Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez Anonymous » 12 lut 2007, o 16:47

Witam,
Ja też mam problem z wyborem lekarza, bo tak jak Ty redmiss, chodziłam do niezastąpionego pana Zasłonki. Jeżeli chodzi o lekarzy, to w "górniczej" przyjmują starsi panowie. Do jednego z nich chodzi moja mama i w sumie się nasłuchała różnych rzeczy. Jak dla mnie oni odpadają. Natomiast na temat Wikarka, który przyjmuje na Elvicie, słyszałam same pochlebne opinie. Ja raczej się już zdecydowałam.
Anonymous
 

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez asiunia@jawnet » 12 lut 2007, o 21:29

Co z tego, że starsi ? Mi tam nie zależy w tym wypadku czy młody czy stary ogląda co mam mu do pokazania :D Nawet za plus uważam, że nie mają po 30stce :|
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez barton@jawnet » 12 lut 2007, o 21:46

Cipolog - ważna rzecz - nie warto iść do byle ginekologa ....tu chodzi o zdrowie , więc decyzja należy do każdej z kobiet ...czy to młodych , czy starych ....wymiana poglądów i ukierunkowanie , przysporzy innym cipologom klientom a innym ich odbierze...i zapewne o to chodziło założycielce tematu.

PS. Aż się boję , że ci przegrani ( źle tu opisani) cipolodzy sie o tym dowiedzą z netu ....ciekawe czy poprawią jakość swoich usług....
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez redmiss@jawnet » 12 lut 2007, o 22:44

"wymiana poglądów i ukierunkowanie , przysporzy innym cipologom klientom a innym ich odbierze...i zapewne o to chodziło założycielce tematu"

???????????
Barton... skąd taki pomysł? całkowicie nietrafna analiza, lepiej odpuść sobie filozofowanie...
a pytanie o lepszy napęd, procesor, lekarza medycyny pracy, itp. też ma taki cel???

jejQ, to mój pierwszy wątek i... ostatni. oprócz nielicznych (dziękuję serdecznie za poważne wypowiedzi) same jakieś ułamki psychiczne tutaj pisują :(

A.Grabowska... moze się spotkamy w poczekani? ;)

pozdrawiam zdroworozsądkowych.
redmiss@jawnet
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez general@jawnet » 12 lut 2007, o 23:22

Tak na marginesie , jestem lekarzem i patrze na to forum całkiem neutralnie !
Dobrze czasem poczytać co myślicie o nas...
Kazdy ma swój wybór ...
general@jawnet
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez Anonymous » 13 lut 2007, o 16:25

teraz wypadałoby zapytać o Pana godność :|

to tak z kobiecej ciekawości :geek:
Anonymous
 

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2007, o 16:47

Nie zrozumiałaś - widocznie źle to napisałem - chodziło mi o to , że jesli większość kobiet będzie chwaliła pana X ....to reszta czytających przejdzie od pana Y właśnie do pana X. Zakładając ten ciekawy skądinąd temat - bedzie łatwiej wybrać pomiędzy panem X a panem Y , z wypowiedzi można przecież już wywnioskować kto lepszy , kto gorszy i to chciałem napisać .

edit....General - lepiej nie chciej wiedzieć co myślę o lekarzach , o ich wiedzy i podejściu do pacjentów i do swojej odpowiedzialnej pracy .....byłbyś czerwony jak burak , gdybyś to przeczytał.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez szyszeq@jawnet » 13 lut 2007, o 17:16

ja nigdy nieodzywam sie w tematach na które nic niewiem :!: :!: wiec po kiego CH**A wy to robicie :!: :| :| :| :( jakbym załozyl topik o informatyce to rolnicy tez by sie wypowiadali ?? (oczywscie nie znajacy sie na tym).... zenada....
szyszeq@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2007, o 17:51

Nigdy ? ale ty debeściak jesteś.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez redmiss@jawnet » 13 lut 2007, o 18:17

"Nie zrozumiałaś - widocznie źle to napisałem - chodziło mi o to , że jesli większość kobiet będzie chwaliła pana X ....to reszta czytających przejdzie od pana Y właśnie do pana X. Zakładając ten ciekawy skądinąd temat - bedzie łatwiej wybrać pomiędzy panem X a panem Y , z wypowiedzi można przecież już wywnioskować kto lepszy , kto gorszy i to chciałem napisać ".


no, sam przyznaj, że teraz brzmi to inaczej :) wcześniej poczułam się jak jakaś naganiaczka ;)
i tak, masz rację.... chciałam poznać opinie po prostu po to, żeby iść do najlepszego. a dlaczego nie? tu chodzi o mój komfort i fizyczny, i psychiczny. to nie jest wizyta u okulisty :)

p.s. też jestem ciekawa pana General (a) :roll:
a przynajmniej tego, czy to lekarz z branży, o które mowa? ;)
redmiss@jawnet
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości