Wesele w hotelu Pańska Góra

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez benzen@portal » 6 maja 2009, o 17:12

pp82@poczta.jaw.pl napisał(a):Też słyszałam, że Dworek to nie bardzo...Teraz bez uprzedzeń podniesli ceny osobom organizującym komunie, którzy umawiali się inaczej dużo wcześniej tzn. przy rezerwacji sali. Ale kto zrezygnuje z wynajecie sali przed samym majem, wiedząc, że nigdzie już sali nie znajdą? nieuczciwość właścicieli! Co do hotelu, to bardzo w porządku. Fakt, że w gorących okresach robią po 2 wesela, ale są one na różnych poziomach i absolutnie ze sobą nie kolidują. Cena wysoka, ale za to nie klopotasz się organizacją. Ja polecam! Sama miałam tam wesela i nie mam nic do zarzucenia.



Zgadzam się w stu procentach. ;)
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez asiunia@jawnet » 6 maja 2009, o 17:30

marekmm@poczta.jaw.pl napisał(a):Po za tym jeśli ceny które podajesz za wesele są cenami netto a nie brutto to rzeczywiście nie ma szans żebyśmy zrobili tam wesele.


Zapewniam, są to ceny netto :/
Mam przed sobą właśnie cennik na rok 2010- cytuję:
"Cena za 1 oosbę - 205 zł NETTO (sala weselna, słoneczna) lub 195 zł NETTO (sala bankietowa)- stawka vat wg obowiązujących przepisów (...) "
W prezencie slubnym apartament dla nowożeńców gratis- ale cóż to za gratis, jak za tyle kasy, wg mnie dużo za dużo.

Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez benzen@portal » 6 maja 2009, o 20:51

asiunia@jawnet.pl napisał(a):
marekmm@poczta.jaw.pl napisał(a):Po za tym jeśli ceny które podajesz za wesele są cenami netto a nie brutto to rzeczywiście nie ma szans żebyśmy zrobili tam wesele.


Zapewniam, są to ceny netto :/
Mam przed sobą właśnie cennik na rok 2010- cytuję:
"Cena za 1 oosbę - 205 zł NETTO (sala weselna, słoneczna) lub 195 zł NETTO (sala bankietowa)- stawka vat wg obowiązujących przepisów (...) "
W prezencie slubnym apartament dla nowożeńców gratis- ale cóż to za gratis, jak za tyle kasy, wg mnie dużo za dużo.




a mnie się wydaje, że nie jest tak źle. Fakt faktem apartament jest do dyspozycji nowożeńców gratis, ale gdyby przyszło płacić jeszcze za ten apartament to przepraszam bardzo... lekka przesada.. a tak to jest w gratisie ;)
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez marekmm@portal » 6 maja 2009, o 21:24

No wiesz młodzi chyba na swoim weselu nie śpią, no to po co go brać żeby prezenty schować ?:)
marekmm@portal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez asiunia@jawnet » 7 maja 2009, o 07:54

Bez przesady?! :D
przecież cena [205 netto] jest wyższa o około 50 zł niż w niejednym fajnym lokalu, a robiąc wesele na 100 osób to daje 5tys.
Jak na Jaworzno 5 tys za nocleg w hotelu to chyba trochę za dużo :ugeek:
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez pp82@portal » 7 maja 2009, o 22:34

marekmm@poczta.jaw.pl napisał(a):No wiesz młodzi chyba na swoim weselu nie śpią, no to po co go brać żeby prezenty schować ?:)


A kiedy jeszcze zaprosisz swoją przyszłą na noc do apartamentu?? ;)
:|
Chcecie żeby waszym gościom szczęki opadły, bierzcie panska gore
chcecie tanio i bolesnie wezcie sale i osobno panie kucharki...
chcecie troche taniej z poddenerwowaniem-bierzcie dworek
pp82@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez asiunia@jawnet » 8 maja 2009, o 07:23

Nie uważam, żeby komuś mogła szczęka opaść po weselu w PG. Na mnie te sale nie zrobiły jakiegoś szczególnego wrażenia.
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez marekmm@portal » 8 maja 2009, o 08:47

A jak to jest z tym jedzeniem na Pańskiej Górze bo podobne jest go mało i na dodatek po weselu nie dają nic młodym czy to prawda ? Czy prawdą jest że gdy odbywają się dwa wesela w jednym czasie kelnerki są tylko trzy do obsługi, bo dowiedziałem się że tak jest. Jeżeli to nieprawda to proszę napisać ile obsługi mają na 80 gości. Chciałbym również wiedzieć ile jest pater z ciastem zakładając 80 osób i czy są dobre.
marekmm@portal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wesele w hotelu Pańska Góra

Postprzez benzen@portal » 8 maja 2009, o 13:18

marekmm@poczta.jaw.pl napisał(a):A jak to jest z tym jedzeniem na Pańskiej Górze bo podobne jest go mało i na dodatek po weselu nie dają nic młodym czy to prawda ? Czy prawdą jest że gdy odbywają się dwa wesela w jednym czasie kelnerki są tylko trzy do obsługi, bo dowiedziałem się że tak jest. Jeżeli to nieprawda to proszę napisać ile obsługi mają na 80 gości. Chciałbym również wiedzieć ile jest pater z ciastem zakładając 80 osób i czy są dobre.



Jedzenia jest dużo i wszystkiego pod dostatkiem, a przede wszystkim jest dobre. ;)a co do kelnerek to non stop przynoszą i obsługują każdego.
Nawet jeśli są dwa wesela to na każde przypadają osobne kelnerki i kelnerzy.
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron