Dam korepetycje z informatyki

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez Anonymous » 29 gru 2006, o 10:47

Dam korepetycje z informatyki.
W czym mogę pomóc:

1. Teoretyczne podstawy informatyki:
Oferuje pomoc przy systemach liczbowych, algebrze boole'a, odwrotnej notacji polskiej (RPN) itd.

2. Systemy operacyjne:
Kurs obsługi linuksa (w sposób zaawansowany od podstaw), windowsa lub dowolnego systemu z rodziny uniksowej.

3. Programowanie
Algorytmy (sposoby rozwiązywania algorytmów, optymalizacja) - pseudokod, sposoby graficzne
Oferuje także pomoc przy nauce takich języków jak pascal, perl, python, a także języków skryptowych: programowanie w powłoce systemu linux, windows (batch files). Dodatkowo mogę pomóc w nauce języka LaTeX (zbiór makrodefinicji profesjonalnego systemu składu tekstu - TeX)

4. Architektura komputerów - wstęp do asemblera 8088, 8086

5. Sieci komputerowe (zbyt rozległe aby opisywać).

Zastrzeżenia:
Nie udzielam korepetycji z "technologii informacji" - kursy obsługi worda, exela, accassa nie wchodzą w grę. Oczywiście mogę pomóc przy innym temacie z dziedziny której nie wymieniłem. Nie robię gotowców: sprawozdania, laboratoria, zaliczenia - mogę jedynie pomóc przy ich tworzeniu w ramach godzin korepetycji.

Cena jednej godziny korepetycji to 15zł (do negocjacji) - w przypadku 2óch osób cena wynosi 20zł (10zł od osoby). Przy czym nie siedze z zegarkiem w ręku i gdy minie czas to kończę. Jeśli problem okaże się zbyt skomplikowany i będzie wymagał większej ilości czasu niż 1h (w granicach rozsądku) to oczywiście korepetycje trwać będą dalej bez dodatkowego naliczania :) .


Kontakt:
jid: us3r@chrome.pl
gg: 1701438
kom: 668364473
Anonymous
 

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez wiqert@jawnet » 30 gru 2006, o 15:38

rotfl :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez Anonymous » 30 gru 2006, o 15:39

to sie nazywa wyczerpac temat.... :geek:
Anonymous
 

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez Anonymous » 30 gru 2006, o 21:26

no jakby coś, to ja mogę udzielić z punktu widzenia IT w biznesie. Tłukę tego aż za dużo :(
Anonymous
 

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez axel@jawnet » 31 gru 2006, o 15:55

genialny pomysl:) jest bardzo wiele osob ktore chca sie czegos nauczyc, albo przygotowac do mautry a w szkole nie maja takiej mozliwosci... musisz dac ogloszenia po szkolach - liceach i na murach napewno bedzie mic bardzo duzy odzew
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez Anonymous » 31 gru 2006, o 16:06

no niestety bycie studentem to droga inwestycja :) trzeba sobie zarobić choćby na piwko. Informatyka.. czemu nie? Skoro z matematyki ludzie dają a jest tyle dobrych książek to czemu nie dawać z informatyki :), a szczególnie, że tematy, które wymieniłem są mi bliskie i na pewno mogę kogoś sporo nauczyć. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam :)
Anonymous
 

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez axel@jawnet » 31 gru 2006, o 16:16

moge ci ogloszenie w lo2 przykleic :P jak chcesz, czy tam przypiac
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez stanik@jawnet » 31 gru 2006, o 19:11

daj znizki na kurs linuksa, w ramach propagowania wolnego oprogramowania :D
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez chmooreck@jawnet » 31 gru 2006, o 21:22

stanik, rzuć konkretnym tematem i przyjdź na wykład JLUG'owy

bedzie wtedy za free :)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dam korepetycje z informatyki

Postprzez Anonymous » 1 sty 2007, o 11:08

axel z tego co się orientuje w lo2 są algorytmy i pascal - jeśli ktoś ma problemy to służę pomocą :)
stanik hehe ok ;) - ceny jak napisałem są do negocjacji. Tylko proszę nie brać tych korepetycji jako część JLUG - wykłady, prelekcje itd. jlugowskie są za free :) tu startuje jako prywatna osoba.
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron