Korepetycje z angielskiego

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Korepetycje z angielskiego

Postprzez seba@jawnet » 2 wrz 2005, o 11:39

Moja dziewczyna przez trzy lata udzielała korepetycji, w tym samym czasie ukończyła licencjata z angielskiego z wynikiem bardzo dobrym uzyskując specjalizacje nauczycielską. Dla podniesiania kwalifikacji, poprawy akcentu, a przedewszystkim zżycia się z językiem wyjechała na rok do Londynu gdzie uczuła się i pracowała . Posiada referencje wystaione przez kilaka osób oraz firm.
Teraz stara się o magistra na UŚ.

Niezawsze cena jest równoznaczna z kwalifikacjami i chęciami nauczyciela lub też jego zaangażowaniem. Niezawsze godzina to 60 minut. Zalecałbym zasięgnąć opini znajomych, których dana osoba uczyła.

Niewystarczy, że ktoś jest dobry - musi umieć tą wiedze przekazać dalej.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Korepetycje z angielskiego

Postprzez barth@jawnet » 2 wrz 2005, o 20:04

Perełko.... Wiem, że nie chciał, żeby do niego dzwonić tylko, żeby szukać go na GG.... Ale chodzi o to, że chiał, aby to z nim się korepetytorka skontaktowała...a wg mnie powinno być odwrotnie - to wszystko.

POzdrawiam!!
barth@jawnet
 
Posty: 100
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Korepetycje z angielskiego

Postprzez Anonymous » 8 sty 2007, o 19:09

Witam szukam korepetycji z .>>Języka Angielskiego<< dla corki 4 kl sz.podstawowej najlepiej u nas w domu
moje gg 1300373 tel661331810
:idea: :D
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron