Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez fanreal@jawnet » 30 paź 2010, o 20:54

Jako użytkownicy wyszliśmy z taką propozycją już dawno temu. Bezskutecznie.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 20:56

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):fanreal
fanatyk PO i Palikota


Nie jestem fanatykiem Po, Pisu i innej sekty , stawiam na ludzi i czyny - gdybyś kilka lat czytał moje posty wiedziałbyś o tym.

Wpadłeś kolego tydzień temu strzyżesz, golisz, pier..sz, krawaty wiążesz, poród odbierasz - chodząca alfa i omega o każdym wszystko wiedząca encyklopedia chodząca.

Przyhamuj, też się wyrywałem, koledzy pamiętają, masz opcję szukaj to sobie poszukaj i poczytaj o czym mówimy.
Co do fanatyzmu, ortodoksą to mniemam, że jesteś Ty i chyba wszyscy domyślają się jakiej opcji, w następnym poście wytłumacz o co chodzi z tym basenem;)
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 20:57

grisham
albo musi odstawić te niebieskie tabletki albo zmienić lekarza:)))
Wszystko mu się myli ktoś zadał pytanie :"Chciałbym szanowną Redakcję (CTV - JAW.PL - CO TYDZIEŃ ) zapytać za jaką opcją polityczną się opowiada i z jaką się utożsamia"
- a on odpowiada:"lol.giflol.giflol.gif Rozjeb..ła mnie ta odpowiedź, ale co tam dziennikarz w pracy."
Wymusza na kimś jakie ma poglady . Napisałem mu najważniejsze punkt z zawodu dziennikarza a ten dalej jedzie po panu Franku.Cytat :Paweł123, brałeś coś ??? Czy to tylko ironia której po prostu nie zrozumiałem????????
Więc uważa pana Franka za beznadziejnego dziennikarza. Chciałem przykłady to pampers mu się przepełnił ;)))
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 20:58

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):grisham
Chciałem przykłady to pampers mu się przepełnił ;)))
Pozdrawiam Paweł


Pisałeś, że Fanrealowi, ale co za różnica jak gubisz wątki, i łapiesz wszystkich za wszystko;)

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):fanreal buahahahah zmień pampersa bo masz pełno najpierw jedziesz po panu Franku jak po łysej kobyle
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:05

grisham
no widzisz odstaw te tabletki albo zmień lekarza bo Cię oszukuje!!! Zrób dwa przysiady , odetchnij 3 razy i przemyśl raz jeszcze wszystko. Poczytaj wcześniejsze posty to będziesz wiedział do kogo było o tym pampersie i nie zachowuj się jak zwolennik palikota!
Co do basenu to też poczytaj wcześniejsze posty bo z tej nienawiści pogubiłeś wątki lub ta tabletka niebieska zaczęła działać. Odstaw ja przyjacielu wszystko będzie dobrze.....:)))
PS tak na marginesie "nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki!"
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:09

A to dla grishama Ale pamiętaj odstaw te niebieskie tabletki!!!:))))
fanreal napisał:
-"Drogi Pawle, jeżeli chcesz dyskutować, to zachowuj się jak przystało na człowieka kulturalnego, bo zachowujesz się co najmniej jak dzieciak. Piszesz do mnie, że mam u Ciebie "szacun" za kulturę, a sam chamsko atakujesz. Coś z Tobą nie halo.
Co do przykładów - widzę, że krótki masz staż tutaj na forum, więc większość rzeczy i wpadek zapewne Ci umknela - wybacz ale będziesz musiał się wysilic i samemu poszukać, nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu:)

Ps. Wybaczcie za wszelkie literowki - telefon."

pawel123 odpowiedział:
- fanreal
Przepraszam masz rację niefortunne to było. Przykro mi. Ten grisham - zachowuje sie jak fanatyk PO i Palikota wasze posty były obok siebie marne to wytłumaczenie ale zawsze.....
co do reszty :
Szacun tylko dla Ciebie że odnosisz się z powagą do redaktora bo wódki z nim chyba nie piłeś więc zwracasz się godnie.
Pamiętaj błędy zdarzają się w każdej dziedzinie i zawodzie tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. A jeżeli Ci się coś nie podoba to proszę pisz możesz to robić a nawet musisz tylko ważne są przykłady!!!! Jak ich nie ma to ta piana jest nie potrzebna!!!! Gazetę zawsze możesz założyć. POWODZENIA!!!!
Pozdrawiam Paweł

Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 21:32

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):fanreal buahahahah zmień pampersa bo masz pełno najpierw jedziesz po panu Franku jak po łysej kobyle a zadaje Ci proste pytanie i pampers Ci się przepełnia :))))


W zasadzie do Fanreala to mówiłeś, chyba, że faktycznie ten powyższy cytat był do mnie, ale za cholerę nie wiem jakim sposobem:ugeek::ugeek::ugeek:

No i te hale produkcyjne na basenie, bo wymogi giełdowe wymuszają pozbycie się basenu:ugeek:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:41

No widzisz grisham znowu się pogubiłeś, zejdź na ziemię!
o basenie pisałem :
-jedno jest pewne Koncern musi się tego pozbyć takie są wymogi nazwijmy je "giełdowe" więc sprzedadzą go. Kupi to ktoś inny -słyszałem o Mostostalu , który chce tam jakąś hale produkcyjną postawić ( powtarzam tak słyszałem) ni wiem czy to prawda.Miasto jak pisałem wcześniej wypięło się na kupno (bo za drogo). Pytam co z basenem? Wiem,ze dla Twojego guru to niewygodny temat bo wybory, ale niech ktoś to jasno powie!
Czego jeszce nie rozumiesz>?
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:44

grisham
widać ,że masz duże braki no ale jak ktoś jest nastawiony cały czas na pisanie pochlebstw to nawet czarne jest białe a białe jest czarne.
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 21:46

Chcę się dowiedzieć kto zajeb..ł pampersa.


Słyszysz dużo tylko nie wszystko rozumiesz, i nie wpieraj mi tego pampersa:ugeek:

Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron