Kto zmienia szkole?

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Kto zmienia szkole?

Postprzez beowulf@jawnet » 7 lip 2005, o 18:12

z tego co ludzie mowia, to ponoc dosc mocno pilnuja, zeby pierwszym klasom nic sie nie stalo. A jak bedzie - to sie okaze :)
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kto zmienia szkole?

Postprzez musiu@jawnet » 7 lip 2005, o 20:38

ta dyrektor nie pozwala na zadne "zabawy" z kotami :)) .... oczywiscie jesli nikt nie wyjdzie z tworcza inicjatywa zrobienia czegos po lekcjach :) to nic wam nie grozi :)) .
ta moim zdaniem druga byla bardziej porabana od 1 a to przez pracownie elektryczne .
ale pewnie was i tak beda w 2 klasie straszyc ze oblejecie spr na koniec 2 klasy z elektry elektroniki pracowni itp ale dont woryy Bozena obiecala ze ci co nie napisza go nie zdadza albo poobniza ocena i co heh wyszlem na 3 choc nie zaliczylem go :) tak samo reszta osob .
w tej szkole najwazniejsze to chodzenie do niej :))) . romekk chodzi z obo do klasy ?:>
musiu@jawnet
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kto zmienia szkole?

Postprzez romekk@jawnet » 7 lip 2005, o 21:24

nie ja jestem już w 2 klasie.Ktoś mi mówił że najtrudniesza jest 2 klasa :cry: .A jakt tam jest na lekcji u sobieraja podobno przerąbane :| nie wiem czy to prawda??
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kto zmienia szkole?

Postprzez musiu@jawnet » 7 lip 2005, o 21:51

heh no u sobka troche ciezko ale znajdz madrych kolesi do sekcji i chodz na wszystkie lekcje i no problemo :) hehe u sobka nie raz sie plakalo na lekcjach :)) . zreszta zoabcysz :)
u niego ozna sie wymieniac srednia ale fajnie jak sie oakze ze kazdemu brakuje do dopka :) .
w 2 klasie glownie nas straszyli ze obleje polowa kalsy a i tak wieszksoc zdala ( no oprocz tych 6 osob i chyba 5 poprawek zreszta dyrek mowil na zakonczeniu jak byles :P) szczegolnie jak mowilem Bozena tym swoim testem koncowycm jak cos to sie mozesz pytac o jakies sprawdziany czy cos moze mam jakies bo przewaznie robia to samo .
musiu@jawnet
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kto zmienia szkole?

Postprzez romekk@jawnet » 7 lip 2005, o 21:56

spoko dzięki :D Jak będe potrzebował to się zgłosze :D
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kto zmienia szkole?

Postprzez freezee@jawnet » 8 lip 2005, o 10:51

WSZYSCY CO SIE DOSTALI NA EELKTROWNIE :!: :!: :!: :!: :!:
CIESZCIE SI EPOKI MOŻECIE BO JAK SI EZACZNBIE ROK SZKOLNY TO WY Z KSIAŻEK NEIWYJDZIECIE Z POWODU p. TUKAJ :D :D :D
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Kto zmienia szkole?

Postprzez freezee@jawnet » 8 lip 2005, o 10:52

A CO DO CHRZTU KOTÓW OT NIBY PILNUJA ALE JAK PODSKOCZYSZ TO PO SZKOLE DOSTANIESZ WPIEDZIEL ;)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Poprzednia strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron