MG szuka graczy...

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

MG szuka graczy...

Postprzez chmooreck@jawnet » 19 cze 2005, o 00:29

Wiek: 26 latek
ostatnio gralem jakies... 6 lat temu.. a w co mi sie zdarzylo zagrac ?
Warhammer, Earthdown, Oko Y., Cyberpunk 2020 no i oczywiscie systemy autorskie...

aaa.. i jeszcze raz zrobilismy postacie do Krysztalow Czasu - ciekawe doswiadczenie ;) - niestety zadna sesja sie nie odbyla ;)

Jak dla mnie mechaniki moze wogole nie byc - wystarczy ciekawy swiat + dobry MG :)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez semperfi@jawnet » 19 cze 2005, o 03:59

Systemy w które grałem to jest ich mnóstwo, napewno każdy który wyszedł w polskiej wersji językowej (nie licząć teraz wydanego Arkona i Monastyr). Kryształy Czasu bardzo mile wspominam, tylko było troszke liczenia, ale za to dobre zasady i wszystko było wyjaśnione, przynajmniej dla mnie. A co do braku systemu, to i może być, ale MG naprawde musiałby być b.dobry żeby sobie poradzić z natłokiem pytań, dotyczących większości sytuacji itp., a tak to przynajmniej mamy chociaż jakiś zarys.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 22 cze 2005, o 09:04

Witam
Sorki wielkie za cisze ale po 12h w pracy nie mialem nawet sily zeby wlaczyc kompa :|
Na szczescie praca nie absorbuje mnie zbytnio umyslowo wiec chwilke sie zastanowic moglem ;)
Jezeli niekt nie ma zadnych obiekcji to moze wezmiemy sie za WFRP?
Dawno nie mialem przyjemnosci a sesje wspominam bardzo milo.Jedyny problem jaki widze to zgrzytajaca mechanika...
Poszukam starych zapiskow-swego czasu wprowadzilismy sporo drobnych modyfikacji ktore milo ulatwaily niektore sprawy :D
A proponuje akurat ten system pozniewaz jak dla mnie swiat jest wspanialy:
nieustajace poczucie zagrozenia,korupcja,inkwizycja,przeplatanie techniki z magia,ludzie rownie plugawi lub nawet bardziej niz niektore potwory,imperium-kolos na glinianych nogach,olbrzymie miasta pelne wystepku,brudu,strachu i biedy ostro kontrastujacej z bogatymi moznowladcami, dzikie ostepy w ktorych przezyc nie jest wcale latwiej-okrotna przyroda i mutanci czajacy sie w gluszy,tajne stowarzyszenia,mroczne kulty bogow chaosu,ginace cywilizacje elfow i krasnolodow...
A w samym srodku tego kotla postaci graczy-moga polegac tylko na sobie,nikomu nie mozna zaufac,mezne czyny moga pozostac nie zauwazone a nawet obrocone przeciwko nim samym,wroga czesto nie mozna pokonac sila swych ramion-rownie czesto trzeba zaprzegnac do pracy swoj umysl,trzeba byc czujnym by w morzu intryg szlachty i czcicieli chaosu NAPRAWDE isc wlasna droga a nie dac sie prowadzic komus za raczke,hmm..ale dlaczego nasz tropiciel nigdy nie myje sie przy nas...chyba nigdy nie widziales go bez koszuli...a ten czlowiek ktory para sie magia-czesto w srodku nocy szepce do siebie przez sen...co go dreczy-koszmary czy moze....
I wielce prawy wojownik,chce zostac rycerzem,jezdzic na wspanialym rumaku i pomagac potrzebujacym...ale z kad w takim razie u niego taka zadza krwi,ten szal ktory ogarnia go podczas walki...nikomu nie mozesz ufac..nawet sobie odkad pojawilo sie to dziwne swedzenie i wysypka...moze to jakis swierzb..tylko dlaczego pod skora wyczuwasz te drobne guzki...
Dla takiego swiata gotow jestem przelknac zgrzytajaca mechanike :D
co wy na to panowie..?
Pracuje jeszcze dzisiaj i jutro..od piatku wolne a wyjezdzam we wtorek wiec moze uda sie nam spotkac wszystkim razem na necia a moze i w realu..cos bysmy ustalili
Na razie czekam na opinie-dajcie znac co myslicie o WFRP-to nie jest dokladna wizja "mojego" warhammera..jest sklecona na predce i nie kompletna ale czasu brak..za chwilke do pracy :|
Czekam na opinie..na wszelki wypadek wysle kazdemu kto wyrazil zainteresowanie maila z zawiadomieniem o poscie ;)
Sorki za literowki ale czas mnie goni...
pozdruffka
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 22 cze 2005, o 09:14

nie do wszystkich wyslalem wiadomosc bo mam problemy z poczta...wisi :evil:
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 15:08

heh...czuje sie z lekka olany panowie...wielkie dzieki za JAKAKOLWIEK odpowiedz.... :evil:
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez chmooreck@jawnet » 27 cze 2005, o 17:14

jakakolwiek odpowiedz...


P.S. czekam na termin :)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez sendar@jawnet » 27 cze 2005, o 19:36

czemu olany... nic nie dostalem czekam na termin i powiem czy dam rade pojsc
tyle... moje kostki karty postaci olowek i wyobraznia sa gotowe do wspolpracy
sendar@jawnet
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez wiqert@jawnet » 27 cze 2005, o 19:43

huh, a ja czekam na maila, bo mialme pare pytan :D ale skoro niedoszedl to napisz na gg:2674892 bo mam pare pytan.
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 21:55

ja wprawdzie bez stazu, ale jesli byloby miejsce chetnie bym sprubowal ... wiqert wkrec no mnie tam, wiesz rekomendacja itd :]
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez wiqert@jawnet » 27 cze 2005, o 23:08

cichaj, sam sie proboje wkrecic :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości