Dobry mechanik samochodowy.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez barton@jawnet » 5 cze 2012, o 21:54

Głodny, masz tu widzę same problemy ...widocznie za bardzo auta eksploatujesz.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 6 cze 2012, o 06:07

glodny@jawnet.pl napisał(a):
Serwis Renault przed parkiem na podłężu:
Wtryski do Scenica 1.5 dCI naprawiali bite 2 tygodnie, po odbiorze okazało się że nadal jest to samo, więc znowu odesłali wtryski do firmy, która regeneruje na gwarancję - kolejny tydzien bez samochodu, przyszły i nadal to samo. W sumie po jakis 4 tygodniach bumeli znaleźli że winny jest regulator ciśnienia.... Tragedia...


Teściowi tam robili z turbiną w Lagunie i też miał 2 tygodnie jazdy z nimi. hehe

glodny@jawnet.pl napisał(a):

"Serwis" - elektronika? p. Nieużyła z ulicy Szewskiej (koło Batorego)
Nie polecam, broń Boże. Pan znawca od elektroniki poległ na fabii z niedziałającą klimatyzacją ale nie w tym problem. Po oddaniu samochodu pan odwlekał naprawę - na wieczór tego samego dnia, na dzień następny, kolejny, aż po 3 dniach zniknął razem z autem bez żadnej informacji. Mimo telefonów i tego że w domu ktoś cały czas był, pan odnalazł się po półtorej tygodnia "załatwiając sprawy służbowe" razem z rozgrzebanym samochodem w garażu, po czym stwierdził że jest tyle błędów że on nie wie o co chodzi i złożył po paru dniach - w sumie 2 tygodnie.


Mnie tam gostek robił z klaksonem i zakładał mi centralny. To zrobił ale spierniczył mi licznik i też się nie mogłem doprosić odbioru auta bo się ukrywał. Moja wina, pojechałem tam z lenistwa. :D

Po wizycie u tego pana zabrałem się sam za dłubanie samemu z elektryką i elektroniką samochodową w swoim samochodzie zgodnie z moim wykształceniem.

glodny@jawnet.pl napisał(a):
APP Bosh, cennik z kosmosu(godzina pracy elektronika 139 zł?), wszystko za dodatkowo dopłatą, szef klientów traktuje jak zło konieczne, czynnik do klimy ponoć mają jakiegoś dziwnego pochodzenia, nie będe się rozpisywał - nie polecam, omijać szerokim łukiem.


Do tych klientów pojechałem 2 razy. Raz wymieniali mi filtr od gazu ale zapomnieli go dokręcić i jak od nch wyjechałem to waliło gazem na pare kilometrów a drugim razem mieli mi wyregulować falujące wolne obroty. Grzebali ze wszystkim tylko nie zdiagnozowali rzeczywistej usterki. Oddali mi auto w takim stanie jak wzięli i skasowali mnie 7 stów za dłubanie i wymianę paliwa w baku bo stwierdzili, że paliwo mam złej jakości. Na końcu po wizycie u innego mechanika się okazało, że mam uszkodzony przepływomierz powietrza.

Jeszcze ze swojej strony dodam, że ich sąsiedzi z Suzuki Wamer czy jak im tam też są dobrzy. Strasznie sę tam mechanicy denerwują jak się czeka na samochód i patrzy im na ręce. Może dlatego, że to co można zrobić w 15 minut robią 4 godziny? :| Nie wspominając o cenach z kosmosu.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez mayki@portal » 6 cze 2012, o 06:57

A ja dalej polecam Sławka Borońskiego z Łubowca. Problemem są terminy ale co jakości napraw nie mam powodów do narzekań.
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 6 cze 2012, o 07:36

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):Nic dodać nic ując trzeba szukać mechaników poza Jaworznem


Co do podsumowania powiem tak. Są w Jaworznie dobrzy mechanicy tylko ciężko ich znaleźć bo robią na lewo. ;)
Ale za to się przykładają lepiej niż ci co mają legalna działalność.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez rafal1978@portal » 21 cze 2012, o 07:25

Witam, poproszę więc o namiar na dobrego, który zmieni rozrząd kompletny w Peugeot 406 1.8 8v.
rafal1978@portal
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez maly11@portal » 21 lip 2012, o 15:36

rafal1978@poczta.jaw.pl napisał(a):Witam, poproszę więc o namiar na dobrego, który zmieni rozrząd kompletny w Peugeot 406 1.8 8v.


Podjedz na Jeziorki do "Diagnostyka Komputerowa" na Kasztanowej tam się specjalizują w francuzach. zresztą nie tylko. i dają gwarancje na wszystko :)
maly11@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez rafal1978@portal » 22 lip 2012, o 16:29

dziękuję za namiar, ale juz zmieniłem 4 tygodnie temu)
rafal1978@portal
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez dem2000@jawnet » 22 lip 2012, o 21:25

Podepne się do temat poszukuję dobrego mechanika od Audi bo auto pali mi jak smok :)
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez miker88@portal » 23 lip 2012, o 17:12

Mysłowice naprzeciwko giełdy samochodowej http://www.mazvagtech.pl/index.php polecam!!
miker88@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez esjot@portal » 24 sie 2012, o 10:54

Czy ktoś może mi polecić warsztat w okolicy, w którym znają się na ogrzewaniu postojowym/dogrzewaczczach silnika (webasto) do aut grupy VAG. Szukam mechanika znającego dobrze temat a nie "taniego i dobrego"
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron