Praca na Wakacje

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Praca na Wakacje

Postprzez Anonymous » 12 cze 2006, o 13:49

jak co roku jest problem z praca. Szukam pracy na wakacje mam skonczone 17 lat moze byc w polsce lub za granica. Obojetnie jaka nawet moze to byc budowlanka czy zamiatanie ulic jesli chodzi o prace za granica bo jest oplacalna. Jesli chodzi o polske to np. jakies rozkladanie towaru w sklepach czy cos w tym stylu z gory dzieki i czekam na osoby ktore potrzebuja osob do pracy. Postaram sei w miare mozliwosci podolac kazdemu wyzwaniu.
Anonymous
 

Praca na Wakacje

Postprzez wiqert@jawnet » 12 cze 2006, o 14:37

moze jeszcze zaprosenie przyniescdo domku? :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Praca na Wakacje

Postprzez grzkac@jawnet » 12 cze 2006, o 14:52

kom mam prace dla Ciebie: telefon, komputer służbowy (dostałbyś auto ale po wieku sądzę, że nie masz jeszcze uprawnien stosownych), wynagrodzenie w zależności od poświęconego czasu, ok 20zł/1h na reke, do tego premia, szkolenia za free, wyjazdy za granice na konferencje etc jakbyś miał kłopoty z mieszkaniem - również proponuję służbowe, tylko nie pisz, że żartuję bo sam zaczoles.....

a tak na poważnie chyba w AIGO potrzebują do roznoszenia ulotek, ew mozesz pogadac z tzw. majstrem na budowach lub przy remontach - na ost remontuja dachy i slyszalem ze tam potrzebuja do pracy-pomocy,
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Praca na Wakacje

Postprzez freezee@jawnet » 12 cze 2006, o 17:34

a wqieku 17 lat to mozesz pomarzyć o pracy za granicą załątwianą przez obce osoby...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Praca na Wakacje

Postprzez Anonymous » 13 cze 2006, o 13:40

Ja też mam jedną ofertę. Praca jest w Realu w Mysłowicach dla uczniów gimnazjum, szkuł ponadpodstawowych(technikum / LO) i studentów. Praca na magazynie lub przy kasie jeżeli ma się ukonczony kurs kas fiskalnych. Jeśli byłbyś Zainteresowany pisz na gg : 6801172
Jak zaklikasz to podam Ci numer do Całej tej szefowej i umówisz się na rozmowe z nią . Pozdro
Anonymous
 

Praca na Wakacje

Postprzez freezee@jawnet » 13 cze 2006, o 16:53

diobel kur skasy fiskalnej na kase a na magazyn ksiażeczka sanepidu chyba nie??
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Praca na Wakacje

Postprzez Anonymous » 14 cze 2006, o 15:21

freezee niekoniecznie.na magazyn jak sie idzie to pytaja sie owszem o ta ksiazeczke ale nie jest wymagana. :P
Anonymous
 

Praca na Wakacje

Postprzez Anonymous » 19 cze 2006, o 16:48

Dla chcacych znalazlem prace tak jak podal Diobel :] i za co Mu z gory dziękuje praca jest 4 zl za godzine nie wymagana jest ksiazeczka ale mile widziana. Praca dla osob uczacych sie.
ja wybralem nocki :] sa trzy zmiany jak narazie jestem na 3 czyli od 21 do 5 rano :] pozdrawiam wiecej informacji na 4968318 polecam naprawde
Anonymous
 

Praca na Wakacje

Postprzez grzkac@jawnet » 19 cze 2006, o 18:13

brutto czy netto?
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Praca na Wakacje

Postprzez Anonymous » 20 cze 2006, o 07:07

cena brutto a dla osob nie uczacych sie cena za godzine to 3,5 zl
Anonymous
 


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości