Warsztat 24h Jaworzno

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez kolec@portal » 8 sie 2012, o 14:32

mam nadzieje że to będzie coś zapchanego a nie jakiś potencjometr. Auto ma przejechane dopiero 70 tys
kolec@portal
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez emumaster@jawnet » 8 sie 2012, o 15:04

To i ja się tutaj podłączę.

Szukam kogoś konkretnego do wymiany pasków i rozrządu w Huyndaiu Coupe. Serwis za samą wymianę rozrządu krzyczy 250zł, czyli nawet nie dużo. Rozrząd mam, ale jest problem z dobraniem pasków. Trzeba będzie je kupić po demontażu starych i tutaj serwis zabije mnie ceną :)
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 8 sie 2012, o 18:49

barton@jawnet.pl napisał(a):Właśnie, ta cena. Chciało by się bardzo tanio, bardzo szybko, i jeszcze niech dadzą na to dwa lata gwarancji. Dorośnij lub obudź się. Zapewne posiadasz Aston Martin, zapłaciłeś, więc masz prawo żądać. :ugeek:

Barton trolu skończony prosze cię nie wypowiadaj się o rzeczach których nie masz pojęcia. Płacąc 500 zł za regeneracje gaźnika mam prawo wymagać żeby pochodził sprawnie troche dłużej jak 7 miesięcy.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 8 sie 2012, o 18:52

hary0087@poczta.jaw.pl napisał(a):
fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Kolego z D-Techu na jeziorkach jest tylko jeden porzadny mechanik i żaden z poblirza piekarni nie nadaje się do napraw... Jedynie do wymiany części podstawowych tj. klocki, olej, filtry. Sprawdziłem większość mechaników na calutkim Jaworznie. Mało kto nadaje się żeby mu samochód podstawić....
Pomysł z warsztatem 24 h jest doskonały żaden warsztat nie pracuje po 17 w Jaworznie i od kogo mam odebrać auto jak wracam z pracy po 19 :> ? A jak je zostawić jak pracuje od 6 :> ? Jeśli chłopaki nie będą klepać ściemy to napewno im się uda... Sprawdze odpisze.


sprawdziłeś większość mechaników w Jaworznie i żaden nie pracuje po 17? być może tak jest.
proponuję sprawdzać warsztaty samochodowe a nie domorosłych garażowców(nie ubliżając nikomu gdyż z doświadczenia wiem że w domu też można się sporo nauczyć). muszę Cię poinformować iż są takie warsztaty które mają określone godziny pracy od 8:00 do 19:00 a bardzo często zostają po godzinach i na spokojnie zajmują się samochodami, które miewają poważne usterki i nie da się zrobić tego hop siup. miałem okazję pracować w takim warsztacie, który mieści się przy ulicy krakowskiej i nazywa się AWAP. POLECAM



No brawo w awapie wyposażam się w ogumienie, może i pracują dłużej ale jak dobrze pamietam ich specjalnosci to poza wymianami opon mechanika ogólna + elektryka. Skoro pracowałeś tam co się chwali to powinieneś wiedzieć o czym pisze. Ale z posta widze że niebardzo załapałeś o co mi się rozchodzi.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 8 sie 2012, o 18:58

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Właśnie, ta cena. Chciało by się bardzo tanio, bardzo szybko, i jeszcze niech dadzą na to dwa lata gwarancji. Dorośnij lub obudź się. Zapewne posiadasz Aston Martin, zapłaciłeś, więc masz prawo żądać. :ugeek:


To tak jak z parówkami, jedne za 5.99 a drugie za 20 - i to i to nazywa się parówka.

Kolega, który tak kontroluje mechaników niech zejdzie na ziemie, skoro rząda, to niestety trzeba płacić słono, dobrze wyposażony zakład mechaniczny musi mieć wyższe stawki, chociarzby ze względu na fakt inwestycji w coraz to nowsze urządzenia diagnostyczne, które z nieba im nie spadają.

Czy ja powiedziałem że chce tanio?? Raczej że chce mieć to zrobione solidnie. Wiec zacznij czytac dokladnie co kto pisze a nierob z siebie wiekszego tłuczka niż jestes ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez barton@jawnet » 8 sie 2012, o 19:19

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Od bardzo długiego czasu zajmuje się sprawdzaniem jakości usług warsztatów przy okazji napraw. Pozatym niemoja branża więc to czy idzie lepiej czy gorzej komukolwiek mnie G. obchodzi ;)Interesuje mnie podejscie do klijenta, jakość usłóg, zakres ich wykonywania, przedewszystkim staranność w ich wykonaniu. I najważniejsze cena.


A jednak cena najważniejsza. :ugeek:

Przestań nam tu w końcu głowę zawracać tym swoim rozwalonym gaźnikiem. Oddaj auto na złom, jak się nie nadaje do naprawy i kup sobie rower.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 8 sie 2012, o 19:33

Cena oznacza rozsadna cenę za wykonaną usługe a nie za pół darmo albo byle co za kokosy. Barton im jesteś starszy tym głupszy, złap się wreszcie pozytecznego zajecia a nietroluj forum, sądzę że swoje cenne rady możesz sobie wsadzić w D ;) Nie wiem poco wcinasz się do tematu który ani cię nie dotyczy ani nie masz o nim pojęcia. Jak stan mojego auta zbliży się do twojego to skorzystam z rady, puki co trzyma się całkiem dobrze.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez barton@jawnet » 8 sie 2012, o 19:45

Po pierwsze, nie wcinam się w temat. Bo tematem nie jest twój gaźnik, tylko reklama firmy. Ty tylko przy okazji chciałeś ośmieszyć mechanika, który Ci nie zagwarantuje tego co żądasz tu na forum. Ja nie mam gaźnika w samochodzie.:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez grisham@portal » 8 sie 2012, o 19:56

barton@jawnet.pl napisał(a): Ja nie mam gaźnika w samochodzie.:)


Ja też:D
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 8 sie 2012, o 20:38

barton@jawnet.pl napisał(a):Po pierwsze, nie wcinam się w temat. Bo tematem nie jest twój gaźnik, tylko reklama firmy. Ty tylko przy okazji chciałeś ośmieszyć mechanika, który Ci nie zagwarantuje tego co żądasz tu na forum. Ja nie mam gaźnika w samochodzie.:)

Kolejny raz pokazujesz że nieumiesz czytać ze zrozumieniem. Jeżeli tak już to nazywasz to ewentualnie próbuje ośmieszyć mechanika który zaprasza mnie do siebie a wie że nie jest w stanie tego zrobić. Choć ośmieszenie nie było moim celem to raczej mało konstruktywna dyskusja. Jeszcze jakieś spostrzeżenia? Wypisz odrazu o co ci chodzi bo mam dośc twoich problemów emocjonalnych na dziś. Od rana lecisz na wtrysku że taki upierdliwy jesteś? :!::!::!:
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron