Regulamin pracy

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

Regulamin pracy

Postprzez gembol@jawnet » 11 lut 2011, o 19:50

najlepsze z tego wszystkiego jest to że w umowie mam operator urządzeń zmienno kształtnych ale jeżdżę tez samochodem (rozwożę towar) wiec to co robię jest nie zgodne z moja umową i mogę mieć na niego haka i w poniedziałek powiem mu ze mój regulamin na to nie pozwala heheheh
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Regulamin pracy

Postprzez leman@jawnet » 11 lut 2011, o 19:57

gembol@jawnet.pl napisał(a):najlepsze z tego wszystkiego jest to że w umowie mam operator urządzeń zmienno kształtnych ale jeżdżę tez samochodem (rozwożę towar) wiec to co robię jest nie zgodne z moja umową i mogę mieć na niego haka i w poniedziałek powiem mu ze mój regulamin na to nie pozwala heheheh

blahhahahhahahhaha :ugeek::ugeek:
ja Cię zostawiam bartonowi....

barton@jawnet.pl napisał(a):nie pasuje , to wypowiedz umowę o pracę
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Regulamin pracy

Postprzez lagarto@jawnet » 11 lut 2011, o 20:17

Też kiedyś tak miałem - godziny pracy od 6 do 14:15 i w tym miałem 30 minut przerwy - 15 wynikające z kodeksu i 15 wyłączone z czasu pracy. Ludzie sobie chwalili i nikt nie narzekał.
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Regulamin pracy

Postprzez gembol@jawnet » 11 lut 2011, o 21:19

pożyjemy zobaczymy póki co mam to w d...e i kładę na to lache
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Regulamin pracy

Postprzez gembol@jawnet » 12 lut 2011, o 14:01

mam jeszcze jedno pytanko
jeżeli szef zwolni mnie natychmiast bez 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia to czy
musi mi zapłacić za urlop z zeszłego roku którego nie wykorzystałem, mam go jeszcze 8 dni ????
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Regulamin pracy

Postprzez leman@jawnet » 12 lut 2011, o 14:59

gembol@jawnet.pl napisał(a):mam jeszcze jedno pytanko
jeżeli szef zwolni mnie natychmiast bez 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia to czy
musi mi zapłacić za urlop z zeszłego roku którego nie wykorzystałem, mam go jeszcze 8 dni ????

Tak ! i proporcjonalnie za tegoroczny Też
Poza dyscyplinarnym zwolnieniem np.art52KP Twój szef nie ma prawa zwolnić Cie bez wypowiedzenia.
Każde wypowiedzenie należy uzasadnić.
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Regulamin pracy

Postprzez muniek@portal » 12 lut 2011, o 15:16

gembol@jawnet.pl napisał(a):pożyjemy zobaczymy póki co mam to w d...e i kładę na to lache


Tak wlasnie pracownicy szanuja prace w Polsce
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Regulamin pracy

Postprzez tadekw11@portal » 12 lut 2011, o 16:52

barton@jawnet.pl napisał(a):Skoro jesteś pracownikiem , to chyba musisz się zgodzić , nie pasuje , to wypowiedz umowę o pracę :) . Z drugiej strony ...jeśli pracujesz 8 godzin od 7 - 15 , masz w niej przerwę 15 minut na śniadanie (zgodnie z kodeksem) to po co wam zrobili 15 minut na kawę ? ...niech ją zrobią od 15.00 - 15.15 ...kto będzie chciał to sobie ją wypije , kto nie , pójdzie do domu , nie naruszając kodeksu pracy i regulaminu pracy w waszym zakładzie .



Masz rację barton ,tylko jak bedzie czas na kawę od 15 do 15.15 to nikt nie będzie pił kawy tylko będzie szedł do domu , w czasie pracy jest okazja na kawkę nikt nic nie zauważy , ale jak szef w prowadził dodatkową przerwę którą trzeba odpracować to wywołało wielkie oburzenie ,czemu gembol nic nie mówiłeś czy pijesz kawę zgodnie z regulaminem ?
tadekw11@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Regulamin pracy

Postprzez tadekw11@portal » 12 lut 2011, o 17:02

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):
gembol@jawnet.pl napisał(a):pożyjemy zobaczymy póki co mam to w d...e i kładę na to lache


Tak wlasnie pracownicy szanuja prace w Polsce




Cała prawda ,przekonałem się w ostatnich dwóch tygodniach jak szanuje się pracę ,przewinęło się trzech pracowników ,na rozmowie kwalifikacyjnej wszyscy wykazywali chęć do pracy ,jeden przerobił 4 dni, drugi dwa dni, trzeci myślałem że poważnie myśli o życiu dwójka małych dzieci też 2 dni, a mieli takie głupie tłumaczenia że nie przyśli że głowa boli, zle nie mieli a może za dobrze i tego nie docenili ale to już ich sprawa , ale tak właśnie wygląda szacunek i chęć do pracy .
tadekw11@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Regulamin pracy

Postprzez gembol@jawnet » 12 lut 2011, o 18:49

słuchaj każdy zna swojego szefa
ja wiem ze to co napisałem nie będzie zgodne z waszymi zasadami ale jeśli szef jest chamem i nie idzie ludziom szedł na rękę to mam to być złotą zasadą szefowanie szefa ???
w końcu on tez jest człowiekiem i jeśli firma jest tylko 4 osobowa to z ludźmi da się dogadać ,ale jak ktoś jest tym kim jest to co mamy zrobić ?????????
prawda jest taka że nikomu na rękę nie pójdzie i nikomu nie popuści !!!!!
oto jego motto :
zawsze się znajdzie ktoś na twoje miejsce !!!!
ale ja już tego mam dość !!!!!!
jeżdżę samochodem u niego chociaż w umowie mam tylko wpisane że jestem operatorem nie kierowcą ,szedłem mu na rękę , ale ile można ????????
a to że zarabiam najniższą krajową to pewnie nic ??? a wymagania jakbym zarabiał 3000 zł

ludzie naprawdę ja rozumiem wszystko (prawie wszystko) ale to jest juz przegięcie !!!!
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron