AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez benek1@jawnet » 22 kwi 2006, o 15:49

Bartek_KALI_Kalinowski-Aksamitne_Kapelusze

vs.

Big_Cyc-Moherowe_Berety

Kto stoi za kim? Czyli kto ma wladze, czyja wladza w rekach ludu i czy jestescie za moherowymi beretami czy aksamitnymi kapeluszami?
Proponuje sonde !! ! ! ! !! ! ! !
Dwie piosenki - do sciagniecia na DC ++ (chyba wiecie co to jest DC++ i jak sie z tego korzysta ??)
Dyskusji politycznej czas zaczac - a kto inny rozpocznie taka dyskusje jak nie ja ? ? ? ? ? ?
Tusk & Rokita kontra Kaczyńscy & Rydzyk
kto za kim stoi i dlaczego ? ? ? ? ? ? :!: :!: :!: :evil:
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez benek1@jawnet » 22 kwi 2006, o 15:53

osobiscie sie wypowiem bo pewnie uznacie mnie za :evil: i zaczniecie wyzywac od najgorszych a ja naprawde sie zaczelam interesowac polityka i moje zdanie jest takie ....

:evil: Tusk i :evil: Rokita

co oni chca od O.Rydzyka - to co ze on popiera PIS ? Ksiadz juz nie moze byc za jakas partia ? TV Trwam i Radio Maryja sa koncesjonowanymi stacjami na ktore zezwolenie wydal nie ten rzad lecz jeszcze poprzedni, wiec nie sadzcie tu o.Rydzyka o przekupstwa i korupcje i o uklady polityczne..... Aksamity zenia kity, chcesz umoczyc swoje kwity idz do Tuska i Rokity - proste przeslanie nie ???
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez grzkac@jawnet » 22 kwi 2006, o 17:15

benek1 :| bardzo dobrze, że się interesujesz polityką....tylko żeby sensownie się wypowiadać na ten temat musisz mieć jakieś rozeznanie....a wnioskując po Twoich wypowiedziach dotyczących Radia Mryja ich koncesji i "legalnej" działalności - sądze, że nie masz tego rozeznania. Za czasów Gomułki władza świecka ingerowała w sprawy wewnątrzkościelne...a dzisiaj? kościół a dokładnie o. Rydzyk ingeruje w sprawy świeckie. Od lat walczy się o to aby zarówno jedna jak i druga strona były niezależne od siebie. Ponadto o Rydzyk wykorzystuje wierność starszych osób do kościoła....W czasie wojny kościół był jedyną ostoją prawdy - to właśnie tam osoby dowiadywały się o istnieniu radia Wolna Europa o poczynaniach wojsk etc Niestety ufność została w tych osobach dlatego nie możemy ich winić za to, że co miesiąc "symboliczne" 10zł wpłacają na konto Radia Maryja, ale tego co wykorzystuje w tym przypadku ułomność ludzką.
Moim zdaniem władza kościelna nie powinna ingerować w żaden sposób w sprawy świeckie a tym bardziej mieć na to jakikolwiek wpływ. Co do Radia Maryja - jeden wielki przekręt. Świętej pamięci Ojciec Święty popierał radio - ale jako nowoczesny środek ewangelizacji a nie jako środek do przekrętów, afer i ingerowania w polityke. A jak za poparcie o. Rydzyk odwdzięczył się? Dokładnie w rocznice śmierci papieża poleciał sobie - na Karaiby.....nie potwierdzono wizyty w żadnym klasztorze...wakacje?
Dlatego czemn nie PiS? owszem może i być pod warunkiem, że to nie będzie PiSioR (dla nie wiedzących Prawo i Sprawiedliwość i ojciec Rydzyk) oraz urząd prezydenta obejmie inna osoba. Nie może być tak żeby jedna partia miała całą władze....ba.....jedna rodzina. Do tego dochodzi sprawa w ostatnim czasie głośnych koalicji.....widocznie PiS nie umie współpracować i nie chce dzielić się władzą, a jeżeli już się podzieli to z partią równie kotrowersyjną jak zaczyna być PiS....
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez wiqert@jawnet » 22 kwi 2006, o 17:22

bo Polska to państwo kościelne, nawet w szkołach jest podział Katolik i niekatolik, nie ma innych wyznań, tylko katolik i niekatolik to chore, np w świeta koscielne najczęściej jest wolne od pracy/szkoły, a co ze swietami innych wyznań ?
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez ori@jawnet » 22 kwi 2006, o 17:47

Ja głosuje na piosenkę Bartek_KALI_Kalinowski-Aksamitne_Kapelusze choc nie chca jej grac w zadnym radiu to jest moj faworyt do przeboju roku :!:
Avatar użytkownika
ori@jawnet
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez xyno@jawnet » 22 kwi 2006, o 19:35

Jak coś to mam całą płytke Big Cyc - Moherowe Berety :P U mnie na DC do zassania :]
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez Anonymous » 22 kwi 2006, o 20:15

Nie ogladalem nigdy telewizji Trwam, ale bylem do niej negatywnie nastawiony, media robia swoja nagonke. Az tu ktoregos dnia szukam czegos dla malej w TV i patyrz-przyjemna audycja z dziecmi.Mowie o.k. zostawiam.I tak nam czas blogo plyna mi na sici malej w TV. Jakiez bylo me zdziwienie gdy sie okazalo, ze to telewizja Trwam.Calkiem przyjemnie tam dzieci edukaja-polecam rewelacja.A gdy jest polityka-ktorej byc nie powinno wylaczam -ja sledze w innym obiektywnym kanale. :D
Anonymous
 

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez czarny@jawnet » 22 kwi 2006, o 22:36

grzkac podczas ktorej wojny ludzie sluchali radia wolna europa?radze ci wczesniej poczytac troszke historii,a pozniej sie zaczac wypowiadac!!
ja glosuje na aksamitne kapelusze,jezeli chcesz wiedziec dlaczego przeczytaj ksiazke Waldemara Łysiaka - Rzeczpospolita kłamców - Salon:)
submag wg ciebie ktory to obiektywny kanał?
czarny@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez Anonymous » 22 kwi 2006, o 23:22

Jesli chodzi o pytanie "Tusk & Rokita kontra Kaczyńscy & Rydzyk" to oczywiscie T&R. Zero lewackiej nowomowy i popierania prosocjalistycznych bzdur wymyslanych przez Romka G. i społke.
Anonymous
 

AKSAMITNE KAPELUSZE vs. MOHEROWE BERETY

Postprzez grzkac@jawnet » 23 kwi 2006, o 08:44

kurde nie chciałem żeby to tak wyszło :cry: działania wojsk miały być do wojny :P Radio Wolna Europa to do Gomułki :P a co do wypowiedzi wiqerta- fakt za sprawą Kaczyńskich Polska staje się Państwem Kościelnym ale czy przedstawiciele innych wyznań ubiegali się w rządzie o to aby do szkół wprowadzić Religie z ich wiarą? Nie przypominam sobie - więc trzeba być w miare obiektywnym :P Jak do tej pory synagogi meczety stoją w Polsce....A co do piosenek się nie wypowiem bo to nie nutka której przywykłem słuchać, aczkolwiek teksty ( bo to jest ważne) moim zdaniem oba są prawdziwe. Nie stoimy przed wyborem dobra i zła - dzisiaj w polityce trzeba wybrać mniejsze zło - niestety nikt nie jest święty. Dlatego trzeba się zastanowić jakie konsekwencje poniesiemy wybierając daną orientację plityczną. Były są i bedą zawsze dwie strony medalu..
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron