Informatyka - gdzie na studia

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez macro_man@jawnet » 27 mar 2007, o 18:14

Nie zgodze sie ze wiecej niz zycie w akademiku. Tak sie sklada ze po 3 roku postanowilem nie przechodzic na inzynieskie i codziennie jestem w Gliwicach. Koszt ot 43 autobus + 68 pociag. wiem ze nie jest o do konca przyjemne ale da sei zyc :!:
No hcyba ze codziennie sam jezdzisz swoim autem to wtedy koszt moze byc wiekszy niz utrzymanie w akademiku - w co tez watpie.
Do Gliwic i spowrotem jest 100 km z ost wiec wychodzi 20 - 30 zl dziennie w zaleznosci od tego ile samochod spala. Ja z kumplem jak jeszcze jezdzilem to koszt dzienny wychodzil mnie 10 zl, wiec bedac nawet 20 razy w miesiacu wychodzi 200 zl miesiecznie co nie jest zle.
Ale dodam tez ze akademik to fajna sprawa ..........
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez macro_man@jawnet » 27 mar 2007, o 21:31

http://www.aei.polsl.pl/studia/plany-studiow.html zapraszam do przegladania :) kto co lubi
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez scarab@jawnet » 27 mar 2007, o 21:38

Jezdze autem 3x w tygodniu, co daje jakies 80zl za benzyne na tydzien, w grupie (Sosnowieckiej tylko z nazwy) nie ma nikogo poza mna z Jaworzna i tu jest wlasnie porazka :shock:
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez macro_man@jawnet » 27 mar 2007, o 22:22

Nic dizwnego ze nikogo nie ma, ludzie chyba nawet nie wiedza ze jest taka mozliwosc. Zreszta w Gl nie lepiej, na 4 roku sa 2 osoby na informatyce, 2 na automie i chyba 3 na elektronice. Niezle jak na 100 tysieczne miasto i wyz demograficzny :!: :!: :!:
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez asiunia@jawnet » 28 mar 2007, o 09:43

A może jak nie czysta informatyka to np. fizyka informatyczna (lic. )na UŚ? Łatwiej się chyba dostać, a fizyka taka przyjemna :ugeek:
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez Anonymous » 28 mar 2007, o 12:28

fajna jest jeszcze informatyka na us w sosnowcu.
w sumie nie wiem czy to jeszcze sie 'informatyka' nazywa, bo mieli zmieniac na 'historia informatyki' ;)
Anonymous
 

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez iwan@jawnet » 28 mar 2007, o 13:51

na uś w sosnocwu jest informatyka, i cały czas będzie
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez Anonymous » 28 mar 2007, o 15:15

no niebardzo...
program cieniutki, poziom cieniutki, wykladowcy cieniutcy a sam sosnowiec dla technicznych ludzi jest zupelnie nierozwojowy.

jak chcesz to kazdy z powyzszych punktow moge Ci uzasadnic.

ogolnie - odradzam studiowanie w tym miejscu.
Anonymous
 

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez Anonymous » 28 mar 2007, o 18:47

Sami geniusze i mgr sie znalezli a takich mamy na peczki teraz moze hodzi chlopakowi jak najlatwiej zdobyc tego mgr a nie osiagnac wiedze :D
Anonymous
 

Informatyka - gdzie na studia

Postprzez grzkac@jawnet » 28 mar 2007, o 19:21

Gliwice, Kraków, Warszawa.

Tobi niektuży hodzom na stódia i mgr. dostajom za ładne oczy...wykształcióh z Ciebie...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron