Euro 2012 Jaworzno

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez aniolkipis@portal » 10 cze 2012, o 11:50

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):No bo ku...... ( przepraszam za słownictwo ) . Nie jedno słowo słychać , że drogi to nie wszystko ! Ludzie czas najwyższy pojąc to , że rozrywka też jest ważną rzeczą w życiu . Euro i to w Polsce pewnie będzie za Bóg wie ile lat , a nasza władza gówno potrafi zorganizować . Słychać tylko że koszty i koszty - to na cholere się pchali w takie drogie inwestycję ! Bo co ? żeby nam się żyło lepiej ? Narazie tego nie widać :!:

EURO 2012 , Polska Gospodarzem , wszędzie widać że gramy - oflagowane auta , domy , rozmowy między ludzmi. Naród żyje tymi mistrzostwami

Ale nasze miasto nie bo mamy tutaj samych buraków . Inaczej nie da się tego tłumaczyć .:D

Sam jesteś burak i do tego cukrowy:|
Mi osobiście bliżej do refleksji tego kolesia:
http://www.tokfm.pl/blogi/but-w-butonierc/2012/06/platini_okiwal_polske/1
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez zajceffost@portal » 10 cze 2012, o 12:02

aniolkipis@poczta.jaw.pl napisał(a):
zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):No bo ku...... ( przepraszam za słownictwo ) . Nie jedno słowo słychać , że drogi to nie wszystko ! Ludzie czas najwyższy pojąc to , że rozrywka też jest ważną rzeczą w życiu . Euro i to w Polsce pewnie będzie za Bóg wie ile lat , a nasza władza gówno potrafi zorganizować . Słychać tylko że koszty i koszty - to na cholere się pchali w takie drogie inwestycję ! Bo co ? żeby nam się żyło lepiej ? Narazie tego nie widać :!:

EURO 2012 , Polska Gospodarzem , wszędzie widać że gramy - oflagowane auta , domy , rozmowy między ludzmi. Naród żyje tymi mistrzostwami

Ale nasze miasto nie bo mamy tutaj samych buraków . Inaczej nie da się tego tłumaczyć .:D

Sam jesteś burak i do tego cukrowy:|
Mi osobiście bliżej do refleksji tego kolesia:
http://www.tokfm.pl/blogi/but-w-butonierc/2012/06/platini_okiwal_polske/1


Żali ci dupę ściska pajacu :D
Nie mam ochoty czytać artykułów gdzie jak wiadome takie mistrzostwa zawsze będą miały zwolenników i przeciwników , Nie od dziś wiadomo że zawsze coś takiego się zdarza .Ale wszystko jest dla ludzi . Czy w Jaworznie nasza władza nie marnuje pieniędzy podatników na różnego rodzaju niepotrzebne pierdoły ! Czy aż tak wielkim było problemem stworzenie jakiegoś telebimu na kilka dni dla naszych mieszkańców ?
W sumie twój nick mówi sam za siebie :ugeek: , więc można było się spodziewać takich wpisów :D
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez aniolkipis@portal » 10 cze 2012, o 19:12

aniolkipis@poczta.jaw.pl napisał(a):
zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):No bo ku...... ( przepraszam za słownictwo ) . Nie jedno słowo słychać , że drogi to nie wszystko ! Ludzie czas najwyższy pojąc to , że rozrywka też jest ważną rzeczą w życiu . Euro i to w Polsce pewnie będzie za Bóg wie ile lat , a nasza władza gówno potrafi zorganizować . Słychać tylko że koszty i koszty - to na cholere się pchali w takie drogie inwestycję ! Bo co ? żeby nam się żyło lepiej ? Narazie tego nie widać :!:

EURO 2012 , Polska Gospodarzem , wszędzie widać że gramy - oflagowane auta , domy , rozmowy między ludzmi. Naród żyje tymi mistrzostwami

Ale nasze miasto nie bo mamy tutaj samych buraków . Inaczej nie da się tego tłumaczyć .:D

Ja problemów z ciśnieniem nie mam. W akcji Pajacyk nie uczestniczyłem i jeżeli tyle wytrzymałem z bezsensownym wydatkowaniem środków na e-uro, to te trzy tygodnie też wytrzymam, a podejrzewam, że we wtorek ogarnie mnie błogi spokój...:roll:
Sam jesteś burak i do tego cukrowy:|
Mi osobiście bliżej do refleksji tego kolesia:
http://www.tokfm.pl/blogi/but-w-butonierc/2012/06/platini_okiwal_polske/1
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron