Prezentacje maturalne! Masz problem?

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Prezentacje maturalne! Masz problem?

Postprzez barton@jawnet » 3 lis 2006, o 18:27

Obracam się wsród wykształconych imbecyli i prostych , fachowców bez średniego wykształcenia , bez matury i zaszczytów.....sam powiem wam , nie wiem czym się ci ludzie różnią - jedni ..po maturze...z wiadomościami o Mickiewiczu i całkach i ci prości ludzie , po podstawowym wykształceniu - dla których czarne jestr czarne a białe jest białe....i czasmi mam wrażenie , że ci wykształceni ....nie mieliby szans w zarządzaniu i kierowaniu ludzmi , gdyby nie ....ograniczenie i prostota ludzi nimi zarządzanych.....czyli po prostu ..małpy ze średnim rządzą tymi z wykształceniem podstawowym....
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezentacje maturalne! Masz problem?

Postprzez pysio@jawnet » 3 lis 2006, o 18:53

Asiunia na miano człowieka inteligentnego i mądrego trzeba sobie zasłużyć,i żadny papierek ci w tym nie pomoże.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezentacje maturalne! Masz problem?

Postprzez asiunia@jawnet » 4 lis 2006, o 16:19

Zdanie brzmiało "czyli jak ktoś niezdał matury lub ją kupił to jest głupi??" więc uznałam to za logiczne, że chodzi o osobę która do matury podchodziła a jej nie zdała :]
Dla mnie ktoś kto nie zdał [a podchodził] do matury jest po prostu głupi- nie znam przypadku osoby w miarę rozgarniętej która oblała maturę. O to mi chodziło.

Wiem że z poprzednich pokoleń ludzie nie mieli matury i nie świadczy to o ich głupocie- cóż, takie czasy :]
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezentacje maturalne! Masz problem?

Postprzez freezee@jawnet » 4 lis 2006, o 16:24

a ja znam ludzi co na maturze mieli po 80% z pisemnych a na ustnych dawali tyłka:P
Niby jest ta amnestia ale dobry uczeń co nie zdał za rok i tak poprawiać woli niz isć z tą amnestią przez całę życie... i te osoby co znam to nie dorastam im do pięt w nauce a ja zdałem a oni nie wiec do końca tak nie jest...

ps. wkoncu w tym roku matury oficjalnie nie zdało 30% uczniow... czasem mozna byc dobrym uczniem a z nauczycierlem sie i tak nie wygra... wiec sama wiedza nie zagwarantuje ci zdania matury:P
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Poprzednia strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron