Warsztat 24h Jaworzno

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez jawman@portal » 9 sie 2012, o 07:06

Ludzie co Wy macie za samochody co jeszcze gaźnik w nich jest? Jakieś 30-letnie?
W czymś takim 500 zł na regenerację przewyższa dwukrotnie chyba cenę samochodu. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 9 sie 2012, o 16:26

Proponuje sprawdzić ile kosztuje opel GT z 1973r zanim coś następnego napiszesz tak głupiego jak to powyżej... A jak wolisz przyziemne bardziej ci znane warszawa, stary fiat 125 na orginalnych częściach. Niejednokrotnie przewyższają cenę twojego przemieszczacza...
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez zajceffost@portal » 10 sie 2012, o 13:53

Też nie mam gaźnika :D
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez d-tech@portal » 13 sie 2012, o 23:28

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Po pierwsze, nie wcinam się w temat. Bo tematem nie jest twój gaźnik, tylko reklama firmy. Ty tylko przy okazji chciałeś ośmieszyć mechanika, który Ci nie zagwarantuje tego co żądasz tu na forum. Ja nie mam gaźnika w samochodzie.:)

Kolejny raz pokazujesz że nieumiesz czytać ze zrozumieniem. Jeżeli tak już to nazywasz to ewentualnie próbuje ośmieszyć mechanika który zaprasza mnie do siebie a wie że nie jest w stanie tego zrobić. Choć ośmieszenie nie było moim celem to raczej mało konstruktywna dyskusja. Jeszcze jakieś spostrzeżenia? Wypisz odrazu o co ci chodzi bo mam dośc twoich problemów emocjonalnych na dziś. Od rana lecisz na wtrysku że taki upierdliwy jesteś? :!::!::!:


Po wczesniejszych postach o perypetiach z profesjonalnymi firmamy które regenerowały gaźnik, chciałem znaleźć istotną przyczynę awarii samochodu (co nie koniecznie miało wspólnego z awarią gaźnika), zapraszałem, ale bez odzewu.
To tyle z mojej strony.
d-tech@portal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez d-tech@portal » 13 sie 2012, o 23:42

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Proponuje sprawdzić ile kosztuje opel GT z 1973r zanim coś następnego napiszesz tak głupiego jak to powyżej... A jak wolisz przyziemne bardziej ci znane warszawa, stary fiat 125 na orginalnych częściach. Niejednokrotnie przewyższają cenę twojego przemieszczacza...


Wszystko mieści się w 2 tysiącach. No chyba, że mowa o egzemplarzach kolekcjonerskich. (fura, gdzie właściciel nie ma co z kasą robić).

Fireword - odrób lekcje z historii motoryzacji, kup słownik języka polskiego, kup normalny samochód..........
I tak przyjedź tym swoim zabytkiem.......lubię wyzwania. 8-)
d-tech@portal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez miker88@portal » 14 sie 2012, o 07:28

z tego co widzę i czytam już mi się nie dobrze robi od tych wypocin odnośnie super gaźnika po regeneracji ileż można pier. na jeden temat z tego co widzę co klient może wywnioskować to stare trupy tam naprawiacie a nie współczesne samochody. Bądź można was polecić na forum kosiarki do trawy jako spece od gaźników:evil: Zróbcie sobie jedną porządną reklamę w TV lub w gazecie to koszt niewielki :twisted:
miker88@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 14 sie 2012, o 16:24

:D:D:DJa nie dyskutuje tylko odpisuje bo plakać się chce od tych tekstów. A za 2 tys to mozesz sobie klakson do niego kupić. Ja pisałem o samochodzie a nie puszce zeżartej przez korniki. A napiszesz jeszcze jakiś głupi tekst to odpisze Moje piekne doznania z wizyty w twoim warsztacie.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez zajceffost@portal » 15 sie 2012, o 05:29

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a)::D:D:DJa nie dyskutuje tylko odpisuje bo plakać się chce od tych tekstów. A za 2 tys to mozesz sobie klakson do niego kupić. Ja pisałem o samochodzie a nie puszce zeżartej przez korniki. A napiszesz jeszcze jakiś głupi tekst to odpisze Moje piekne doznania z wizyty w twoim warsztacie.


Człowieku tobie się nie da dogodzić za cholerę !! Na grzbieta wypisujesz tutaj o swoim gaźniku jak z góry wiesz że wszystkie warsztaty są do dupy w Jaworznie ? Bardzo jestem ciekawy czy ty jesteś taki idealny ?

P.S.
Potrzebujesz dobrych fachowców w takich sprawach , poszukaj dobrze w internecie a znajdziesz , jest mnóstwo opini na temat warsztatów w PL . Kłopot będziesz miał z głowy .
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez zakrecony@portal » 18 sie 2012, o 16:50

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a)::D:D:D A napiszesz jeszcze jakiś głupi tekst to odpisze Moje piekne doznania z wizyty w twoim warsztacie.
Witam, jestem tu nowym "gościem". Czy mógłbyś kolego coś więcej napisać na temat tego warsztatu. Przejeżdżałem tamtędy ostatnio i widziałem, że znowu jest otwarty. Z tego co widziałem mają tam spory ruch, ale czy są dobrymi mechanikami? Mam poważny dylemat jeśli chodzi o warsztat mechaniczny. Wpakować auto na lawetę i zawieść do Katowic do zaufanego warsztatu, czy podjechać na Jeziorki. Będę wdzięczny za wyczerpujący opis tego warsztatu i Twojej wizyty. Dużo nie zarabiam, a pieniędzy partaczom za darmo nie dam. Objechałem u nas w Jaworznie sporo mechaników i sytuacja wygląda tak, że są albo chore terminy, albo chore wyceny. Pozdrawiam zakrecony.
zakrecony@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez miker88@portal » 18 sie 2012, o 20:23

a co z autem jak można spytać ? jest temat na forum odnośnie warsztatów w jaw.. do których nie warto jeździć :!:
miker88@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron