Klub malucha w Jaworznie

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Klub malucha w Jaworznie

Postprzez malwa18a@portal » 7 sty 2011, o 14:01

Witam!
Drogie mamy co sądzicie o klubie malucha w naszym mieście?
miejsce dla dzieci przynajmniej od 2 do 6 roku życia, w którym nauka z zabawą będzie się przeplatać. Swoja pociechę można zapisać na stałe zajęcia albo korzystać sporadycznie z klubu, gdy musimy coś załatwić albo poprostu udać się z mężem na randkę.
Czekam na Wasze opinie,
Pozdrawiam
malwa18a@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Klub malucha w Jaworznie

Postprzez katarzyna-wojcik@jawnet » 3 lut 2011, o 12:18

Super pomysł, w jaworznie bardzo brakuje takiego miejsca gdzie mogą sie spotkać mamy z dziećmi oprócz Bajlandi na osiedlu stałym nic takiego nie powstało jeszcze a szkoda.........
katarzyna-wojcik@jawnet
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 mar 2009, o 00:00

Klub malucha w Jaworznie

Postprzez Anonymous » 3 lut 2011, o 15:11

jest już klub mam to może być bardzo podobne.
Wiem że zajmowała się tym pani Maja Sarlej Długołęcka.

Anonymous
 

Klub malucha w Jaworznie

Postprzez mds@portal » 4 lut 2011, o 11:50

Witam,

W Klubie Mam spotykają się Mamy, i jest z założenia dla Mam ;) Raz już rozmawiałyśmy o tym, że nie ma w Jaworznie takiego miejsca, gdzie można zostawić dziecko pod dobrą opieką na przykład na dzień. O zajęciach dla dzieci - jeszcze nie było.

Od końca stycznia działa już strona klubu www.klubmam.jaworzno.pl - tam więcej informacji.

Zapraszam do kontaktu i na czwartkowe spotkanie: możemy też poruszyć temat Klubu Malucha - niewiele z nas jest na bieżąco z forum. W drugiej połowie miesiąca z reguły widujemy się też przed południem na kawie, już mniej formalnie, bez 'programu', wtedy też można o tym porozmawiać.

pozdrawiam,
Maja Długołęcka-Sarlej
mds@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Klub malucha w Jaworznie

Postprzez pp82@portal » 24 lut 2011, o 12:06

Na Skałce powstała Akademia Malucha, nazywa się Zielone wzgórze, z tym, że tam przyjmują dzieci od 6mies. do 3 lat. Mają nawet swoją stronę www. Czy już działają nie wiem, podobno trwają zapisy.
pp82@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Klub malucha w Jaworznie

Postprzez kwiat24@portal » 29 mar 2011, o 18:55

Na Skałce Akademia Malucha powoli rusza, są jeszcze miejsca wiec można zapisać dzieci... wszystkie informacje mają na stronce www.zielonewzgorze.oz.pl ale najlepiej zadzwonić i porozmawiać.Bardzo fajne miejsce..
Avatar użytkownika
kwiat24@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron