Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez Anonymous » 11 lut 2007, o 15:39

Hmm temat kobiecy, ale się wtrącę: Hypu jak skończysz 14 - 15 lat i dziewczynki przestaną być dla ciebie tylko "przeszkadzajkami" w zabawie to może zrozumiesz jaki jesteś płytki, a kobieta idąca do ginekologa to rzecz normalna... więc nazwiązując do początku posta: pogadamy za 10 lat ;)
Anonymous
 

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez hypu@jawnet » 11 lut 2007, o 19:52

titaf czy jakos tam..... sam jestes plytki jak woda w przemszy i pewnie masz malego. Co do laseczek, pieknych pan to powiem tylko tyle: zapraszam na badanie głebin moim hydrofonem chetnie zaopiekuje sie waszymi "depresjami" hehe.
Avatar użytkownika
hypu@jawnet
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez barton@jawnet » 11 lut 2007, o 20:44

:shock:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez asiunia@jawnet » 11 lut 2007, o 21:15

:ugeek:
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez redmiss@jawnet » 11 lut 2007, o 21:44

no masz... i się wątek posypał :(

Hypu, depresję to Ty juz masz i najprawdopodobniej jakiś uraz psychiczny. a na pewno kompleksy.

Tiffat, bardzo łagodnie Go potraktowałeś... 10lat??? ja myślę, że i 20 za mało :(

gdyby ktoś miał jeszcze coś sensownego w temacie, to bardzo proszę...




:)
redmiss@jawnet
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez madfamily@jawnet » 11 lut 2007, o 21:53

Ja zawsze odwiedzałam dr Chwiruta, ja osobiście nie mam mu nic do zarzucenia, ale znam osoby, które nie znoszą jego 'sposobu bycia'. Fakt jest rozgadany, czasami chyba troszkę za bardzo. Za to słyszałam wiele pochwał o dr Wikarku.
A przy okazji, on chyba też przyjmuje na Elektrowni w Elvicie na kase? jedyne co, to ponoć tam trzeba czekać 2 tygodnie na termin. Poza tym, a Elektrowni jest ponoć ktoś jeszcze, ale nie kojarzę nazwiska i też 'ponoć' w porządku :)
madfamily@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez gabrielka@jawnet » 12 lut 2007, o 08:45

Hypu - :ugeek: , idź się dziecko pobaw klockami, pograj w szachy albo najlepiej się poucz, a nie siedź przed komputerem, bo to źle wpływa na Twój rozwój emocjonalny.... a może jakaś wizyta u psychologa by Ci się przydała. Proponuję założyć nowy temat hypu - "Szukam dobrego psychologa", bo do tematu ginekologów jeszcze na pewno nie dorosłeś....
gabrielka@jawnet
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez mondlicht8@jawnet » 12 lut 2007, o 12:58

hypu jak czytam te twoje bzdury co napisałeś to mi się żal ciebie robi... Nie wiem czy tu nawet psycholog pomoże.... A wracając do tematu to jestem pacjentka dr Chwiruta (przyjmuje prywatnie jak i na kase) i jak do tej pory jestem zadowolona. Zawsze coś doradzi, pomoże :ugeek: a i ciekawe anegdotki opowie :D Słyszałam też wiele złego na jego temat ale ja osobiście nie zetknęłam się z jakimiś przykrościami z jego strony. Koleżanki zaś chodzą do przychodni górniczej tylko nie pamiętam nazwiska tego ginekologa i są także zadowolone. No ale wiadomo na każdego znajdzie się jakaś dobra jak i zła opinia ;)
Avatar użytkownika
mondlicht8@jawnet
 
Posty: 55
Dołączył(a): 21 gru 2006, o 00:00

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez general@jawnet » 12 lut 2007, o 13:55

dziewczyny po co piszecie z gowniarzami !
general@jawnet
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dziewczyny! ginekolog - opinie.

Postprzez asiunia@jawnet » 12 lut 2007, o 15:13

Na placu górników na kasę przyjmują m.in dr Łyp i Tkacz- oboje ok na moje oko. O drugim moge tylko powiedzieć że jest miły,bo byłam chyba tylko raz,
a pierwszy (poza tym że potrafi się ponad godzinę spóźnić, 5 pacjentek już czeka a on dopiero przychodzi i robi sobie kawkę, za nic ma uwagi pielęgniarek i recepcjonistki :ugeek: ) stara się być taki... luzacki trochę, miły i można pogadać- fajny jest mimo tego spóźnialstwa :D
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

cron