Sala Magnat w Ciężkowicach

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez ewika1@portal » 3 lut 2009, o 01:59

Mam pytanie czy ktoś może był na weselu w sali Magnat? Bo chce tam zrobić wesele... PROSZE O OPINIE jak tam jest z jedzeniem??
ewika1@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez kamill@portal » 3 lut 2009, o 13:13

Jeśli chodzi o Magnacik to mogę ci go polecić. Byłem tam na weselu. Jedzenie dobre ale zawsze można sie do czegoś przyczepić jak się chce. Wśród moich znajomych też by się pewnie ktoś znalazł co mu się nie podoba, ale jest to sprawa gustu.Ja mówię za siebie.
kamill@portal
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez mirka3@portal » 3 lut 2009, o 13:33

Poza obiadem to okropnie.Porcje miniaturowe,a na stołach bardzo skromniutko.Barszcz czerwony wszyscy zwracali bo nie nadawał się do picia.Tylko herbaty i kawy pod dostatkiem.Po 12 godzinach wesela,a było to dopiero koło 4 wszyscy zostali wyproszeni i sala została zamknięta.Strasznie lało i nie pozwolono nam nawet poczekać na taksówki w korytarzu.Szczerze nie polecam bo tylko sala jest super i nic poza tym.
Avatar użytkownika
mirka3@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez magnat@portal » 3 lut 2009, o 14:10

W związku z Pani opinią na temat naszego lokalu wyjaśniamy:
1 Przyjęcie weselne odbyło sie od godziny 15.00 i miało trwać do godziny 3.00 ( czytaj warunki zawarte w umowie ) ostatni goście opuścili lokal po godzinie 5.00. A było to spowodowane tym że do odwózki gości załatwiono jedną taksówkę ( Ciężkowice - Jaworzno ) łatwo obliczyć czas przejazdu. Chociaż była nawet propozycja kierownictwa lokalu o możliwości pomocy w przewiezieniu części gości. Jednakże spotkała się ona z odmową. Po godzinie 5.00 dojechała druga taksówka która i tak nie zabrała wszystkich. Ponieważ na drugi dzień odbywała sie inna impreza sala musiała być przygotowywana. Pretensje Pani może wnosić wyłącznie do osoby odwpowiedzialnej za przewóz gości a nie do nas.

2 Jeśli chodzi o prąd który podobno szef wyłączał bo OSZCZĘDZA to pragniemy zaznaczyć że w umowie nie było zapisu na temat wykorzystania oświetlenia dodatkowego jakim były urzadzenia oświetlenia dyskotekowego A JEDNAK BYŁY ZAŁANCZANE !!! więc te Pani sugestie na temat oszczędności prądu są niestosowne.

3 Jeśli chodzi o menu jest ono ustalane przed weselem a ilości były wystarczająco duże skoro młodzi zabrali ze sobą pozostałą ilość jedzenia.
magnat@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez krawos@portal » 3 lut 2009, o 15:12

Jak najbardziej NIE POLECAM NAJWIEKSZA KICHA JAWORZNA
Avatar użytkownika
krawos@portal
 
Posty: 114
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez agnieszkastoklosa@portal » 3 kwi 2009, o 22:04

Nie rozumie dlaczego wszyscy tak nagatywnie pisza?!Znajoma była w MAGNACIE na imprezie karnawałowej i była zachwycona, natomiast inna kolezanka robiła tam wesele i równiez była bardzo zadowolona, dlatego ja tez sie zdecydowałam na ta sale. Pojechałam do właściciela - człowiek bardzo w porzadku - rozmawialismy ponad godzine, rowniez o opiniach jakie pokazuja sie na stronce (bo przyznam, ze byłam troche zdegustowana) ale po rozmowie naprawde sie uspokoiłam. Nie wierze, ze człowiek który tyle inwestuje w lokal byłby w stanie robic takie numery jak tu wypisujecie. Nawet jeśli ktokolkwiek ma watpliwosci to przeciez mozna wszsytko ustalic i dograc przed podpisaniem umowy. A pozatym ... nie ma drugiej tak ładnej i duzej sali w Jaworznie!!:)
agnieszkastoklosa@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez red@jawnet » 3 kwi 2009, o 22:29

ZALANCZANE - no nie mam pytań :ugeek:
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez krawos@portal » 4 kwi 2009, o 06:58

agnieszkastoklosa@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie rozumie dlaczego wszyscy tak nagatywnie pisza?!Znajoma była w MAGNACIE na imprezie karnawałowej i była zachwycona, natomiast inna kolezanka robiła tam wesele i równiez była bardzo zadowolona, dlatego ja tez sie zdecydowałam na ta sale. Pojechałam do właściciela - człowiek bardzo w porzadku - rozmawialismy ponad godzine, rowniez o opiniach jakie pokazuja sie na stronce (bo przyznam, ze byłam troche zdegustowana) ale po rozmowie naprawde sie uspokoiłam. Nie wierze, ze człowiek który tyle inwestuje w lokal byłby w stanie robic takie numery jak tu wypisujecie. Nawet jeśli ktokolkwiek ma watpliwosci to przeciez mozna wszsytko ustalic i dograc przed podpisaniem umowy. A pozatym ... nie ma drugiej tak ładnej i duzej sali w Jaworznie!!:)


Przekonasz sie sama,
Avatar użytkownika
krawos@portal
 
Posty: 114
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez kamill@portal » 4 kwi 2009, o 07:39

Ja się przekonałem byłem wczoraj na otwarciu sali głównej, bo od wczoraj sala restauracyjna jest otwarta cały tydzień i muszę Wam powiedzie że mają zaje...ście dobre pierogi polecam :D
kamill@portal
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala Magnat w Ciężkowicach

Postprzez kamill@portal » 4 kwi 2009, o 07:54

A na drugi raz jak będziesz wybierac się na sylwestra to to zaklep sobie miejsce wcześniej bo potem znowu będziesz miał problem. MAGNAT To nie jest hala mosir.
kamill@portal
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron