car audio

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

car audio

Postprzez dan@jawnet » 1 cze 2006, o 18:15

gdzie w jaworznie lub okolicy można znaleźć sklep zajmujący się sprzedażą wzmacniaczy samochodowych i głośników
dan@jawnet
 
Posty: 34
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

car audio

Postprzez Anonymous » 1 cze 2006, o 20:09

Przy Grunwaldzkiej (za Pechnikiem, jadąc od strony osiedla) jest przy drodze "Tuning-Shop", ale nie wiem czy zajmują sie także Car-Audio...
Anonymous
 

car audio

Postprzez Anonymous » 1 cze 2006, o 22:48

na giledzie w m-ce jest blaupunkt i w katosach na zawodziuu na przeciw szkoly jets sklpe specjalizujacy sie tyz w tym
Anonymous
 

car audio

Postprzez Anonymous » 3 cze 2006, o 09:51

1.W jaworznie jako takiego sklepu nie ma ktory zajmuje sie CA to po pierwsze
2."Tunning shop" raz tam bylem widzlem puste polki i nie maja tam nic z CA nawet mat wygluszających
Dan zalezy co chcesz zrobic w aucie i ile $ posiadasz, jesli to ma grac to trza kase, jesli wsmak ma poleciec trzeba mu pradu co oznacza ze porzebujesz dobrych kabli i tak jedno o drugie sie zazebia , cos o tym wiem bo siedze w tym od kilku lat :)
osobiscie zaopatrzma sie w Gdańsku :):D
pozdrawiam
Anonymous
 

car audio

Postprzez krismor@jawnet » 16 lip 2006, o 22:37

Podepne sie pod temat :D ,jest sklepik koło grubego za cmentarzem z głośnikami itp. ,ale nie wiem czy ceny tam nie są wyśrubowane jak u grubego ,gdybyście namierzyli fajny sklepik z CA gdzieś w pobliżu J-na to piszcie tu na forum (sam szukam głośników na tył) 8-) pzdr
krismor@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

car audio

Postprzez minimax@jawnet » 17 lip 2006, o 20:15

w sosnowcu jest firma która zajmuje sie przebudową i zabudową wnętrz samochodów sprzetem grającym.
minimax@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

car audio

Postprzez minimax@jawnet » 17 lip 2006, o 20:15

w sosnowcu jest firma która zajmuje sie przebudową i zabudową wnętrz samochodów sprzetem grającym.
minimax@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

car audio

Postprzez Anonymous » 17 lip 2006, o 22:26

Katowice, ul 1-go Maja 60 ileś. To jest na Zawodziu, czyli druga (po szopienicach) dzielnica Katowic od strony J-na. Sklep sie nazywa bodajże Ale Jazda. Byłem tam pare razy i ceny mieli spoko. Goscie robia instalacje samochodowe, podpinaja wszystko i na zamowienie sprowadzaja tez oslony do zabudowy.
W serwisie Peugeota w Tychach (Mario Car) powiedzieli mi, ze jest kolo nich jest jakas firma tuningowa i robia wszystko do Peugeotow, tuning zewnetrzny, wewnetrzny, car audio i jego zabudowe lacznie z wymiana wszelkich czesci tapicerki itp. A Mario Car, co najsmieszniejsze, nie wylacza gwarancji na samochody za te przerobki.
Anonymous
 


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości