CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez bajlandia@portal » 3 lis 2009, o 16:30

;)ZAPRASZA wszystkie Pociechy od 1 - 11 lat na wspaniałą zabawę!!! Zapraszamy również do organizowania urodzin, imienin itp. Zapraszamy do współpracy firmy szkoły i przedszkola. Zachęcamy również do współpracy pedagogów/osoby mające pomysły a nie posiadających własnego lokalu (pragniemy podjąc współpracę ze szkołami językowymi,osobami, które pragną pracowac z dziećmi np. w ramach zajęć przedprzedszkolnych, jak i w ramach zajęć ruchowych, plastycznych itp)
Nasz adres Jaworzno-Osiedle Stałe Ul. Inwalidów Wojenych 4(obok szkoły muzycznej) tel 512-146-080
bajlandia@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez kapitanbomba@portal » 15 sty 2010, o 22:23

a to nie to samo co na borach było? w sensie ze wlasciciel ten sam?
kapitanbomba@portal
 
Posty: 130
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez ori@jawnet » 16 sty 2010, o 22:33

A CO to za roznica jaki właściciel?
Avatar użytkownika
ori@jawnet
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez kapitanbomba@portal » 17 sty 2010, o 21:29

np. taka że w tamtym centrum zabaw nie dbano o włąściwe utrzymanie urządzeń do zabaw, wieć w tym nowym jeżeli jest ten sam wląściciel może być podobnie...

no
kapitanbomba@portal
 
Posty: 130
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez Anonymous » 17 sty 2010, o 21:49

Nie ten sam właściciel tylko inny. I tutaj naprawdę czyściutko i super. A dla nas - rodziców - miła kawiarenka z pyszną kawką. Naprawdę polecam :D
Anonymous
 

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez Anonymous » 17 sty 2010, o 21:53

kapitanbomba@poczta.jaw.pl napisał(a):np. taka że w tamtym centrum zabaw nie dbano o włąściwe utrzymanie urządzeń do zabaw, wieć w tym nowym jeżeli jest ten sam wląściciel może być podobnie...

no


Nie. Tu jest zupełnie inny właściciel a tym samym zupełnie inny standard.
Mam 5 letnią córkę więc często korzystamy z tego przybytku dziecięcej rozkoszy. Mam porównanie zarówno tego na Borach jak i tego na Osiedlu Stałym.

Aby nie robić antyreklamy powiem tylko tyle - moja córka chce chodzic tylko i wyłacznie na Osiedle :)
A ja jako matka wiem, ze rzeczy mojej córki po szaleństwach na Borach ciężko było doprać - tak było tam brudno. Na Osiedlu natomiast ten problem nie wystepuje.
Do tego organizuja tam różne fajne imprezy dla dzieciaków typu : mikołaj czy helloween.

Pozdrawiam
Agnieszka

PS
Dla dociekliwych - Bajlandia nie jest moja firmą, właściciele nie są moja rodzina ani znajomymi (choć uczciwie muszę przyznać, ze podczas szaleństw naszej córki mieliśmy okazję ich poznać i musze przyznać, ze oprócz tego, ze mili z nich ludzie to wkkladają kawal serca w swoje przedsięwzięcie)
Anonymous
 

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez szaramyszka@portal » 22 sty 2010, o 15:48

a w jakich godzinach jet czynna ta sala?
szaramyszka@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez redmiss@jawnet » 24 sty 2010, o 12:09

szaramyszka@poczta.jaw.pl napisał(a):a w jakich godzinach jet czynna ta sala?


wiem na pewno, że DO 19stej.... :)
redmiss@jawnet
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

CENTRUM ZABAW BAJLANDIA

Postprzez Anonymous » 24 sty 2010, o 17:26

redmiss@jawnet.pl napisał(a):
szaramyszka@poczta.jaw.pl napisał(a):a w jakich godzinach jet czynna ta sala?


wiem na pewno, że DO 19stej.... :)



chyba od 12ej, bo było od 10ej, ale zmienili. :D
Anonymous
 


Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron