Lokalizacja telefonu GSM

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez Anonymous » 2 gru 2005, o 22:54

Czy ktoś wie jak można namierzyć telefon na podstawie numeru. Chodzi mi o lokalizacje, lub chociaż ustalenie właściciela.

Pozdrawiam,
Radol
Anonymous
 

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez Anonymous » 2 gru 2005, o 23:08

ustalić właściela mozesz na dwa sposoby:
pierwszy - jesteś pałkarzem i masz znajomości
drugi - jesteś prze* hakerem i włamiesz się do komputera danego operatora
Anonymous
 

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez kropeck@jawnet » 3 gru 2005, o 03:13

sam fakt, że jesteś 'pałkarzem' też Ci nic nie da, nawet jeśli coś znaczysz - prędzej dowiesz się czegokolwiek szybciej mając odpowiednie znajomości u operatorów.
Tymczasem proponuję zapoznać się z następującą usługą: http://plusgsm.pl/uslugi/wiem_gdzie_jestes

[Z powyższej usługi korzystam osobiście, więc sprawdzone]
Nie wiem czy inne sieci mają coś takiego.
Pozdrawiam
kropeck@jawnet
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez Anonymous » 3 gru 2005, o 10:05

Jest jeszcze jedna metoda -prowokacja :)
Jak masz gadane i potrafisz ludzi wkrecać (mikołaj tuż ,tuż więc jest okazja) to możesz zadzwonić pod ten numer i wciskac kit że klient coś wygrał w konkursie bla bla bla...
Jak bedziesz przekonywujący to właściciel sam wyśpiewa ci dane gdzie masz dostarczyć nagrodę :D
Anonymous
 

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez Anonymous » 3 gru 2005, o 10:33

hahaahahahaahaahahahahah :cry: :| boże rufus ile ty masz lat.Skąd ty wziąleś ten pomysł.
Anonymous
 

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez barton@jawnet » 3 gru 2005, o 11:48

Darkboy - Rufus ma rację - też bym tak zrobił - z innego numeru , kobietę z ciepłym głosem - socjotechnika - każdy by się połaszczył na jakąś nagrodę - powiedzmy kalkulator, lub zegarek .Wystarczy troszkę umiejętności i każdy ci wszystko wyspiewa. Zapomniałeś jak działał Kevin Mitnik - słynny hacker ? dzwonił do ludzi a oni mu wierzyli na słowo i podawali kody , hasła itp. Ludzie są naiwni .A jak jeszcze podasz swoje imię i nazwisko (oczywiście fałszywe) to nie wiedząc czemu ludzie przy telefonach myślą że to prawda :).
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez Anonymous » 3 gru 2005, o 11:59

No to przykro mi ale ja ludzi aż tak głupich i naiwnych nieznam.Nieobracam się w takim towarzystwie :|
Anonymous
 

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez iwan@jawnet » 3 gru 2005, o 18:11

HE nie mów tak. Bo Ja na pewno Ci nie uwierze że jak by Ci jakaś dupeczka zadzwoniła, przedstawiła się, powiedziała że jest z jakieś tam firmy (np. PLUS, ERA), powiedziała by Ci że na mikołaja dostaniesz zegarek za korzystanie z ich usług to byś nie podał swoich danych. Nie wierze że byś nie podał
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez general@jawnet » 3 gru 2005, o 18:50

pewnie ze sie da...
general@jawnet
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lokalizacja telefonu GSM

Postprzez Anonymous » 3 gru 2005, o 19:33

iwan po glosie napewno da się rozpoznać czy to dupeczka jeżeli ty potrafisz to zdolny jesteś.Jeżeli po głosie jesteś w stanie poznać człowieka.Nigdy niepodaje swoich danych osobowych przez telefon.Pozatym każda szanująca się firma posiada twoje dane.W przypadku iż jest to telefon na tzw (karte) nie jest obejmowany takim promocjami ponieważ tak naprawde nie da sie rozpoznac użytkownika tego telefonu.Tylko człowiek o bardzo niskiej inteligencji dałby się nabrac na takie numer.Poprostu jest to najgłupszy pomysl jaki szłyszałem na poziomie 10 latka.
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości