Klima

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Klima

Postprzez lagarto@jawnet » 31 maja 2011, o 10:27

Oferta ponowiona. Przegląd i nabijanie klimy za 69zł (realne koszty są nieco większe, gdyż gratis jest tylko 200ml czynnika, a wchodzi trochę więcej.

[url="klimatyzacja"]http://www.groupon.pl/oferty/sosnowiec/app-jaworzno/421135/.1KoCDD[/url]

Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Klima

Postprzez Anonymous » 5 cze 2012, o 11:23

Witam
ta oferta z groupona to nie jest w APP SERVICE co ?
Jesli tak to bym nie proponowal tego kupowac.Tez to mialem i pojechalem do nich zrobic klime i jeszcze musialem doplacic okolo 160 zl za czynnik chlodzacy bo mi wchodzi 900gr. sprawdzili szczelnosc i niby wszystko w porzadku a 4 dni pozniej zas klima nie dzialala. jak pojechalem to uznali ze to moja winna bo musialem niby grzebac przy silniku i niby cos poruszylem i dlatego mialem nieszczelny.
Szkoda mowic o tym serwisie naciagaja ludzi.
Na drugi dzien pojechalem na ost przy cukierni kubus i zrobil mi tam klime za 200zl z uszczelnieniem z nabiciem i chodzi mi do tej pory
Anonymous
 

Klima

Postprzez jawman@portal » 5 cze 2012, o 11:33

Dajcie Wy spokój z tym Gruponem. Nabijanie ludzi na kasę i tyle. Potem się okazuje, że Cię narżnęli na kasę więcej niż byś normalnie zapłacił. Szkoda czasu na to badziewie.
A serwis klimy z Grupona właśnie w APP robią.
Ja radzę tych gości omijać szerokim łukiem. Patrz wątek o mechanikach w Jaworznie.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Klima

Postprzez darec@jawnet » 5 cze 2012, o 11:39

Też nie polecam serwisu APP, ja byłem z klimą w serwisie Suzuki, trochę dalej za APP w stronę Dąbrowy Narodowej. Robią wszystko za 120zł, po ich przeglądzie jeżdżę już z miesiąc i klima ładnie chłodzi.
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Klima

Postprzez tomek70@portal » 5 cze 2012, o 13:24

APP przed Suzuki po lewej jadac w kierunku Katowic.POLECAM OMIJAC z daleka-mają a moze ma ich ,,szef'' bo co winni pracownicy zasade zarobic na kliencie na maxa a zrobic min.Swego czasu jak mi zrobil klime to mi uszy zwiedly jak uslyszalem cene, nawet za oringi co kosztuja 5 zeta za 10 szt.w np. INTER-CARS w myslowicach liczył mi po 25 zeta za sztukę-po zrobieniu awantury zwrocil mi pare zlotych -zenada OMIJAC!!!!
tomek70@portal
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron