Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez edi@jawnet » 17 sty 2006, o 12:24

Cześć,GSM odmówiło mi naprawy gwarancyjnej telefonu,przysłali uzasadnienie że telefon był zalany,przysłali też zdięcie płyty głównej telefonu ze śladami zalania pod płytą na zdięciu znajduje się część obudowy z numerem IMEI mojego telefonu.Jak sprawdzić czy płyta w moim telefonie nie została podmieniona?Ponieważ jaką ja mam gwarancję że owa płyta na zdięciu to moja płyta??Czy na Płycie telefonu jest jakiś numer potwierdzający przynależność do telefonu o konkretnym numeże IMEI?Bardzo proszę o odpowiedź.
Avatar użytkownika
edi@jawnet
 
Posty: 40
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez Anonymous » 17 sty 2006, o 12:48

można to sprawdzić wbijając kod IMEI, nie wiem jaki masz telefon spróbuj wbić taki: *#06# w razie wątpliwości zerknij na stronkę: http://www.inspiracja.com/slownik/slownik,55,item.php

pozdrawiam:)
Anonymous
 

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez edi@jawnet » 17 sty 2006, o 14:12

sorki:) telefon to Philips 355 i kompletnie nie działa monitor,poza monitorem wszystko działa,mam na myśli to że można np.odebrać rozmowę:)
Avatar użytkownika
edi@jawnet
 
Posty: 40
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez Anonymous » 17 sty 2006, o 14:41

jest możliwość:) jak wyciągniesz baterię jest naklejka z długim mumerem 14 znaków + 1 bardziej z boku:) to jest właśnie numer seryjny płyty głównej:) i taki własnie by Ci wyskoczył przy wprowadzeniu w/w skrótu IMEI

pozdrawiam:)
Anonymous
 

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez olpen@jawnet » 17 sty 2006, o 14:49

dzownki slychac wsyzstko slychac mona odbierac roxzmowy itp ??ja tam mialem z nokia poprostu wymienilme wyswietlacz pchodzil a po 2 dniach spalila plytka wyswietlacz :D poprostu plytak jest zrabana i bedize palic wyswietlacze:)
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez edi@jawnet » 17 sty 2006, o 16:44

nikola,na naklejce pod baterią jest numer IMEI,poza nim jest też numer PN i CN.Który z nich może być numerem płyty?Numery te wyglądają tak:PN:EO130504,a CN:HI130508G00260.
Avatar użytkownika
edi@jawnet
 
Posty: 40
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez Anonymous » 17 sty 2006, o 20:13

edi nie mam pojęcia.. ja mam inne oznaczenia w tel. zupełnie nie pasujące do Twoich, ale spróbuj porównać zdięcie z numerem, z którymś z tych dwóch jakie mi tu podałeś, jak nie będzie żaden pasował udaj sie do jakiegoś sklepu z akcesoriami GSM oni Ci napewno powiedzą, chyba, że numer jest kodowany to jedynie autoryzowany serwis jest Ci w stanie sprawdzić:|

pozdrawiam:)
Anonymous
 

Naprawa gwarancyjna GSM-odmowa naprawy

Postprzez buli@jawnet » 20 sty 2006, o 08:36

hmm nie iwem czy na plytach glownych jest nr imei drukowany bo to jest zmienna rzecz, ale popatrze za tym i dam znac :P
Avatar użytkownika
buli@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości