go trochę przeczepią należy mu się za cwaniactwo i przemądrzały charakter oraz za nie stosowanie się do warunków umowy z pracownikami i nie tylko
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Regulamin pracy

Postprzez leman@jawnet » 2 mar 2011, o 13:19

jaworznianka-;napisałaś, że pracujesz w Szkole (obowiązuje "Karata Nauczyciela" a nie K.P.), ale jednocześnie odniosłem wrażenie, że nie jesteś nauczycielem. Może błędnie wrażenie, ale dlatego napisałem ....

leman@jawnet.pl napisał(a):Bo szkoła to takie miejsce w którym niekoniecznie obowiązuje Kodeks Pracy i sięgają macki PIP'u

jak jesteś nauczycielem, to proponuję Kuratorium, albo UM
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron