Zabezpieczenie lakieru przed zimą

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Zabezpieczenie lakieru przed zimą

Postprzez leeo@jawnet » 4 lis 2009, o 12:52

Potrzebuję zrobić zaprawki na tylnej klapie i usunąć pozostałości asfaltu z lakieru na całym aucie no i jakieś woskowanie czy coś. Gdzie w Jaworznie lub okolicach takie usługi robią?
Avatar użytkownika
leeo@jawnet
 
Posty: 301
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zabezpieczenie lakieru przed zimą

Postprzez Anonymous » 4 lis 2009, o 16:42

przyłączę się do pytania :)

Ja wiem gdzie NIE należy robić.
Dwa lata temu jakaś kobieta zaparkowała z naszych drzwiach (na parkingu). Ktoś polecił nam wtedy chłopaka z Ciężkowic. Miał robić rewelacyjnie czyli dokładnie, fachowo i tanio.
Oczywiście jak to zwykle bywa gdy ktoś wierzy w bajki - okazało sie, że facet nie robi tego ani fachowo, ani dokładnie, ani tanio - a już z pewnością terminowość jest mu obca. I to w skrajnym wydaniu. Chłopak pomimo, że miał na zrobienie naszego samochodu 3 tygodnie (od daty odstawienia go do warsztatu do dnia kiedy samochód był nam potrzebny z uwagi na wyjazd wakacyjny), nie zdążył się wyrobić. O naszym wyjeździe wiedział doskonale i do ostatniego dnia !!! (dosłownie) obiecywał nam, że zrobi. W dniu wyjazdu na wakacje i w dniu kiedy miałam odebrać samochód dowiedziałam się, że jednak klapa - nie zdążył. A ja z małym dzieckiem, psem, masa bagażu mogę sobie skorzystać z PKP :evil: Tak więc zostałam bez środka lokomocji i z koniecznością stawienia sie za kilka godzin w ośrodku wypoczynkowym (opłaconym z góry, więc olanie wyjazdu raczej odpadało)
Warto jeszcze dodać, że do roboty nie miał wiele - lekko wgniecione przednie i tylne drzwi od kierowcy. Ja się nie znam ale jak na moje oko to : wyklepać, wyszlifować, pomalować, przykleic listwy boczne (i masa czasu na to)

Efekt był taki, że pożyczyliśmy samochód na wyjazd a na dzień dzisiejszy to co robił ów pan, nadaje się do poprawki.

Facet ma "warsztat" w Ciężkowicach (na samym końcu Ciężkowic, tam gdzie nie dojeżdża autobus), ma na imię Krzysztof. Naprawdę odradzam.

Pozdrawiam
Agnieszka
Anonymous
 

Zabezpieczenie lakieru przed zimą

Postprzez leeo@jawnet » 4 lis 2009, o 21:27

Dzięki za info ukaja
Avatar użytkownika
leeo@jawnet
 
Posty: 301
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron