PROGRESS Szkoła językowa ???

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

PROGRESS Szkoła językowa ???

Postprzez Anonymous » 2 lut 2007, o 17:18

Czy ktoś może chodził do Progress'u na jakis kurs językowy? Będę wdzięczny za opinię i informacje o sposobach nauczania, prowadzących zajęcia i efektach :) Czy warto wybrać tą szkołę?
Anonymous
 

PROGRESS Szkoła językowa ???

Postprzez gabrielka@jawnet » 3 lut 2007, o 12:13

Ja chodzę tam na hiszpański i szkoła jest jak najbardziej ok :D
gabrielka@jawnet
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

PROGRESS Szkoła językowa ???

Postprzez Anonymous » 3 lut 2007, o 14:17

Gabrielka - mozesz napisac cos wiecej? o nauczycielach (Polacy czy zagrniczni), metodach nauczania, cenach...? czy materialy do nauki wypożyczają czy trzeba kupic?
Anonymous
 

PROGRESS Szkoła językowa ???

Postprzez gabrielka@jawnet » 4 lut 2007, o 16:16

No wiec mnie uczy polak - bardzo fajny facet. Zajęcia są 2 razy w tygodniu po 1,5 godz. Podręczniki trzeba sobie kupić - tzn. oni zamawiają. Cena kursu jest umiarkowana. Możesz sobie przyjść na jedna lekcje i się poprzyglądać, a za to się nie płaci więc zobaczysz czy Ci to odpowiada. Mnie się tam podoba:)
gabrielka@jawnet
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

PROGRESS Szkoła językowa ???

Postprzez madfamily@jawnet » 5 lut 2007, o 16:26

a jaki jest poziom? tzn jak długo sie uczysz i ile zdążyli Cie nauczyć? :) nie wiem czy np. nie byłabymw stanie za darmoche się w domu więcej nauczyć w krótszym czasie...
tylko nie mówcie że w domu to nie to samo co na kursie gdzie trzeba mówić przd kimś obcym :) Byłamw Hiszpani i z mówieniem nie mam problemu, problem jest raczej z brakiem przymuszenia do poszerzania słownictwa i nauki poprawnej gramatyki :]
madfamily@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

PROGRESS Szkoła językowa ???

Postprzez gabrielka@jawnet » 6 lut 2007, o 11:30

Ja uczę się od października i myślę, że bym się już dogadała. Kurs ma ta zaletę, że masz z kim rozmawiać i ma cie kto poprawiać jak coś źle wymawiasz. A dodatkowo jest miło i zabawnie. Nigdy nie nauczysz się sama w domu poprawnego języka-można się uczyć słówek, ale nie ma z kim pogadać i sprawdzić poprawności zdań.
gabrielka@jawnet
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron